Adana Evlere Ek İş Veren Firmalar Evde İş İlanları

Adana da yaşayan ev hanımları, emekliler ve öğrenciler geçim yaparken aile bütçelerine destek olmak ve geçimlerini daha rahat yapabilmek amacı ile evden iş yaparak para kazanma yolları arayorlar. Bu nedenle firmalar da işçi maliyetlerini azaltmak ve kazançlarını arttırmak için evde iş imkanı sunmaktalar. İş ararken Adana İşkur merkezine giderek iş ilanları arasında size uygun olanı bulabilir ve de başvuru yapabilirsiniz. Bazı firmalar iş ilanları yayınlamakta. Çukurova bölgesi iş bulma konusunda oldukça büyük ve iş olasılıklarının fazla olduğu bölgeler arasındadır. Bu nedenle üretim yapan ve paketleme işi veren birçok firma bulunmaktadır. Sizler için hazırlamış olduğumuz bu içerik de başta Seyhan olmak üzere birçok ilçede evlere iş veren yerlerin iletişim bilgileri ve telefon numaralarını nasıl bulacağınızı öğreneceksiniz.

Adana Evde İş İmkanı

Çukurova olarak da bilinen ülkenin en büyük şehirlerinden biridir. Adana 1.945 km² alana sahiptir. Oldukça büyük olan bu şehirde çalışma hayatı da oldukça geniş ve fazladır. Birçok kişi günümüzde evde çalışarak iş yapmak istiyor. Hali ile evden iş yaparak para kazanmak oldukça basit olduğu için seçim sebeplerinden biri diyebiliriz. Çünkü firmalar artan işçi maliyetlerini düşürmek için evlere iş vermekteler.  Dantel, yelek, baş örtüsü, havlu kenarı gibi ürünleri el emeği olarak örüp satarak kazanç sağlıyorlar.

Ülkenin en önemli tarihi ve turistik şehirlerinden biri olan Adana doğal güzellikler, üretimi ile de oldukça önemli bir yerdedir. Pamuk üretimi denince akıllara gelen ilk şehir olan ve Akdeniz bölgesinin turunçgil yetiştiricisi konumunda olan bir şehirdir. Özellikle mevsimsel işçiler sık sık gelmekte ve pamuk, portakal, mandalina toplama işlerinde çalışmaktadır.

Adana Evde İş İmkanı
Adana Evde İş İmkanı

Yukarı da yer alan haritayı baz alarak Adana da nerede nasıl iş yapılır bu konu da bilgi sahibi olabilirsiniz. Seyhan, Yüreğir, Ceyhan, Karataş, Kozan gibi ilçelerde evlere iş veren fason firmaları yer almakta ve iş vermektedirler.

Adana’da evlere ek iş alınan firmalar, paketleme işlerine yönelik çalışma olanağı sağlarlar. Adana’da bulunan eve iş veren firmalar aracılığı ile ürün paketleme işi yapılarak, günlük veya aylık ödemeler ile gelir elde edilir. Adana’da yer alan organizasyon firmaları, turistik ürün firmaları ile evlerde ürünlerin süslenmesine ve paketlerinin hazırlanmasına yönelik iş fırsatı edinilir.

Adana’da Evlere Ek İş Veren Firma Çeşitleri Hangileridir?

Adana’da evlere ek iş alınan firmaların çeşitleri şu şekilde sıralanırlar:

 • Hediyelik, turistik eşya satışı yapan firmalar,
 • Düğün organizasyonları yapan firmalar,
 • Düğün ve nişanlar için davetiye ve nikah şekeri hazırlayan butik firmalar,
 • Doğum günü organizasyonu firmaları,
 • Aksesuar satışı yapan bijüteri firmaları, evlere ek iş sunan firma çeşitleridir.

Adana’da yer alan bu firmalara, evde ek iş yapmak için talepte bulunulur. Firma çeşitleri ile paketleme işleri ev ortamında yapılarak kazanç elde edilir. Yapılan paketleme işleri, firmalar ile anlaşılan tarihlerde teslim edilerek, paketlenen ürünler için anlaşılan ödeme alınır.

Adana’da Evlere Verilen Ek İşlerin Alanları

Adana’da evlere verilen ek işlerin alanları hakkında bilgiler şu şekilde sıralanırlar:

 • Adana’da davetiye paketleme iş alanında,
 • Nikah şekeri paketleme iş alanında,
 • Balon paketleme iş alanında,
 • Kına paketleme iş alanında,
 • Buket çiçeği paketleme alında, evde yapılabilecek ek iş olanakları sunulur.

Bu iş alanlarında, evde ek iş ile çalışma sağlamak için düğün, nişan ve doğum günü organizasyonları yapan firmalar aracılığıyla evde ek iş yapılır. Adana’da yer alan hediyelik eşya firmaları ve organizasyon firmalarına ile firmaların ürünlerine yönelik paketleme ve süsleme işlerinin evde yapılması sağlanır.

Adana’da Evlere Ek İş Veren Firmalarla Kazanç

Adana’da evlere ek iş alınan firmalar ile evde yapılacak işler arasında yer alan paketleme işleri yapılarak kazanç elde edilir. Paketleme işlerinden günlük veya haftalık kazanç elde edilir. Organizasyon firmalarından veya hediyelik eşya satışı firmalarından paketle işi alımı ile haftalık 375 TL, aylık ise 1.500 TL kazanç elde edilir.

