Bayilik franchise

Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar 2020


Az bir sermaye ile kendi işini kurmak isteyen yatırımcılar için az bir tecrübe ve küçük bir işyeri ile işyeri sahibi olmak isteyenler Çiğköfte sektörüne girebilirler. Eskiden fazla rağbet görmeyen bu sektör artık bir ihtiyaç haline gelerek yeni yatırımcılar için fırsat kapısına dönmüş, artık tüm şehirlerde karşımıza çıkmaktadır. Sektörde bulunan firmalar daha fazla müşteriye hitap etmek için bayiliklerini vermektedir. Bu nedenle sizler de kendi işinizin patronu olmak istiyorsanız ve bu işi yaparım diyorsanız bu iş size göre diyebiliriz. Bazı firmalar bayilik verirken, bayilik ücreti istemektedir. Fakat daha yeni kurulmuş veya amacı markası değil ürün satmak olan bazı firmalar da ücretsiz bayilik vermektedir. Bu nedenle satış potansiyelini düşünerek bu konu da karar vermek ve bayilik veren çiğ köfte firmaları ile görüşmek gerekiyor.

Çik Köfte Bayilik Veren Firmalar

 

Şimdi sizlere en çok merak ettiğiniz konu da bilgi verelim. Bayilik veren firmalar ve bu firmaların çalışma şartları nelerdir inceleyelim. Birçok firma ücretsiz bayilik vermemekte. Bazı firmalar ise sembol olarak sayılabilecek düşük miktarda bayilik ücreti talep etmektedir. Ücretli bayilik veren firmalar ise şöyledir;

 • Oses
 • Komagene
 • Tatlıses Çiğ Köfte
 • Gazi Çiğ Köfte
 • Battal Bey
 • OMİS Çiğ Köfte
 • Maksat Çiğ Köfte
 • Afiyet Çiğ Köfte
 • Adıyamanlı Hasan Usta

Oses Çiğ Köfte

Şimdi bayilik veren yukarı da ki firmaları ve şartlarını tek tek inceleyelim. İlk olarak Oses Çiğ Köfteden başlamak istiyorum. Markayı duymayan sanırım kalmamıştır. Markanın bayilik ile ilgili bilgi ve şartları için https://www.bukampanya.com/2019-oses-cigkofte-bayilik-fiyatlari-ve-sartlari/ konusunu okuyabiir ve bilgi alabilirsiniz.

Adıyamanlı Çiğ Köfteci Hasan Usta

Birçok farklı lokasyonda şubesi olan firma sektör de en eski çiğ köfte yapan ve satan firmalar arasında yer almaktadır. Öyle ki 1990 yılından itibaren bu işi yapmaktalar. İlk şubelerini Bursa da açarak sektöre adım atmışlardır. Şuanda başta Bursa, Gemlik, Gaziantep de bayilik vermiş olan firma bayilik vermeye devam etmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Bayilik Şartları ve Ücreti Nedir?

Bayilik veren ve franchase sistemi ile çalışan firma bu konu hakkında net bir bilgi sunmamaktadır. Bu konu da net bir bilgi sahibi olmak için firma ile iletişime geçmenizi öneririz. Firma bayilik sürecinde ilk önce ön başvuru almakta daha sonra lokasyon bilgisine göre değerlendirme sürecine geçmektedir. Firma ile iletişime geçerek bu konu hakkında daha net bir bilgi alabilirsiniz. Firmaya 0 542 242 02 46 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Çiğ Köfteci Hasan Usta bayilik veriyor

Tatlıses Çiğ Köfte

Sektöre 2010 yılında Tatlıses Gıda bünyesinde giren ve sektöre oldukça tanınan Tatlıses Çiğ Köfte, İbrahim Tatlıses aracılığı ile kurulmuş ve halen kendisine ait bir firmadır. Oldukça düşük mebla ile bayilik veren firmalar arasında yer almaktadır. Toplamda 300 den fazla bayisi bununan firma gün geçtikçe bayi sayısını da arttırmaktadır. Tanınmış bir firma olduğu ve 10 yıldır süregelen bir iş devam ettirdiği için kolay kolay sıkıntı çıkarmayacağını düşünmekteyiz. Kar oranları olarak da oldukça iyi kar oranı sunmaktadır.

Bayilik Şartları ve Ücreti Nedir?

