İhtiyaç Kredisi

800 900 Puana Kredi Veren Bankalar | 2021


800 – 900 puana kredi veren bankalar hangileridir? Findeks kredi notu 800 ile kredi notu 900 olanlar hangi bankalardan kredi alabilir? Düşük puana kredi veren bankalar hakkında sizlere bilgiler vereceğiz. Bir bankadan kredi ve kredi ürünleri almak istediğiniz zaman banka size bir sorgulama yapacaktır. Bu sorgulama sonunda kredi notunuza bakılacaktır. Eğer kredi notunuz düşük ise bazı bankalardan kredi alamazsınız.

Bir bankadan sıkıntısız bir şekilde kredi almak istiyorsanız 1100 ve üzerinde puanınızın olması gerekiyor. Kredi puanı düşük olan ve kredi sicillerinde sıkıntı olan kişiler kredi alamazlar. Çünkü bankaların sistemleri buna izin vermeyecektir.

Bu yazımızda sizlere bankalardan kredi alabilmeniz için hangi kredi puanında olmanız gerektiğini ve 800 ile 900 kredi notu olan kişilerin nasıl işlem yaptıklarından bahsedeceğiz.

Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Veren Bankalar

Kredi notunuzu öğrenmek istiyorsanız www.findeks.com sitesi üzerinden öğrenebilirsiniz. Kredi notu 0’dan başlar ve 1900’e kadar gitmektedir. 18 yaşından büyük ve TC vatandaşı olan herkesin Kredi notu oluşmaktadır. Eğer daha önce banka çalışması yapmadıysanız bu kredi notu sıfır olacaktır. Bu puanlamalar sizin kredi ödemeleriniz ve kredi kartı ödemeleriniz ile belirlenecektir.

Ülkemizde 800 ve 900 kredi puanı olan kişilerin kredi almaları çok zordur. İhtiyaç kredisi olarak kredi alabilmek için 1100 ve üzerinde notunuzun olması gerekiyor. Kredi notu düşük olan kişiler ayrıca taşıt ve konut kredilerinde de sıkıntı yaşayacaklardır.

Sponsorlu Reklamlar

800 900 Puana Kredi Nasıl Çekilir?

Eğer kredi notunuzu öğrendiniz ve 800 900 civarında ise bankalardan kredi alma şansınız oldukça azdır. Bir elin parmağını geçmeyecek kadar bankalardan başvuru yapabilirsiniz. Bu puanda olan kişiler Orta Riskli grupta yer alırlar. Orta riskli grupta yer alan kişilerin de kredi başvuruları genellikle olumsuz olur.

Bu civarda kredi notunuz varsa kredi notu yükseltmesini deneyebilirsiniz. Kredi notu düşük olan kişilerin çünkü kredi almaları çok zordur. Şimdi sizlere hangi bankalardan kredi alabilirsiniz bunun bilgisini vereceğiz.

Ziraat Bankası

Ziraat bankası üzerinden kredi notu düşük olanlar kredi alabilmeleri için emekli veya devlet memuru olması gerekiyor. Kredi notu düşük olan normal çalışan kişiler bu bankadan kredi alamazlar. Emekli maaşınızı bu bankadan alıyorsanız kredi notunuz önemli değildir. 100.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi alabilir 60 ay vadeye böldürebilirsiniz.

Vakıfbank

Ülkemizde bir diğer kamu bankası olan Vakıfbank üzerinden hem sıfır puanlı, hem de düşük kredi notu olan emekliler kredi alabilirler. Bu bankadan maaş almanız şarttır. Maaşınız eğer bu bankada değilse taahhüt ederek maaş taşıması yapmanız gerekiyor. Aldığınız emekli maaşının 22 katına kadar kredi kullanabilirsiniz.

Burgan Bank

Burgan bank üzerinden kredi notu düşük olan kişilerin kredi alabilmeleri için ipotek vermeleri ya da emekli olmaları gerekmektedir. Bu bankadan da 100.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi, 500.000 TL’ye kadar da ipotekli kredi alabilirsiniz. Başvuruyu banka şubelerine yapabilirsiniz.

Aktifbank N-Kolay Kredi

Düşük kredi notuna kredi kampanyası yapan tek banka Aktifbank olmuştur. Eğer kredi notunuz düşükse ve özel sektör çalışanıysanız 30.000 TL’ye kadar anında internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz. www.nkolaykredi.com.tr adresinden yapacağınız başvuru sonucu anında size bildirilecektir. Onaylanan kredinizi evinizde ve iş yerinizde kullanabilirsiniz.

Fibabanka

Düşük kredi notuna kredi veren bir diğer bankada Fibabanka’dır. Banka şubelerinden yapacağınız kredi başvurusu ile 10.000 TL’ye kadar kredi alabiliyorsunuz. Bu kredi başvurusunu yapmak için ayrıca bankaya kefil getirmeniz gerekir. Kefilini getir 10.000 TL’yi götür kampanyası için en az 3 ay sigortalı olarak çalışıyor olmanız gerekiyor. Kefil olan kişinin kredi notu iyi olması ve sigortasının yatması gerekiyor.

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Bir Yorum


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir