İşçi alımı

3. Havalimanı İşçi Ve Personel Alımı İş İlanları Başvurusu Formu 2020


Yeni havalimanı iş ilanları birçok sektöre mesleğe istihdam yaratıyor. İstanbul yeni havalimanı iş ilanları başvurusu yaparak işçi alımı ve personel alımı yapıldığında işe başlayabilirsiniz. Dünyanın en büyük havalimanı olan İstanbul Havalimanı büyük istihdam sağlaması beklenen bir şeydi. 3. havalimanı personel alımı, işçi alımı başvurusu formu yayınlayarak İGA ve THY firmaları iş ilanları yayınladı. 3. Havalimanı iş ilanları başvurusu nasıl yapılır? Personel alımı başvurusu formu nasıl doldurulur? İga iş ilanları, thy işçi alımı son tarihler ne zaman? Güvenlik görevlisi, şoför, taşımacılık ve temizlik işçisi gibi birçok alanda işçi alınacak 3. havalimanı iş ilanları detaylarını sizin için yazdık.

İstanbul 3. Havalimanı Personel Alımı İş İlanları

3.Havalimanı iş başvurusu şartları aranan mesleğe göre değişmektedir. Ortaokul, lise eğitim düzeyi ve çalışma saatleri gibi detaylar başvuru yaptığınız iş koluna göre değişmektedir. 2019 yılında 30 binden fazla işçinin çalıştığı istihdam edildiği İstanbul havalimanı sürekli işçi alımı duyuruları yapıyor. 3. Havalimanı yeni açıldığı için işçi alımı uzun bir süre devam edecektir. En son 3 bin 500 güvenlik görevlisi personeli alımı yapan iga sözlü mülakat ile adayları değerlendirip işe almıştı. Ayrıca İstanbul havalimanı güvenlik görevlisi iş ilanlarına başvuran kişiler ücretsiz lojman ve sosyal tesis imkanlarından yararlanabiliyor.

3.Havalimanı Personel Alımı Şartları Nelerdir?

İş başvuru şartları yukarıdada yazdığımız gibi başvurduğunuz mesleğe göre değişiyor ancak genel olarak bazı şartlar bulunuyor. Diksiyonu düzgün, askerlik görevini tamamlamış veya tecilli, iletişim becerisi yüksek olan adaylar aranıyor. 140 milyon yolcu taşıyacak olan 3.havalimanı personel alımışartlarında sözlü mülakatı başarıyla geçmekte gerekiyor. Adaylar eğer gerekiyorsa işin temel eğitimini aldıktan sonra işçi alımı yapan ofis tarafından sözlü mülakat ile değerlendirilip işe alınıyor. 3. Havalimanı çalışma saatleri ortalama 8 saat olmakla birlikte tüm resmi işçi haklarından yararlanılmaktadır.

İstanbul 3.Havalimanı İşçi Alımı Yapılacak Meslekler

Bu mesleklerin çoğunluğu 3.Havalimanı işletmesi iga personel alımı thy personel işçi alımı yapılacak olsada bazı mesleklerde havalimanında hizmet veren özel işletmeler tarafından işçi alımı yapılacaktır. 50 Bin m2lik alana kurulan dutty free mağazalarıda bulunuyor.

 • Güvenlik Görevlisi
 • Tecrübeli Şoför
 • Ağır Vasıta Şoförü
 • Aşçı
 • İş Güvenliği Elemanları
 • Temizlik İşçisi Elemanı
 • Temizlik Şefi
 • Elektrik Bakım Tadilat Tamir Ustası
 • Tekniker
 • Teknisyen
 • Mühendis
 • Uçak Bileti Satış Temsilcisi
 • Satış Destek Elemanı
 • Gözetim Personelleri
 • Mağaza Müdürü
 • Muhasebe
 • Eğitimci
 • Resepsiyon Görevlisi
 • Barmen Şef
 • Bulaşıkçı

3.Havalimanı İş Başvurusu Formu Nasıl Doldurulur?

İstanbul havalimanı iş başvurusu yapacak adayların doldurması gereken iş ilanları başvurusu formu iga işçi alımı ve THY işçi alımı sayfalarından yapılmaktadır. Ancak şu an iga işçi alımı sayfası çalışmamaktadır diğer özel işletmelere ve firmalara başvurmak için ne yapmanız gerektiğini aşağıda yazdık.

Sponsorlu Reklamlar

3. Havalimanı İş İlanları

3.Havalimanı Personel Alımı Başvurusu bazı meslekler için başvuru yapmak için yaşınız ve mesleğinizi belirterek aşağıdan yorum yazarak işçi alımı yapan firmalara ulaşabilirsiniz.

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.
Etiketler

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

10 Yorum

 1. Allah’ın selamı rahmeti bereketi üzerinize olsun Arapça, Kürtçe ve Türkçe dillerinden tercüme konusunda yeterli tecrübeye sahibim ve ayrıca turistler alanında tecrübem ve onların işlerini kolaylaştırmak ve tercüme hizmetleri alanında da yardımlarım var. onlara ve yeni havalimanımızın tüm uluslararası ülkelere model olması ve buradan ülkeme hizmet etmek istiyorum.

  1. BARIŞ
   Lise mezunuyum şu an sutasta plasiyerlik işi yapıyorum. Garsonluk,kuryelik( dağıtımcı) işleri arıyorum acilen dönüş yapilarsa sevinirim

 2. Temizlik yada mutfak elemanı olarak çalışmak istiyorum 3.havaalanına iş ilanları başvurusu formu doldurdum yeni havalimanında çalışmak iş yapmak istiyorum

 3. Yeni havalimanı işi ilanlarını araştırıyordum 26 yaşındayım Forklift operatörüyüm ve havalimanı araç şoförlüğü yapabilirim. 3.havalimanı işçi alımı başvurusu formunu doldurdum tüm iş ilanlarına başvuruma kabul ederseniz çok sevinirim.

  1. 3. Havalimanı iş ilanları işçi alımı başvurusu yapmak istiyorum ben boyacı ustasıyım iç ve dış MYK belgem var.

 4. Temizlik görevlisiyim işe ihtiyacım var 3. havalimanı işçi alımları başvuru formunu doldurdum sizin sayenizde 3. havalimanı personel ve işçi alımı ilanları sürekli güncellerseniz sevinirim daha önce garsonluk, kargo, kurye, güvenlik sektörlerinde bulundum bu nedenle havalimanı işçi alımlarında tüm işçi alımı sektörlerine başvuru yapıyorum numaramdan ulaşabilirsiniz 0539646****

 5. Ben üniversite mezunuyum daha önce burger king de asistan müdürü olarak çalıştım kendini geliştirmek isteyen biriyim bunun için en uygun adresin 3.havalimanı ailesine katılıp kendimi geliştirerek katkı sağlamak istiyorum 3.havalimanı işçi alımı için başvurumu kabul ederseniz sevinirim. Vasıflı vasıfsız, temizlik işçisi veya garson güvenlik olarak çalışabilirim 3. havalimanı personel ve işçi alımı için tüm belgelerim vardır.

 6. Atatürk havalimanında 5 sene steward olarak yemek şirketinde çalıştım 3. havalimanı iş başvurusu yapmak istiyorum. İstanbul havalimanı işçi alımı ve personel alımı için benimde başvurumu kaydedin teşekkürler.

 7. Elektrik ustasıyım tecrübeliyim 3.havalimanı işçi alımı başvurusu yapmak istiyorum.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.