İş Fırsatları

Adana Ceyhan Evlere Ek İş Veren Firmalar

Adana Ceyhan Adana’dan 47 km uzakta olup Adana’nın en fazla nüfusuna sahip olmaktadır yani yaklaşık 160.616 kişi yaşamaktadır, Adana Ceyhan yazın sıcak olmakla yanısıra kışın da gerçekten soğuk olmaktadır bundan mütevellit Evde ek iş veren firmalar daha fazla tercih edilmektedir.

Adana Ceyhan Evde İş Veren Firmalar Hangi İşleri Vermektedir ve Ne kadar ücret vermektedir? ;

Araba süsü; Evet yanlış görmediniz araba süsü yaparak da para kazanabilirsiniz, araba süsleri genelde fazla tercih edilir çünkü araba süsü güzel ve hoş görünen bişeydir.

Evde ütü yapma işi; Evde ütü yaparak kolayca para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz ? Evde ütü yaparak para kazanmak artık çok kolay

Kalemlik Seti işi;  Evde kalemlik seti oluşturma işi veren firmalar fazlasıyla bulunmakta evde kalemlik oluşturma işi kolay olmasından yanı sıra fazla tercih edilen işlerden birisidir evde kalemlik seti oluşturma işi yapmak isteyen kişilere firmalar ulaşıyor ve onlara iş veriyor.

Nasıl başvurabilirim? Firmalar bana nasıl ulaşır ?

Nasıl başvurulur ? ; Yorum kısmına başvurmak istediğiniz işi yazmanız yeterlidir iş veren firmalar iletişim bilgilerini sizin yorumunuzun altına yazacaktır o yüzden yorum yazdıktan sonra sitemizi sürekli takip etmeniz gerekmektedir, sitemizi sürekli güncelliyoruz ve yeni iş imkanları sağlıyoruz o yüzden sitemizdeki diğer konuları da ziyaret etmenizi öneririz size daha uygun bir iş bulabilirsiniz.

 

Bukampanya.com’u takip ederek siz de güncel Evde iş ilanları, Evde paketleme iş, ilanlarına bakabilir başvuru yapabilirsiniz.

 

Etiketler

5 Yorum

  1. adana ceyhanda yaşıyorum acil ek iş yapmak istiyorum. Ek gelire ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz?

  2. Adana Ceyhana oturuyorum ek iş yapmak istiyorum.Ek gelire ihtiyacım var yardımcı olur musunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)