Bayilik Franchise

35. 000 TL’e Bayilik Veren Firmalar

Sare Design

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK MAKALELER

Sare design bayi verimi 3d dekor çözümü sunan firmaların bayi verme firma arası yer alınıyor.

Yetkili olan firmanın ismi, Sare Design. 6 yıl boyunca yapılan reklam ile fuar sektörü verilmiş olunan bilgi ile tecrübe ve kurulmuş olan firma daima farklı olmak ve farkındalık yaratmak gibi durumları ilke haline getirmiştir. 3d zemin kaplanımı, duvar kağıt baskısı, seramik yüzey baskısı, cam baskı, strafor baskılar, mobilya baskısı, gergi tavanı, gökyüzü paneli ile distiribütör ve benzeri tarcda birçok ürün üretimi ile satışı ile müşteri hizmeti veriliyor. 1. 500. 000 adet lisans resim arşivi ile de bayilerimiz eğitim vermek ve en alt limitli yatırımla da mak. kazanç elde edilmesi sağlanmaktadır. Başvuruları ise kişisel web sayfasından yapılabilir.

Ürün/ Hizmeti Kapsam, 3d Yapı Dekoru
Kuruluş Tarihi: 2014
Toplam Çalışmakta olan sayısı: 8
Merkezi: Türkiye
Toplam olan şubeler sayısı: 2
Merkez Aitli Şubeler Sayısı: 1
Franchise/ Bayi Şubesi Sayı: 3
Son 1 yıl içinde açılmış olan şube sayı: 3
Hedeflenmekte olan şubenin sayısı: 100

Gereken iş yeri özelliği: Minimum olarak 60 m2 showroom açılma zorunluluğu vardır. Girişimci için aranmakta olan özellik, Bayiler ürün teşhir edebilecekleri minimum 60 m2 showroom açılma zorunlu bulunmaktadır. Bayi/ Franchise görüşmeleri işleme durumu: Telefonla Bilgi alma, ön görüşme, yer seçme, franchise sözleşme, kurulumu)

Snowie Bayi

Kar makine ile üretilmekte olacak kar toplarını özel meyve şurubu ile de soslanarak servis sunulma ile ilgili bayi verilmektedir. Snowie 35 yıllık kardan lezzet sanatını dünyada en büyük önem taşıyan ismi haline geliyor. Bu durumun yanında bu alan dünyada en çok hızlı ve en popüler bir kar makineleri ile stantları üreticisi oluyor. Snowie olarak bilinmekte olan uygulamalar bayi vermesi söz konusu olamaz. Bu durumdan daha çok karın lezzetli sanat ve ilgili işlerin fırsatlarını sunuyor. Normal bayi sistemi için bayi alımı için de ücret ödenmektedir, belli bir bölge belirlenerek iş için o bölgeyle ilgili sınırlandırma yapılır. Belli dönemler içinde de bayi ya da ciro primleri ödenmektedir ve tamamıyla merkezden bağlı kalınarak işlem yapılmaktadır. Ancak snowie çalışma ortağınıza yük olma durumu yoktur. Herhangi bir ciro primi bulunmamaktadır. Kazanç miktarı da tamamen size ait olmaktadır.

Satışın destekleme durumu için de, ulusal ya da yerel bazlarda yapılmakta olunacak tanıtım ile reklam çalışması için de belli dönemlerin katkı paylarını alabilirsiniz. Aynı zamanda bayi işlemi eğitimi veriliyor.

Snowie iş sahipleri ile çalışanlara devamlı ve ücret olmaksızın web semineri de sağlanıyor.

Ürün/ hizmet Kapsam olarak: Gıda
Kuruluş Tarihi: 1982
Toplam çalışma sayı: 12
Ülke: Amerika
Toplam şube oluşum sayı: 8
Merkezde olan şube sayı: 1
Franchise/ Bayiliği şube sayı: 7
Son 1 yıl için açılmış olan şube sayı: 6
Hedeflenmiş şubenin sayısı: 100

Gereken işyerinin özelliği, Alışveriş merkezi, açık alan, plaj, kapalı cadde

Girişimci için aranmakta olunan özellikle: Disiplinli olma, iş ciddiyeti, imaj ile prezantasyo

Bayi/ Franchise görüşmeleri işleyişi sıra: Web site, telefon bilgi, Ön Görüşüm, Yer seçme, Franchise sözleşme, kurulumu)

Boya olmayan göçük düzeltim konusu uzmanlaşmakta olan göçük tim boya göçük onarma merkez bayiliği verilmektedir.

Yetkili olunan firma ise, göçük tim boya olmadan göçük onarma merkezi

Göçük Tim Boya olmaksızın göçük onarma merkez bayiliği

Boyasız göçük onarımı 2003 yılı itibari ile gelen tecrübe ile kaliteli hizmet veriliyor. Başvuru için web sayfa üzerinden form doldurarak yapılabilir. Ürün/ Hizmet Kapsamları Otomotiv, boya olmaksızın göçük düzeltimi, boyasız göçük giderimi

Kuruluş tarihi: 2014
Toplam Çalışmakta olan kişi sayı: 10
Merkez olan ülke: Türkiye

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)