Bu kazanç tutarı standart bir tempo içerisinde düzenli çalışma sağlayan kişilerin elde edebileceği kazanç rakamını ifade eder. Paketleme işi başına kazanç elde edilmesine bağlı olarak, firmaların ürünlerine yönelik yapılan paketleme işi adetleri ne kadar fazla ise kazançta o kadar yüksek hesaplanır. Elde edilen kazançlar paketleme işinin alındığı organizasyon firmasına her hafta veya günlük teslim edilerek, kazanç firmadan teslim alınır.

Adana Evde İş İlanları Sunan Firmalar

Adana evde iş ilanları sunan firmalar, organizasyon firmaları, hediyelik ve turistik ürün satışı yapan firmalar, aksesuar üreticisi ve satıcısı olan firmalardır. Özellikle, Adana’nın merkez yerleşkesinde ve Seyhan yerleşkesinde bulunan toka, kemer gibi aksesuar satışları sağlayan firmalar, evlere ek iş olanağı sunarlar.

Adana’da bulunan evlere iş veren fabrikalar, tekstil fabrikalarıdır. Fabrikalarla, tekstil ürünlerinin dikim aşamasında üzerinde kalan ipliklerin temizlenmesi ve paketlenmesi için evlere iplik temizleme ve ürün paketleme ek işleri verilir. Tekstil firmaları iplik temizleme ve ürün ambalajlama üzerine ilanlar veririler.

Aksesuar firmaları ile evde toka paketleme, toka süsleme, kemer süsleme işlemleri yapılarak, ek iş elde edilir. Firmalardan alınan toka ve kemer ürünler, evde belirlenen adetler üzerinden paketlenip, firmaların talep ettiği standartlarda süslenerek, firmalara teslim edilir.

Adana’da Evlere İş Veren Firmaların Yoğunlukta Olduğu Yerler

Adana’da evde iş yaptıran firmalar ve bayilerinin sayıca fazla bulunduğu ilçeler şu şekilde sıralanırlar:

 • Adana Seyhan ve çevresi,
 • Adananın merkezi,
 • Adana Ceyhan,
 • Adana Sarıçam,
 • Adana Feke ve Yüreğir ilçelerinde, eve ek iş olanağı sunan çok sayıda firma yer alır.

Bu ilçelere yer alan düğün, nişan, kına, doğum günü organizasyonları yapan firmalar, hediyelik eşya satışı yapan firmalar, evlere paketleme işi verirler. İlçelerden yer alan firmalar ile görüşme sağlanarak, paketleme işinden günlük kazanç elde edilir.

Evde iş imkanı olan paketleme işinde, firmaların vermiş olduğu adet sayısına bağlı olarak, ürünlerin paketlenmesi gerçekleştirilir. Ürünler balon ise farklı renkte balonlar, her renkten bir adet ayarlanacak şekilde paketlenmesi için evlere iş verilir. Ürünler 10 balonluk paketler haline getirilir. Nikah şekerleri için firmaya ait şekerlemeler veya süsler, belirtilen renk ve adet özelliklerine göre paketlere yerleştirilip, firmalara teslim edilir.

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Related Posts

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı 2019

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı

İsviçre iş ilanları incelenerek bu ülkenin birçok farklı şehrinde iş bulabilir ve çalışabilirsiniz. Sitemizde İsviçre de iş veren birçok firma ve bu firmaların ilanları konu altında yer…

kredi kartı yapılandırması

Kredi Yapılandırma Yapmak Kredi Notunu Düşürür mü?

Kredi kartı yapılandırması hakkında çıkan haberler beraberinde birçok sorunun ortaya çıkmasına neden oldu. Bugün sizlere merak ettiğiniz sorulardan olan Kredi kartı yapılandırma sicili etkiler mi? Sorusunun cevabını…

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Faiz Oranları

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Dilekçesi Örneği

Kredi kartı borçlarınızın her geçen gün giderek artması beraberinde ciddi sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu yüzden de yapacağınız hamleler ile kredi kartı borçlarınızdan uzun süreli bir…

Cinsel çapalama nedir?

Esma Ezmeci tarafından anlatılan cinsel çapalama oldukça dikkat çekmekte. Birçok kişi arama motorlarında cinsel çapalama nedir sorusunu araştırıyor. İşte detaylar… Cinsel çapalama nedir? Çapalama, duyuları harekete geçirme…

Johnny Sins neden öldü?

Birçok kişi tarafından tanınan yetişkin içerikli film sektöründe yer alan tanınmış oyuncunun ölüp ölmediği merak konusu olmuş durumda. Birçok kişi arama motorlarında johnny sins neden öldü sorusunu…

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları 2019

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları

Bu yazımız da sizlere güncel tefeci hakkında bilgiler sunacağız. Günümüz de bankalar ve finans şirketlerinden kırmızı çizgi yediği için kredi alamayan kişi ve firmalar soluğu tefecilere başvurarak…

This Post Has One Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir