BankalarKredi

800 1000 Puana Kredi Veren Bankalar [ANINDA ONAYLI]


Acil nakit para ihtiyaçlarında kredi başvurusu yapıyoruz ancak çoğu zaman kredi notu düşük ise ihtiyaç kredisi başvurumuz onaylanmıyor. Kredi notu 800 1000 puan arasında olan kişiler bankalar tarafından riskli olarak değerlendirildiği için kredi almakta zorlanıyor. Findeks kredi notu 800-1200 arası ve kredi çekmek istiyorum nasıl alabilirim? Diye soruyorsanız aşağıda anında onaylı ihtiyaç kredisi veren bankaları 800 1000 puan arasına kredi veren bankaları ve nasıl hemen kredi alabileceğinizi yazdık.

Neden Kredi Çekemiyorum?

800-1200 puana kredi veren bankaları listeletemeden önce neden kredi çekemediğinizi açıklayalım. Eğer ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi veya konut kredisi başvurusu yaptığınız halde bankalarda red cevabı alıyorsanız bunun birkaç sebebi vardır. En önemli sebeplerinden biri daha önce herhangi bir bankayla sorun yaşamış olmanızdır. Ayrıca garanti bankası, ing bank, iş bankası, yapı kredi, aktif bank gibi özel bankalara başvurmanız gerekiyor. Devlet bankaları kredi notu ve genellikle mal varlığı, kefil gibi daha zor şartlarda kredi veriyor. Özel bankalar ise bazı durumlarda siciliniz bozuk olmayan kara listeye girmemiş kişilere kredi notu düşük olsa dahi bazı esneklikler sağlayabiliyor. Kredi çekemiyorum nasıl anında onaylı kredi alabilirim diyorsanız düşük kredi notuna kredi veren bankalara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

800 1000 Puana Kredi Veren Bankalar

800-1200 kredi notuna sahip kişiler orta riskli ve az riskli grupta yer aldıkları için her bankadan kredi çekemiyor. ING Bank, Garanti Bankası, Akbank, TEB, Fibabanka, Yapı Kredi, QNB Finansbank, Aktif Bank, Alternatif Bank gibi özel bankalara anında onaylı kredi başvurusu yapıldığında düşük kredi notu ile kredi çekme şansınız oluyor.

800 Puana Kredi Veren Bankalar

Hemen onaylı kredi başvurusu yaptığınızda bankalar çoğunlukla maaş bordrosu ve belgenebilir gelir isterler bu durumda kredi notunuzda göz önüne alınarak daha önceki kredi ödemelerini, kullanıyorsanız kredi kartı borç durumunuz ve birkaç etken değerlendirilerek başvurunuz onaylanır. Kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar şunlardır;

  • ING Bank İhtiyaç Kredisi
  • Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi
  • Aktif Bank Anında Kredi
  • Alternatif Bank
  • Garanti Bankası Onaylı Kredi
  • Yapı Kredi
  • QNB Finansbank Hemen Kredi
  • TEB

Kimlik fotokopiniz ve istenirse maaş bordronuz ile birlikte yukarıda listelediğimiz bankalara kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bankalar düşük miktarlarda krediyi ihtiyaç kredisi olarak onaylarlar. İhtiyaç kredisi 50.000 TL’ye kadar verilebiliyor. Sizin kredi notunuz geçmiş banka çalışmalarınıza göre ne kadar kredi çekebileceğiniz banka tarafından size söylenir.

Sponsorlu Reklamlar

Kredi Notu Düşük Olanlara Para Veren Yerler

Siciliniz bozuk veya kredi notunuz oluşmamış düşük ise acil nakit para, borç para bulabilmek için farklı seçeneklere bakıyorsunuz. Borç para veren finans kuruluşları, senetle altın satan kuyumcular vb nakit sıkışıklığında para bulabileceğiniz yerleri öğrenmek istiyorsanız şu içeriklere göz atabilirsiniz;

Kredi Çekemiyorum Acil Nakit Para Lazım (Hemen Kredi)
Nakit Sıkışıklığında Borç Para Veren Yerler 2019

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.
Etiketler

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir