Bayilik Franchise

40.000 TL’ye Bayilik Veren Firmalar

40.000 TL ciddi bir miktar olduğu için birçok bayilik veren markaya ulaşmanız mümkündür. Detaylı araştırmalarımız sonucunda aşağıdaki firmaların 40.000 TL civarında harcama ile bayileri olabilirsiniz.

Bayilik/ Franchise nedir?

Bayilik denilen kavram: Her hangi bir markanın kendi sistemini, kendi disiplinini ve kendi adını bağımsız yatırımcılara belirli bedel ödemeleri karşılığında sistemini markasını ve disiplinini kullanmasına verilen isimdir.

Bayilik sistemi her ne kadar bir markaya bağımlılık olarak algılansa da aslında doğru yerde doğru bir çevre üzerinde alınmış her hangi bir markanın bayisi olmak oldukça kazanç sağlayan bir sitemdir. Kar oranı üzerinden marka değerini veren birimin de aynı zamanda kazanç elde etmesi, daha fazla kazanç getirme konusunda destekçimiz olmalarından kaynaklanmaktadır. Bayi olduğunuz zaman, bayisi olduğunuz markanın tüm sistemini kendiniz de kullanabilirsiniz. Pazar faaliyetleri konusunda bile sizlere eğitim verebilecek markalarında bayileri olabilirsiniz.

Bekbars Bayiiik

Nano teknoloji ürünlerinin toptan ve perakende satışını gerçekleştiren bu firmanın yaklaşık 40.000 TL’yi bulan maliyet ile bayilik verdiğini belirtelim. Orkun Ekinci tarafından kurulmuş olan bu firma 2007 yılı itibari ile faaliyet yürütmektedir. Firmanın bayilik vereceği kişilerde aradığı şartlar ise; iyi ve düzgün ahlaklı güvenilir kimse olmalarıdır. Firma ayrıca; Eğitim Desteğ, Ortak Reklam Bölge Koruması, Pazarlama Desteği, Yer Seçimi gibi destekler ile de bayilik verdiği yatırımcıları yalnız bırakmamaktadır. Edindiğimiz bilgilere göre ise firmanın belirlediği yatırımınızı geri kazanma süresi de 4-5 aylık bir zaman gerektirdiğidir.

Şartları konusunda iletişime geçebileceğiniz iletişim yolları için destek@bekbars.com mail adresini ve 0545 235 22 77 telefon numarasını kullanabilirsiniz.

Mumcu KURUYEMİŞ

Kuruyemiş sektörüne 40 yıl önce girmiş bir marka olan Mumcu Kuruyemiş ortalama 40.000 TL tutacak bir yatırım karşılığında bayilikler vermektedir. Tüm malzemelerin marka tarafından verildiği bayilik şartları ise, yine bu marka tarafından açıklanmaktadır. Bayilik şartları ile ilgili bilgiyi aşağıdaki Mumcu Kuruyemiş iletişim yolları ile edinebilirsiniz.

Telefon : +90 212 550 56 00 – 550 42 15
Faks : +90 212 550 55 43
E-posta: info@mumcu.com.tr
Adres: Evren Mh. İstiklal Cd. 5.Sk. No: 23 Güneşli / İSTANBUL

Hotbut Bayilik

Fastfood alanın da bir marka olan Hotbut markası, 2013 yılı ile birlikte piyasada yer almıştır. Şu an için bayilikler veren bu marka yaklaşık olarak 40.000 TL civarı bir yatırım beklemektedir. Firmanın size sunacağı destekler ise; Proje Desteği, Eğitim Desteği, Pazarlama Desteği, Yer Seçimi, Ortak Reklam, Bölge Koruması gibi desteklerdir.

Hotbut fastfood markası ile aşağıdaki iletişim adresleri bayilik hakkında görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Görüşeceğiniz Kişi: Uğur Orhan İşler
Adres: Mehmet Akif mah. davet sokak no: 5/a Çekmeköy / İstanbul
Telefon: 0532 559 58 19

AUTOROY Bayilik

Bir oto kuaför markası olan Autoroy şirketi de 40.000 TL civarı ile yatırımcılarını bekleyen şirketlerden biridir. Tamamen doğal ürünler ile çevre dostu bir oto kuaför olan bu markanın bayisi olanlar aşağıdaki fırsatlardan yararlanacaklardır.

Anahtar teslim işletme
Sürekli destek
Yüksek başarı şansı
Mevcut kanıtlanmış sistem
Finans sağlama kolaylığı
Birden fazla lokasyona sahip olma
Kurum imajı
Eğitim
Bir bölgede tek başına satış avantajı
Pazarlama
Bayilik için gereken şartlar ve daha birçok bilgi için Autoroy markası ile aşağıdaki iletişim yollarını kullanabilirsiniz.
Muhatap olacağınız kişi: HAKAN KAŞLI
Adres: İçerenköy Mah. Karaoğlan Sok. No: 2/B Ataşehir / İstanbul
Telefon: 0216 575 18 87 – 0532 381 48 82

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)