Bayilik Franchise

20. 000 TL’e Bayilik Veren Firmalar

Kids Educatıon Academi

Amerika’ da yaygın bir şekilde kullanılmakta olunan eğitim programları olarak, kids, educatıon akademi ile de yolları birleştiriyor. Çocuk gelişim süreci göz önüne alınacak olunursa birden fazla türde

zeka kuramları ile etkin bir öğrenim yöntemleri ile de hazırlanmış olan programlar eşliği klasik kreş anlayış olarak son verilmekte olunan kids edaucation akademi’de çocuk yetenekleri ön planlara da çıkarılmış olduğu için de beceri durumları artış göstermektedir. Kids education akademiyi de diğer kreşler için ayırım göstermekte olan önemli durumları belirtir. Education akademiyi diğer kreş kategorilerinden ayırmakta olan en büyük etkinlik, early ingilizce (yani erken ingilizce) ile earl matematik ( erken öğrenim matematik) eğitimler. Bayilik hakkında daha fazla alınan bilgileri internet sitesinden de öğrenmeniz mümkün olmaktadır.

Hamsi Finger

Bayilik vermekte olan firmalar arasında yer almakta olan Hamsi Finger; Karadeniz’deki lezzetli balık olan hamsi için müşterileri özenli bir sunum şekli ile de, besin değerleri kaybolmadan, tazeliklerini koruyup temiz bir şekilde (fileto) şekli ile özel bir sos kızartmasıyla 100 gram olarak yapılan paketlemeler şeklinde tüketim olarak sunulmakta olunan bir yemektir. Hamsi finger avm ve şehir dinamizm noktasında stand ve kioks oluşumlu müşterileri de sunuluyor.

Bebeto

Bayilik vermekte olan bir başka firma ise bebeto olup eğlence ada bayi bedeli alınmada stand kurulum ile ürün maliyeti yüksek karlı marj oranı ile de kazandırmakta olan bir sistem olarak bilinmektedir. Devamlı olarak Franchise ödeme ile reklamı katılımı pay almayan Bebeto, Bebeto eğlence ada bayi açılmakta olan hedef bölgesi olarak da Türkiyede bulunan bütün avm’leri göstermektedir. Bebeto bayi şartları aranmakta olan iş yeri özelliğinde Alışveriş merkezi iç orta kiosk istenmektedir. Bayi adayları aranmakta olan özellikler de; tüketici odak yenilikler açık, kazan/ kazan felsefesi benimsemekte olan adaylar tercihler arasında yer almaktadır.

Mc. Bubbles

Diğer bir bayilik veren firma ise Mc. Bubbles Dünya üzerinde oldukca yaygın olmakta olan Bubble Tea yurtiçi ile yurtdışı da eğitim alınan profesyonel ekibiyle de Türkiye’de de tanıtılmak istenen Mc. Bubbles, Alışveriş merkezleri de kurulabilecek stand ile kiosklar 5. 000 türk lirası ve 7.500 euro aralığı yatırım bedel ile de girişimciler için bir iş imkanı sunmaktadır. Mc. Bubbles ürün olarak ise, çaylar, boba, jelly, toz ve şurup kategorisi bulunmaktadır.

Çıtır Fincan

Yenilebilen kurabiye olarak kahve fincanı için de ürün satışı bayilikleri verilebilir.

Türkiye üzerinde ilk kez üretimde başlanılacak olunan kurabiye fincan, kurabiyeden yapılarak

kahve fincanı içinde sıcak ya da soğuk içecek konulup servisi bu şekilde yapılmaktadır. Cafeler, restaurantlar, oteller, marketler ile aktarlarda bu müşteri portföyüne girebilir.

Technolog Sihirli Mendil

Firmanın bayi sayısı artışı konusunda ana bayilik alma durumu için 5. 000 Türk lirası ürün alım karşılığı ile firma bayiliği alınabiliyor.

Samsat Çiğ köfteci

Samsat Çiğ köfteci olarak yalnızca 5.000 türk lirası ile Türkiye’de her bölge için dükkan açma imkanınız vardır.

Chıtır Chicken

Bayilik olarak chıtır chicken ağı her geçtiğimiz gün genişlemekte olan firma için 2014 yılı 20 bayi hakkı tanıyacaktır. Ayrıca firma bayi bedeli de talep etmemektedir.

Pilav yerim

Franchis alt yapısı hızını oldukça fazla tamamlayarak firma hedef olarak ise 40 şube ulaşımını

Onxline

Bayi olarak sahip olmuş olunan yenilikçi hizmet ile fikirler ile de Türkiye’de 81 il ile 923 ilçede bayilik Onxline Fatura Ödenek Merkezleri yeni bayi fırsatı sunuyor. Belirlenen yatırım tutarı limiti olarak ise 4. 000 türk lirası olmaktadır.

Mc Donald’s

Fast food firması olarak en çok tercih edilenler arasında yer almakta olan Mc Donalds 2014 yılı itibari ile de 15 adet bayi verme hedefi ile ilerlemektedir.10 yıl bayi olma durumu için 30. 000+ KDV ile firma ismini kullanma bedeline ise % 7 pay istiyor.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)