İsim hakkı bedeli isteyen firmalar arasında olan bu firma isim hakkı bedeli 5 bin TL bir tutar istemektedir. Daha sonra ise bayilik açılacak dükkanın en az 20 metre kare ve işlek bir alan da yada cadde de olması istenmektedir. Dükkan dizaynı ve tüm resmi işlemler dahil ortalama 20 bin liraya bayilik işlemlerini herşeyi ile bitirebilirsiniz. Firmanın avantajı ise kurulum paketinde verdiği fatura ile KOSGEB destekli kredi alarak işinizi yaparken destek alıp çok düşük maliyetlere halledebilirsiniz. Başvuru formuna ulaşmak için tıklayın.

Firma tarafından isim hakkını satın aldıktan sonra açılış paketi diye bir paket sunmakta. Bu paketi alarak tüm dükkan kurulumu ve gerekli envarterlere sahip oluyorsunuz. Bunlar ise;

 • Beş bin adet broşür
 • Bin adet magnet
 • Sözleşmeyi beş yıllık yapan işyerlerine 500 kilogram çiğ köfte desteği
 • Çalışanlar veya işyeri sahibi için iki adet tişört
 • Amblemli şekilde bir koli poşet
 • Ambalajlı kağıt
 • Dürüm çiğ köfteleri koymak için kağıt
 • Islak Mendil
 • Firma amblemli iki tane polar, şapka ve önlük
 • 20 tane melamin tabak

olarak sıralayabiliriz.

Tatlıses Çiğköfte Bayilik Fiyatı

Komagene

Ülkenin en popüler ve en bilindik çiğköfte satıcı firması diyebiliriz. Sık sık yaptığı satış kampanyaları müşterilerin ilgisini çekmekte. Yurt içinde ve yurt dışında birçok şubesi bulunmaktadır. Kendi işimin patronu olmak istiyorum diyorsanız önerebileceğimiz firmalar arasında yer alıyor. Öyle ki sunmuş olduğu fırsatlar ve marka bilinirliği oldukça fazla. Komagene çiğ köfte bayilik almak için 2020 yılının ilk ayına kadar ücretsiz bayilik hakkı yada isim hakkı olarak ücret almamaktadır. İsim hakkı ücreti ödemeden bayiik veren firmalar daha doğrusu ücretsiz bayilik veren firmalar arasında ve oldukça büyük bir firmadır. Sunduğu fırsatlar da oldukça fazladır.

Bayilik Şartları ve Ücreti Nedir?

Firma sunduğu fırsatlar sebebi ile ödenen bayilik koşulları olarak oldukça sıkıdır. Markasının ve kurumsallığının bozulmaması ve kalitesinin düşmemesi için elinden geleni yapmaktadır. Bu nedenle firmanın şuanda sunmuş olduğu iki çeşit bayilik şekli bulunmaktadır. Bunlardan birincisi 15 bin TL + KDV ödeme ile iş yeri bayiliği alabilirsiniz. Eğer daha büyük oynamak istiyorum ve daha kaliteli hizmet vereceğim diyorsanız da 25 bin TL olan paketi seçerek daha büyük bir sistem kurabilirsiniz. Bunun yanı sıra kiralanan dükkana “kendim dekorasyon yapmak istiyorum” diyorsanız o zaman firma olması gereken şartları ve belli başlı olması gereken dekorason modellerini söylüyor. Bunu uyguladıktan sonra kontrollere geliyorlar ve uygun görülmesi dahilinde satışa başlayabiliyorsunuz.

Komagene Bayilik Fırsatı

Battal Bey Çiğ Köfte

Birçok sektör de ismini duyduran bu firma çiğ köfte sektöründe de oldukça popüler bir nokta da. Markasının bilinirliği de oldukça fazladır. Çiğ köfte bayiliği denilince Battal Bey ilk sıralarda akıllara gelen firmalar arasında yerini alıyor.

Bayilik Şartları ve Ücreti Nedir?

Ücretsiz bayilik veren firmalar arasında ismini duyuran firmalardan biridir. Yapmanız gereken tek şey firmanın sitesine giderek site de bulunan bayilik başvuru formunu doldurmak yeterli olacaktır. Bu işlemden sonra firma sizinle iletişime geçecek ve gerekli şartlar ve detaylar görüşülecektir. Battal Bey bayilik formu linkini tıklayarak formu doldurmaya başlayabilirsiniz.

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.
Etiketler

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.