İş fırsatları

Adıyaman Evlere Ek İş Veren Firmalar Evde İş İlanları


Adıyaman’da evlere ek iş veren firmalar, özellikle, el işi becerisine sahip olan ev hanımlara ek iş olanağı sunarlar. Adıyaman’da eve iş veren firmalar ile paketleme ve ambalajlama işleri yapılarak ek gelir elde edilir. Adıyaman’da bulunan tekstil firmaları, organizasyon firmaları ile evde paketleme ve ambalajlama işleri yapılır.

Evlere Ek İş Veren Firmalar Hangileridir?

Adıyaman’da evlere ek iş olanağı sunan firma türleri:

  • Hediyelik eşya üretimi ve satışı yapan firmalar,
  • El sanatı ile yapılan ve el yapımı olan ürünlerin satışını yapan firmalar,
  • Düğün, kına, doğum günü organizasyon firmaları,
  • Tekstil ürünleri satışı yapan firmalar, butikler, Adıyaman’da evlere ek iş veren firma türleri arasında yer alırlar.

Adıyaman’da merkez yerleşkesinde yer alan çok sayıda el yapımı ürün satışı sağlayan firma bulunur. El yapımı ürünlerin satışını yapan firmaların Adıyaman’da fazla sayıda bulunmasına bağlı olarak bu firmalardan ürünlerin paketlenmesi için evlere ek iş alınır. Ahşap el yapımı ürünlerin ise boyanması için evlere ek iş verilir. Merkezde yer alan el yapımı ürün satışı yapan firmalardan ek iş alınarak, Adıyaman’ın tüm yerleşkelerinde evden iş yapılır.

Adıyaman’da bulunan tekstil ürünü satıcısı firmalar ile ek iş yapılırken, firmaların ürünlerinin evden satışı veya paketlenip, firmaya teslim edilmesi koşulları sağlanır. Adıyaman’da faaliyet gösteren, el yapımı ürün satışı yapan firmalara ve organizasyon firmalarına bağlı çalışmayla evde ek iş yapılarak, ek gelir elde edilir.

Evlere Alınabilecek Ek İşler Hangileridir?

Adıyaman’da evde yapılacak işler hakkında bilgiler şu şekilde sıralanırlar:

Sponsorlu Reklamlar
  • Evde paketleme işi yapımı,
  • Evde ahşap ürünlerin boyanması işi,
  • Evde ahşap hediye eşyalarının montajı işi,
  • Evde sigara paketleme işi,
  • Evde tekstil ürünlerinin satışı işi, evden yapılabilecek ek iş seçenekleridir.

Bu işler evden yapılarak, haftalık kazanç elde edilip, çalışılan firmalardan teslim alınır. Evde paketleme işleri Adıyaman’da yer alan organizasyon firmalarından, evde ahşap boyama işi el ile yapılan eşyaların satışını yapan firmalardan ve mağazalardan alınır. Tekstil ürünü satış işi ise Adıyaman’da bulunan butiklerden, tekstil ürünü üretimi yapan firmalardan veya fabrikalardan alınır.

Eve İş Veren Fabrikalar Bulunur Mu?

Adıyaman’da evlere iş veren fabrikalar bulunur. Özellikle, tekstil fabrikaları, evlere kartonlama işi verirler. Adıyaman’da tekstil ürünlerinin üretimine yönelik iş sahasının geniş oluşu sebebiyle, tekstil fabrikalarından evlere ek iş alınması olanağı bulunur. Adıyaman’da bulunan tekstil, gıda, mobilya fabrikalarından kartonlama ve ambalajlama işleri alınarak, evde ek iş yapılır. Kartonlanan ve ambalajlanan ürünler, fabrikalara teslim edilerek, kartonlama başına ücret, fabrikalardan alınır. İş veren fabrikalar ek iş olanakları hakkında bilgileri verdikleri evde iş ilanları yardımıyla duyururlar.

Evde iş yaptıran firmalar ve fabrikalar, Adıyaman merkez yerleşkesinde bulunurlar. Adıyaman merkez yerleşkesinde yer alan organizasyon firmaları, hediyelik eşya satış firmaları ve tekstil fabrikaları evlere ürün paketleme, kartonlama, süsleme ve ahşap boyama işleri veririler.

Evlere Ek İş Veren Firmalar İle Kazanç

Adıyaman’da evlere ek iş veren organizasyon firmaları ile aylık olarak 1.500 TL ila 1.700 TL arasında kazanç elde edilir. Organizasyon firmaları ile bu kazanç, nikah şekeri, balon, gelin buketi, davetiye paketleme işleri yapılarak elde edilir.

Adıyaman’da bulunan ve el yapımı hediyelik eşya satışı sağlayan firmalardan evde iş imkanı edinerek, aylık 1.000 TL ila 1.400 TL arasında ek gelir kazanılır. Boyama ve zımparalama işlemleri için evlere iş verilir. Bu firmaların üretmiş olduğu küçük ahşap hediyelik ürünler, firmaların vermiş olduğu boyalarla, talep edilen renk tercihlerine göre boyanması için evlere iş olarak verilir. Boyanan ürünler, firmaya teslim edilerek ek gelir kazanılır.

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.
Etiketler

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir