Bayilik Franchise

5.000 TL’e Bayilik Veren Firmalar

Elinizde 5 bin TL var ve ne yapacağınızı bilmiyor musunuz? İş kurmak isteyebilirsiniz. Elinizdeki ücreti az olarak düşünmeyin. Çünkü 5 bin lira ile bayilik veren firmalar mevcuttur. Birçok konuda iş kurarak yüksek gelirler elde edebilirsiniz. Yapmanız gereken gerekli yerlere başvuru yapmak. Sizlere bu yazıda bayilik veren firmalar hakkında bilgiler vereceğiz. Her türlü aradığınız imkanları buradan bulabilirsiniz.

Çiğ köfte Bayilikleri

5 bin lira ile çiğ köfte dükkanı açabilirsiniz. Lezzet-i Damak bu konuda size yardımcı olacak bir bayilik. Bu firma 5 yıldır bu işi yapmakta. Merkezi Manisa Akhisar’da bulunmaktadır. İçerisinde birden fazla baharat ile hazırlanan çiğ köfteleri halka sunmaktadır. Çiğ köfte denilince şüphesiz akla gelen ilk şehir Şanlı Urfa’dır. Bu binlerce yıllık tarihe dayanan çiğ köfteyi Lezzet-i Damak Türkiye’ye sunmaktadır.

Bu firmanın toplamda 10 şubesi bulunuyor. Ortalama kar marjı yüzde 250 oranındadır.

Paket İçeriği = Firmanın üç adet paketi bulunmaktadır. Bu paketler 4 bin TL, 7 bin TL ve 15 bin TL’dir. Herhangi bir isim hakkı, cirodan pay ve reklam bedeli talep edilmemekte.

Bayilik Şartları Nelerdir?

Bu şartları yüz yüze veya telefonla iletişim kurarak konuşabilirsiniz. Bu sayede iki tarafta daha anlaşılır olacaktır.

İletişim Bilgileri

Yetkili kişi olan Koray Gezer ile 0553 353 81 73 numaralı hattan iletişim sağlayabilirsiniz.

Bayilik Adresi = Reşat Bey Mahallesi 167. sokak No: 22 Akhisar/Manisa

Plenty Bayiliği Oto Bakım Ürünleri

1998 yılında kurulan bu bayilik oto bakım ürünleri pazarlamak için kurulmuştur. Kurulduğu yıldan bu yana ” en iyisini üretmek” hedefleri olmuş. Bu firma 2013 yılından beri yüzden fazla ürüne sahip olmuş ve 11 ülkeye satış yapmaktadır.

Firmanın toplamda 3 şubesi bulunmaktadır. Hedef olarak tüm Türkiye’ye satış yapılmakta. Bu firma çatısı altında yüzde 30 oranına varan kar marjı sunuyor. Gördüğünüz üzere oldukça makul bir marj seçeneği önünüzde duruyor.

İletişim Bilgileri

Firma yetkili Emre Tava çeken ile 0532 497 1013 numaralı hattan ulaşabilirsiniz.

Mail yoluyla info@plentytemizlik.com adresinden mesaj yoluyla iletişim kurabilirsiniz.

Adres = Bahçelievler Mahallesi Toptancılar Sitesi Nevşehir

BMV SOL Solucan Gübresi Bayiliği

İnsanlar teknolojinin ilerlemesi ile kazançlarının da ilerlemesi için doğayı katletmişlerdir. Çeşitli tarım ilaçları kullanılarak tarım alanları zehre sürüklenmiştir. Bu nedenle de ihtiyaçlarımız için tükettiğimiz gıdalar yüzünden birçok insan hastanelere akın etmiştir. BMV SOL firması da bu işi durdurmak için yoğun çaba göstermektedir. Toprakları en güzel şekilde işlemek adına solucan gübresi üretimi sayesinde doğallıktan ödün vermemek için çalışmaktadır. Firmanın tek amacı topraklarımızı zehirden arındırmaktır.

Firma tüm Türkiye’yi hedeflemektedir. Sizler %300-400 kar marjına ulaşabilirsiniz. Bu iş sadece para için değil topraklarımıza sahip çıkmak içinde yapılabilir. Şayet çocuklarımız için sağlıklı bir yaşam ve güzel bir gelecek için bu işe atılmanız oldukça iyi olacaktır. Ülke için çalışmak, ülke topraklarına yarar sağlamak ve

ekonomik yardımda bulunmak isterseniz bu işi seçmek idealdir. Firma sizden isim hakkı, tabela ve reklam ücreti talep etmiyor.

Bayilik Şartları

Firmanın sizden istediği işinizi sahiplenmek ve istikrarlı olmanız. Diğer ayrıntılar firma yetkilileri ile yüz yüze gelerek konuşulacaktır. Telefon yada mail yoluyla konuşarak yanlış anlaşılmalar olabilir. Bundan dolayı yüz yüze konuşmak firmanın bir tercihi.

BMV SOL İletişim Bilgileri

Firmanın yetkilisi Veli Sert ile 0553 390 8740 numaralı hattan görüşebilirsiniz.

Mail yolu ile iletişim kurmak istiyorsanız info@bmvsol.com mail adresinden görüşebilirsiniz.

Firmanın adresi Konya Merkez olarak geçmektedir.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)