Bayilik franchise

Oses Çiğköfte Bayilik Fiyatları ve Şartları 2020


1993 yılında kurulan Oses Çiğköfte bayilik verirken müşteri memnuniyetini artırmak ve daha fazla müşteriye hitap etmek için üretiminde çiğköfte makinesi kullanarak üretimini artırmış, el değmeden yapılan üretimle sağlık ve hijyen kurallarına dikkat ederek herkesin Oses çiğköfte yemesi için yeni şubeler açmaya devam etmektedir. Oses çiğköfte bayilik ve şartları nedir? 55 ilde yaklaşık 765 şubesiyle, yurt içinde ve yurt dışında faaliyetini sürdürmektedir. Bulunduğunuz şehirlerde neredeyse her cadde üzerinde çiğköfte satan işyerlerini görmek mümkün hale geldi, insanları çiğköfte taleplerini karşılamak isteyen firmalar bayilik sistemi ile müşterilerine hitap etmektedirler. Oses Çiğköfte’de yeni müşterilerine ulaşmak için çiğköfte sektörüne katılmak isteyenlere bayilik vermektedir.

Çiğköfte sektörüne girmek isteyenler için Oses Çiğköfte Bayilik Ücretleri ve Şartları 2020 yılında şu şekildedir.

 • Herhangi bir ticari engeli bulunmayan tüzel veya gerçek kişiler,
 • Hijyen ve sağlığı ön planda tutanlar,
 • Kalite standartlarına uygun davrananlar,
 • İşletme için uygun konum belirleyenler,
 • Müşterilerin isteklerini ön planda tutarak en iyi şekilde karşılayanlar,
 • Oses Çiğköfte firmasının istediği şekilde işyeri dekorasyonu yapanlar,
 • Oses firması tarafından verilen eğitimleri kabul edenler Oses Çiğköfte firmasına Franchise sistemi ile bayiliği alabilirler.

Oses Çiğköfte Bayilik Fiyatları ve Şartları Nelerdir?

Franchise sistemi ile 2020 yılında Oses ile çiğköfte bayilik almak isteyenler için;

 • Oses Çiğköfte firması tarafında herhangi bir bedel alınmamaktadır.
 • İşletmenin kurulum aşamasındaki giderler işletme sahibine aittir.
 • Oses tüm bayilerinde aynı kombini kullandığı için uygun dekorasyon kullanmanızı talep ederek sözleşme şartına bunu koymaktadır.
 • İşletmenizin açılışı ve dekorasyon ile ilgili tüm desteği sağlamaktadır.
 • İşletmenizde çalışan personel için gerekli eğitimi desteği vermektedir.
 • Reklam giderleri için herhangi bir ücret talep etmemektedir.
 • Oses Çiğköfte tarafından fiyat politikası her yerde aynı uygulanmaktadır.
 • İşletmenizin açılışında ücretsiz olarak çiğköfte verilmektedir.

Herhangi bir bedel ödemesi yapmadığınız işletmenizin kurulumu size ait olduğundan yaklaşık olarak 15.000 TL bir bedel ödediğiniz takdirde işletmenizi kurabilirsiniz. Oses Çiğköfte bayisi olmak isteyenler http://www.osescigkofte.com/basvuruformu formunu eksiksiz olarak doldurmaları, bayi açmak istediğiniz yerin adres bilgileri ile fotoğraflarını forma girdiğiniz zaman ön başvurunuz alınarak firmada yetkili bulunan bölge sorumluları mutlaka sizinle irtibata geçmektedir.  Böylelikle sizlerde bu sektör arasında yerinizi uygun fiyatla alma şansınız bulunmaktadır. Bulunduğunuz şehirde Oses Çiğköfte bayisi bulunsa dahi yapılan araştırmalar sonucunda ikinci veya üçüncü şubeyi açma imkânınız bulunmaktadır.

Oses Çiğköfte Bayilik Avantajları

Ankara, İstanbul, Bursa, Adana ve Konya’da üretim yapan Oses Çiğköfte hijyen kurallarına uygun olarak etsiz olarak ürettiği çiğköftelerle ilklerin arasında yer almaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma müşterilerinin kendilerine daha hızlı ulaşmasını sağlamak amacıyla akıllı telefonlara indirilen uygulamalar sayesinde sipariş kabul etmektedir. Bunun yanında whatsapp iletişim hattı ile her an irtibat kurma şansınız bulunmaktadır. Sektörde yerini almak isteyenler Oses şartları doğrultusunda az bir bütçe ile bu ailenin bir parçası olabilirler. Franchise sistemi ile bayilik hakkı elde eden işletmeler aylık olarak yaklaşık 25.000 TL ile 30.000 TL arasında aylık ciroya sahip olabildikleri gibi kar marjı da %100 olarak ön görülmektedir. Kalifiye elemanlar sayesinde işletmenizin başında durduğunuz zaman dekorasyon ve açılış için harcamış olduğunuz parayı rahatlıkla amorti edebilirsiniz.

Sponsorlu Reklamlar

Şartlar arasında bulacağınız çokta büyük olmayan yaklaşık 25 metre karelik bir alan içerisinde bu işinizi yapma şansınız bulunmaktadır. 25 metre karelik alana da tezgahınız, dolabınız, masa ve sandalyelerinizle yaklaşık olarak 15.000 TL masraf yapmaktasınız. Konsepte uygun olarak yapılan dizayn sonucunda evlere paket servis yapma imkanınızda bulunmaktadır. Kurmuş olduğunuz işletmenizin kar marjını artırmanız için;

 • İşyerinizin ana cadde üzerinde ve işlek yerde olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.
 • Bunun yanında işletmenize tabelasının görünebilir, yeterli ışığa sahip, temiz ve düzenli olması,
 • İşletmede çalışan personelinizin ve sizin güler yüzlü, müşteriye karşı ilgili ve alakalı olması,
 • İşletmede çalışan personelin ve sizin hijyen kurallarına riayet etmesi,
 • İşletmeye gelen müşterinin istek ve taleplerine anında karşılık vermek,
 • Sizin ve çalışanların yeni gelişmelere karşı açık olması ve gerekirse eğitim alması işletmenizin kar marjını yükseltecektir.

Çiğköfte sektörünün öncü firmalarından olan Oses çiğköfte franchise bedeli 15.000 TL olarak belirlenmiştir. Bu fiyatın değişmesi halinde sitemizde hemen bilgi verilecektir. Sektör gün geçtikçe artıyor, birbirinden farklı firmalar doğuyor. Bu nedenle sizler de bu sektör benim sektörüm diyorsanız biran önce şubenizi açmakta geç kalmayın.

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.
Etiketler

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

2 Yorum


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.