İş fırsatları

50.000 TL ile Ünlü Bir Kahve Dükkânı Açmak


50.000 TL ile dünya çapında ün yapmış bir dükkânınız olması artık mümkün! Sadece bayilik almak için bu tutarda para sahibi olmanız ve bayilik vermek isteyen bir kahve dükkânı ile anlaşma yapmanız, istediğiniz dükkânı açmak için yeterli olacaktır. Dükkânınızı açtığınızda adınızı çoktan duymuş olan ve kaliteniz dolayısıyla sizi tercih eden hatırı sayılır bir kitleniz olacağını bilseydiniz ne yapardınız? Hiçbir tanıtım ve reklam bütçesi ayırmamışsınız ama açıldığınız ilk günden itibaren markanız dolayısıyla iğne atsanız yere düşmeyecek bir kalabalığa sahipsiniz! Bunu nasıl yapacağınıza dair gereken bilgileri yazımızın devamında bulacaksınız.

Cafe Bayilik Veren Firmalar

50.000 TL ile dünya çapında ün yapmış bir kahve dükkânı sahibi olmak için öncelikle size bayilik vermeyi kabul edecek bir firma bulmanız gerekecektir. Bunu nasıl yapabilirsiniz? İnternette yapacağınız küçük bir araştırma da size bu konuda yol gösterici olacaktır. Tek yapmanız gereken şey, internette sizin için bayilik verecek firma ile aracılık yapacak bir internet sitesi bulmanızdır. Hatta bayilik veren cafelerle iletişime geçmek için burayı tıklayarak 2019 bayilik veren cafeler hangileri öğrenebilirsiniz. Ardından bu site üzerinden yapacağınız üyelik sayesinde bayilik vermek isteyen ve sizin bütçenize uygun ilanları bulmanız ve firmalarla iletişime geçerek onları ikna etmeniz gerecektir. Firma ile iletişime nasıl geçeceğini merak edenler için de belirtelim: Bayilik vermek isteyen firmalar bu aracı sitelere firma merkezlerinin adreslerini, telefon numaralarını ve mail adreslerini bırakmaktadır. Bu bilgiler sayesinde firma ile yapacağınız görüşmeler sonucunda olumlu karar verilmesi dâhilinde bayilik için tamamlamanız gereken belgeler firma yönlendirmesi doğrultusunda size bildirilecektir.

Düşük Sermaye İle Meşhur Kahveci Dükkanı Açmak

50.000 TL ile dünya çapında ün yapmış bir kahve dükkânı sahibi olmak için öncelikle yukarıda belirttiğimiz adımları tamamlamanız ardından firma ile yapılan mülakatın olumlu sonuçlanması, sizden istenen belgelerin bayilik verecek olan firmaya ulaştırılması ve sonraki süreçte dükkânın açılması işlemi gerçekleşmektedir. 50.000 TL ile iş kurmak isteyen kişilerin, bu firmalar tarafından kendileri için açılan dükkânlar ve temin edilen eşyalar, malzemeler yardımıyla satış yapmaya başlaması da kısa sürede gerçekleşmektedir.

Bayilik İle Ne Kadar Para Kazanabilirim?

50.000 TL ile dünya çapında ün yapmış bir kahve dükkânı sahibi olmanın en büyük avantajı/getirisi kendinizi açıldığınız ya da kurulduğunuz bölgede tanıtma gereksinimi duymayacak olmanızdır. Zaten bilinen bir firmanın bayiliği yapıyor olmanız dolayısıyla gerekli olan bütün tanıtım ve reklam faaliyetleri siz daha bayilik açmaya karar vermeden çok uzun süre önce tamamlanmış olmaktadır. Bu nedenle herhangi bir reklam bütçesi ayırmanıza gerek olmamaktadır. Ayrıca dükkan açmak için gereken bütün malzemelerin ana firma tarafından sağlanıyor olması da size ekstra bir maliyet çıkarmamaktadır. Gereken bütün eşyaların temin edilmesi, zaten bilinen bir firmanın da bayiliğinin yapılıyor olması hedef kitlenizin siz daha dükkan açmadan önce oluşmuş olması gibi nedenlerle 50.000 TL ile iş kurmak ya da bayilik açmak sizin için oldukça avantajlı bir durumdur. Üstelik harcadığınız maliyetin de kat kat fazlasını kazanacak olmanız cabası…

Sponsorlu Reklamlar
Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.
Etiketler

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.