Bayilik Franchise

50.000 TL’e Bayilik Veren Firmalar

Bir yatırım yapmak için ufak sayılabilecek miktarlarla sermaye sağlanabilecek olan ve kar marjının oldukça yüksek olduğu, adını kendi sektörü içerisinde duyurmuş olan pek çok firma vardır. Bu firmalar arasında şu firmalar bulunmaktadır;

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK MAKALELER

1. Thai Roll Ice

Tayland dondurmasını bilmeyen yoktur. Özellikle çocukluk çağlarının vazgeçilmez lezzeti olan dondurmaya kendi ülkelerinde farklı şekil ve tatlar kazandırmış olan Tayland dondurması Türkiye’de son dönemlerde adını sıklıkla duyurmuştur. -40 derecede soğutulmuş metal bir stand üzerinde meyvelerin ve sütün ezilerek harmanlanması ve metal bir spatulayla rulo haline getirilerek müşterilere sunulması da işin ayrı bir keyfi. Standlarında müşterilerine bu dondurmayı yapma deneyimini kazandıran firmanın bayilik koşulları da oldukça kolay gözüküyor. Yatırım maliyetinin 35.000 TL civarında seyrettiği bi firmanın isim hakkı bedelinin ise 15.000-25.000 TL arasında değişmesiyle birlikte 50.000 TL civarında bir bayilik alınabilmesi mümkün oluyor. Başvurular firmanın Türkiye ayağında yer alan yetkilisi üzerinden yapılabilmekte. thairollice@gmail.com e mail adresine mail atılabileceği gibi, Rumeli Hisarı, Yahya Kemal Cd. No:36 İstanbul adresinden yetkililere ulaşmak mümkün.

2. Mr. Kahvaltı

Türkiye’de yaşayan insanların kahvaltıya ne kadar değer verdiği ülkenin her yerinde mevcut olan kahvaltı restoranlarından ya da evlerde yer alan kahvaltı çeşitliliğinden anlaşılabilir. Kendine özgü olan kahvaltılıklarını sunan firmanın bu alanda ismini duyurmuş olması da bayilik alacak olan yatırımcı için ayrı bir avantaj. Yatırım maliyetinin 10.000 TL değerinde seyrettiği firmanın, isim hakkı değerinin 25.000 TL değerinde olduğu, işyerinin dekorunun ve konseptinin diğer şubeleriyle aynı olması adına da yaklaşık 15.000 TL talep edilmesi sonucu 50.000 TL değerinde bir bayilik alınması söz konusu oluyor. Başvurular firmanın yetkili kişine yapılabilmekte. mrkahvalti@gmail.com adresine bayilik için e mail atılabilmektedir.

3. Gümüş Su

Suyun insan hayatı için oldukça önem taşıdığı ve çevre kirliliği sebebiyle her evde firmaların sularının kullanıldığı görülmekte. Gümüş Su firması da bu anlamda müşterilerine hizmetlerini kaliteli bir şekilde sunabilmek için bu sektöre adım atmış olan bir firma olarak bayiliklerini yatırımcılara sunmaktadır. Türkiye’nin her bölgesine bu hizmeti sunmak için bayilik fırsatı sunan bu firmanın başvuruları yetkili kişiye ve firmanın umit.kovaci@gumus.com.tr e mail adresine mail atılarak yapılabiliyor. Firmanın ortalama bayilik maaliyeti ise 50.000 TL civarında.

4. But’s Fried Chicken

2009 senesinden beri restorant sektörü içerisinde hizmet vermekte olan bu firmanın adını sektör içerisinde duyurmuş olması ve bu alanda öncü firmalar arasında yer alması bayilik almak isteyen yatırımcılar için oldukça karlı bir işlem olarak görülebilir. Hizmete sunduğu ürünleri uluslararası bir platform içerisinde gerçekleştiren firmanın bu ürünleri teknolojik sistemler sayesinde el değmeden hazırlanmaktadır. Ürünlerin şubeye gelmesinden sonra işlem bu alanda eğitimini almış olan yemek ustasına kalmaktadır. Bu firmanın bütün şubelerinde yemekler aynı standartta ve aynı kalitede yapılmaktadır. Bu durum da yatırımcılar için avantajlı bir durum olarak görülebilir. Ülkenin her hangi bi yerinde bu lezzeti tatmış olan kişi yatırımcının açacağı şehirde bu firmayı gördüğü zaman direk olarak oraya gelebilir.

Yatırım maliyetinin 50.000 TL civarında seyrettiği bu firmanın paketinin içerisinde AVM içerisinde stand açıyor oluşu da oldukça olumlu bir gelişmedir. AVM’ler gün içinde pek çok insanı ağırlamakta ve bu sebeple müşteri sayısında aylık bir standart oluşmaktadır. Bu firmaya bayilik başvurusu yapmak için but-s.com sitesine gidilebilir ya da Hacı halil mah. İsmetpaşa Cad. No:14 Can-Sal İş Merkezi Kat:6 No:70 Gebze / Kocaeli adresinden direk yüz yüze görüşme talep edilebilir.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)