İş Fırsatları

50.00 TL Sermaye İle Dünyaya Döner Satabilir Misiniz ?

50.000 TL ile dünyaya döner satmanız mümkün olsa… Üstelik de bunu yapmak için hiçbir tanıtım ve reklam maliyetine girmeseniz… Hatta sizin için bu tanıtım işini birileri çoktan yapmış olsa… Siz de sadece hazır bir dükkânın içine girip en iyi bildiğiniz işi yani dönerciliği yapsanız, nasıl olurdu? Düşününce bir rüyadan öteye geçemeyecekmiş gibi gelse de artık böyle bir imkân var!

50.000 TL İle Dünya Çapında Ünlü Bir Dönerci Nasıl Açarsınız?

50.000 TL ile dünya çapında ünlü bir dönerci açmak için öncelikle size ana firma ile aracılık yapacak bir bayilik sitesi lazım… Bunu nasıl bulursunuz! Google amca sağ olsun, artık arama motoruna yazacağınız 50.000 TL ile iş kurmak ya da 50.000 TL ile bayilik açmak gibi ifadeler karşınıza bayilik için size gerekli işlemlerde yardımcı olacak bir aracı bayilik sitesi çıkaracaktır.

50.000 TL İle Dünyaca Ünlü Bir Dönerci Bayiliğini Nasıl Alırsınız?

50.000 TL ile dünyaca ünlü bir döneri bayiliği ya da isim hakkı almak için bulduğunuz aracı bayilik sitesi üzerinden üyelik oluşturmanız firmalarla iletişime geçme sürecinizi hızlandıracaktır. Üye olduğunuz bu aracı bayilik sitesi üzerinden bütçenize uygun olarak açılan firma ilanlarına bakmanız ve gerekli iletişim bilgileri üzerinden firmalara erişim sağlamanız gerekmektedir. Bu siteler üzerinden firmalara ulaşabilmeniz için genellikle firmanın merkez binasının adresi dışında, telefon numaraları ve e – posta adresleri bulunmaktadır. Bu bilgiler sayesinde yapacağınız görüşmeler bayilik için yapılması gerekenler hakkında bilgi edinmenizi sağlayacaktır.

50.000 TL ile Dünya Çapında Ünlü Bir Döner Dükkânına Sahip Olma Süreci Nasıl İşlemektedir?

Gerekli bilgilere ulaşıp firmalarla yapılan görüşmeler neticesinde, işin sizin de aklınıza yatması en önemli noktalardan bir tanesi… Bu işi yapacağınıza olan inancınız doğrultusunda bir sonraki aşama gerekli bayilik başvurusunu yapılabilmesi için ya sözlü bir mülakata çağrılmak ya da firmaca doldurulması istenen bir form doldurmak ve sizin için sürecin olumlu olmasını beklemekten geçmektedir. Firma, sizin kendisi için uygun bayiliği yapabileceğinize ikna olduğu takdirde hangi belgeleri almanız ve bayilik açmanız için takip etmeniz gereken adımların neler olduğunu size bildirecektir. Bu arada gerekli anlaşma sağlanması halinde 50.000 TL ile dünya çapında ünlü bir döner dükkânı sahibi olabileceğiniz bir bayilik sözleşmesini firma ile imzalamanız gerekmektedir.

50.000 TL İle Dünyaca Ünlü Bir Döner Dükkânı Bayiliği Açmak Size Hangi Avantajları Sağlar?

Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki 50.000 TL ile dünyaca ünlü bir döner dükkânı açmak şöyle dursun belki de gerekli işlemlerin tamamlanması için evrakların düzenlenmesi vesaire gibi işlemlere de yığınla para harcarsınız. Oysa size aracılık yapacak bayilik firmanız sizi bu yükün altına girmekten kurtararak sadece 50.000 TL ile iş kurmak gibi bir olanak elde etmenizi sağlamaktadır. Üstelik hiçbir reklam ve tanıtım maliyeti olmaksızın, dükkân açmak için yeni eşyalar ve yeni malzemeler de almanıza gerek olmaksızın bunu yapabilmektedir. Dünyaca isim yapmış olan birçok yemek firması kaliteden ödün verilmemesi, aynı görsel tasarımla hizmet verilebilmesi gibi nedenlerle kendi bayiliğini kendisi kurmaktadır. Ayrıca cebinizden çıkacak olan bu 50.000 TL size mislince kar getirecek bir iş için sadece küçük bir meblağdır.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)