Bankalar

5 ve 7 Yıl Geri Ödemesiz Hayvancılık Kredisi Al

5 Ve 7 Yıl Geri Ödemesiz Hayvancılık Kredisi

Büyükbaş, küçükbaş, kümes hayvancılığı, arıcılık gibi faaliyetlerle uğraşan kişi ve tüzel kişiler için hayvancılık kredisi imkanları geniş. Düşük faiz oranı ve benzeri imkanlarla beraber, 5 ve 7 yıl ödeme erteleme gibi seçenekleri olan kredi imkanları da bulunuyor. 2 yıl ödemesiz şeklinde ek opsiyonlar da bulunmaktadır.

Geri Ödemesiz Kredi Nereden Alınır?
Kredilerinizi almanız için, akla ilk gelen bankalardan biri Ziraat Bankası. Banka kapsamında, 2 yıl ödemesiz kredi imkanı bulunuyor. Bu şekilde 7 sene vadeli olarak geri ödeme yapabiliyorsunuz. Ziraat Bankası’nda devlet destekli kredi imkanları bulunduğu için geniş kredi opsiyonlarından yararlanabilirsiniz. Bununla beraber, Şekerbank, TEB, Garanti gibi bankalarında bir takım hayvancılık kredileri bulunuyor.

İlk etapta herhangi bir geri ödeme yapmadan, anlaşmış olduğunuz plana göre ödemelere başlayabiliyorsunuz. Bununla beraber, kredilerin içerisinde traktör yardımından sigorta, kira gibi giderlerinize kadar birçok konu ile ilgili ödenek yer almaktadır. Kredinin sonraki aşamaları için de faiz oranı yeterince düşük şekilde. Bu da önemli avantajlardan biri.

Hangi Evraklar Gereklidir?
Hayvancılık kredisine başvuruda bulunabilmeniz için çiftçi kayıt sisteminde kaydınızın olması gerekiyor. Buna ilişkin bir belge götürmeniz gerekiyor bu nedenle. Ek olarak, kimlik belgeniz ve bir adet fotokopisi de lazım. İkametgah belgesi de istenen belgeler arasındadır.

Sizin teminat olarak gösterebileceğiniz, tapu, teminat mektubu gibi bilgiler de bankanın talep ettikleri arasında. Bankanın sizden isteyebileceği diğer evrakları da önceden öğrenip hazırda bulundurabilirsiniz. Bunun için müşteri hizmetleri servisini kullanabilirsiniz.

Yanı sıra, başvuru formu da istenen belgeler arasında yerini almaktadır. Faiz oranlarından bahsetmek gerekirse, düşük faiz imkanlarıyla %0,41’e düşmektedir.  Belgelerinizle beraber, tercih ettiğiniz bankanın şubesine başvurarak en kısa sürede sonuç alabilirsiniz.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)