Bayilik Franchise

100.000 TL’e Bayilik Veren Firmalar

Elinizde 100.000 TL’lik bir birikim varsa birçok işe sahip olma şansınız var. Çeşitli firmalar ile her türlü sektörde iş kurabilmeniz mümkün. Size kolaylık sağlayan bayilik firmaları ile iletişime geçebilirsiniz. Kafanıza yatan sektörde çalışmalarınıza başlayabilirsiniz. Firmalara ait bilgileri sizin için derledik.

Uzman Tavuk Bayilik

2013 yılından bu yana sektörde olan firmadır. Sadece Türkiye topraklarında değil uluslararası pazarda da önemli yere sahip olan bir markadır. Tavuk sektöründe uzun yıllar geçiren firma, kaliteli hizmetiyle insanlara ulaşmaktadır. En iyi 100 firma sıralamasında 17. olarak adından söz ettirmekte. Oluşturduğu uzman ekibi ile alanında lider olmak için çalışmalarına tam gaz devam ediyor. Sizler de birikiminizi değerlendirmek adına bu firmadan bayilik alabilirsiniz. Bu firmanın ortalama kar marjı yüzde 30 oranındadır. Toplam şube sayısı 13 iken hedeflediği alan da büyüktür. Firma sizden isim hakkı bedeli istememektedir. Yumurta sektörüne atılabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Firmanın yetkilisi Mustafa Ünsal Akman ile 0312 911 3450 numaralı hattan iletişime geçebilir ve detayları konuşabilirsiniz.

Mail ile iletişim için kurumsal@uzmantavuk.com.tr adresine mesaj atarak iletişime geçebilirsiniz.

Firmanın ikametgah ettiği adres ANKARA’dır.

Hot Döner Bayilik

Ülkece dönere olan talep oldukça yüksektir. Sokakta sorsanız sevmeyen insanlara denk gelmeniz oldukça zordur. Türk yemek kültürünün vazgeçilmezlerinden olan döner hizmetine atılabilirsiniz. Bu firma ile iletişime geçebilir ve bayilik talep edebilirsiniz. Firmanın bayilik ücreti 60.000 TL’den başlamaktadır. Hatay usulü dönerin lezzetini hem insanlara sunmak bu sayede de hem para kazanmak için oldukça makul bir seçenektir. Firmanın toplam 18 şubesi bulunmaktadır. Firmanın hedef alanı tüm Türkiye olmakla beraber yüzde 20-30 oranında kar marjı vardır. Firmadan bayilik almanız için ön şart bulunmuyor. Firma aynı zamanda sizden reklam katılım payı ve cirodan pay ücreti talep etmiyor. İsim hakkı olarak 10.000 TL istemektedir.

İletişim Bilgileri

Firma yetkilisi Adem Akay ile 0532 174 6886 numara ile iletişime geçebilirsiniz.

Mail ile mesaj atarak iletişim sağlamak istiyorsanız info@hotdoner.com adresine mesaj atabilirsiniz.

ADRES= Esatpaşa Mahallesi Lise Yolu girişi Şehir Parkı Karşısı No: 72 Menemen/İzmir

Espardin Ayakkabı Bayilik

Firma 5 yıldır ayakkabı sektöründe yer almaktadır. Firmanın amacı perakende alanında yükselmektir. Ayakkabı sektörü hiç bir zaman kendini yitirmeyecek bir sektördür. Çünkü her insanın ihtiyacı olduğu bir eşyadır. İş kurmak isteyen girişimciler birikimlerini ayakkabı sektörüne adayabilir. Bu firmada size yardımcı olmak adına bayilik vermektedir. Bayilik için isim hakkı bedeli şuan için alınmamaktadır. Perakende sektöründe yeni olduğu için 1 şubesi bulunmaktadır. Firmanın kar marjı 40-50 oranındadır.

İletişim Bilgileri

Firma yetkilisi Selahattin Açıkgöz ile iletişime geçmek için 0553 604 91 59 ve 0224 256 1361 telefon numaraları ile iletişime geçebilirsiniz.

ADRES= Kemerçeşme Mahallesi Özen Sokak Numara 8 Osmangazi

Mr. Kumpir Bayilik

Firma oldukça yaygın bir firmadır. Dünyada 100’den fazla ülkeye hizmet eden bir marka haline gelmiştir. Kumpir’e ayrı bir lezzet katmayı başaran firma, kalitesinden ödün vermiyor. Türkiye’de ayrı bir değer gören kumpir işine sizler de girebilirsiniz. Firma sizlere bayilik şansı vermektedir. Firma ayrıca eğitim vermektedir. Eğitimden sonra Mr. Kumpir ailesinin bir üyesi olur. Mr Kumpir yurt içi ve yurt dışı bölgeleri hedeflemektedir. Aylık cirodan yüzde 5 pay almaktadır.

İletişim Bilgileri

Mr. Kumpir genel müdürü Fatih Demir ile iletişime geçmek için 0212 347 2780 81-82 numaralarından faydalanabilirsiniz.

Mail yoluyla ulaşmak için franchise@mrkumpir.com mail adresine mesaj iletebilirsiniz.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)