İş fırsatları

Afyon Evlere Ek İş Veren Firmalar Evde İş İlanları


Afyon’da eve iş veren firmalar, paketleme ve oya yapma işleri üzerinden ek iş olanağı sunarlar. Afyon’da yer alan organizasyon firmaları yoluyla paketleme işleri alınıp, ev ortamında paketleme işi yapılarak kazanç elde edilir. Paketleme işlerine ek olarak, el işi becerisi ile yapılan ürünlerin firmalara iletilmesi veya firmaların ürünleri üzerine el becerisi gerektiren işleme ve süsleme işlemlerinin yapılması ile ek gelir elde edilir. Ürünler üzerine yapılan işleme ve süsleme işlerinden her parça başına kazanç elde edilir.

Evlere Ek İş Veren Firmalar Ve Alanları Nelerdir?

Afyon’da evlere ek iş veren firmalar ve alanları hakkında bilgiler şu şekilde sıralanırlar:

 • Düğün organizasyon firmaları, paketleme işleri alında evlere ek iş veririler.
 • Çeyiz satışı gerçekleştiren firmalar, el yapımı oya işleri için evlere ek iş olanağı sunarlar.
 • Hediyelik eşya satışı yapan firmalar, ahşap ürünlerin boyanması alanında evlere ek iş olanağı sunarlar.

Afyon’da çok sayıda düğün, nişan organizasyonu yapan firmaların bulunması ve çeyiz ürünleri üretimi ve satışı yapan firmaların yer alması sebebiyle, ek iş olanağı en fazla bu firmaların ürünlerini paketleme alanında yer alır.

Özellikle el becerisi gelişmiş olan bayanlar, Afyon da yer alan organizasyon firmalarından, hediyelik eşya satışı, çeyiz ürünleri satışı yapan firmalardan, evlerinde yapabilecekleri ek işleri talep ederler. Evde ek iş alımı ile paketledikleri, boyadıkları ürünleri, çalıştıkları firmalara teslim ederek kazanç elde ederler.

Evlere Verilenler Ek İşler Nelerdir?

Afyon evde yapılacak işler ve çeşitleri hakkında bilgiler şu şekilde sıralanırlar:

Sponsorlu Reklamlar
 • Afyon’da kına paketleme iş çeşidi,
 • Afyon kaymağı paketleme iş çeşidi,
 • Bebeklerin mevlitleri için şeker hazırlanması ve süslenmesi iş çeşitleri,
 • Tülbent kenarına oya yapılması iş çeşidi,
 • Gelin hırkaları örülmesi iş çeşidi,
 • Nikah şekeri paketleme iş çeşidi gibi alanlarda evde çalışarak ek gelir elde etme olanağı sunulur.

Kına ve nikah şekeri paketleme ek işleri için Afyon’da bulunan organizasyon firmaları yoluyla, evde hırka örme ve tülbent kenarı yapma ek işleri için çeyiz ürünleri satışı yapan firmalar yoluyla ek iş alımı sağlanır. Çeyiz firmaları ve organizasyon firmaları evde iş ilanları verip, paketleme alanında çalışma sağlanması ve el yapımı ürünlerden gelir sağlanması için olanak sunarlar. Aynı zamanda, Afyon kaymağı paketleme işi Afyon’da yer alan organik gıda ürünleri satışı yapan firmalar ile yapılır.

Ek İş Veren Fabrikalar

Afyon’da iş veren fabrikalar, evlere verdikleri ek iş olanağı ile kişilerin gelir elde etmesini sağlarlar. Afyonda yer alan fabrikalar ile evden yapılabilecek ek işler şu şekilde sıralanırlar:

 • Afyon’da yer alan fabrika kuruluşları ile çalışarak ürün paketleme,
 • Ürünleri kolilere yerleştirme,
 • Ambalajlama, gibi işler evden yapılır.

Evde ambalajlanan ürünler, fabrikalara götürülerek, ambalajlanan ürün başına ödeme alınır. Bu ek iş seçeneğiyle aylık 1.000 ila 1.300 TL arasında kazanç elde edilir.

Evlere Ek İş Veren Firmaların İlanları

Afyon’da evde iş yaptıran firmalar ve evde iş ilanı veren firmalar, yoğunluklu olarak Afyon merkez yerleşkesinde yer alırlar. Afyon merkez yerleşkesinde organik gıda satışı yapan firmalar, çeyizlik el yapımı eşya satışı yapan firmalar yoğunluktadır. Bu firmalar ile evde tülbent oyası yapımı, evde Afyon kaymağı paketleme işlemi yapılması için evde iş imkanı sunulur.

Afyon’da bölgeye ait yerel ve el yapımı kaymak, reçel gibi organik ürünlerin hazırlanması ve satışının yapılması sağlanır. Organik ürün satışının yoğun olarak yapıldığı Afyon’da bu ürünlerin satış öncesi paketleme işlemlerinin tamamlanması için firmalar yoluyla evlere iş verilir. Eve verilen iş imkanları, firmaların maliyetlerini düşürür ve üretim aşamasında zamandan tasarruf etmelerini sağlar. Afyon ilçelerinde ve merkezde yaşayanlar, ürünlerin paketlenmesi için evlere ek iş alımı yapma olanağına sahiptirler.

Afyon Sandıklı, Dinar, Bolvadin, Sinanpaşa, Emirdağ, Şuhut, Çay, İhsaniye, İscehisar, Sultandağı, Çobanlar, Dazkırı, Başmakçı, Hocalar, Bayat, Evciler, Kızılören iş ilanları arıyorsanız konu altına yorum olarak bilgi hakkınızda bilgi verebilir ve iş verenlere ulaşabilirsiniz.

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.
Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir