İş fırsatları

Afyonkarahisar Zafer Havalimanı Personel Alımı İş İlanları 2020


Zafer havalimanının açılmasıyla birlikte Afyonkarahisar Zafer havalimanı işçi alımı başvurularına işçi adayları büyük bir ilgi göstermektedirler. Bu kapsamda Zafer havalimanının işçi ilanlarına yoğun bir başvuru talebi olduğunu söylemek mümkündür. Zafer havalimanının açılması yolculara ulaşım konusunda sağladığı kolaylıkların yanı sıra işsiz olup iş arayan insanlar için de yeni bir iş alanı oluşmasına neden olmuştur. Dolayısıyla Zafer havalimanının hizmete açılması hem yolcular hem de işsiz adaylar tarafından büyük bir memnuniyetle ve sevinçle karşılanmıştır.

İş bulmanın oldukça zor olduğu son dönemlerde Zafer havalimanı kısa zamanda iş arayan kişilerin en çok çalışmak istedikleri yerlerden biri haline gelmiştir.

Afyonkarahisar Zafer Havalimanı Ne Zaman Açıldı?

Zafer havalimanı 25 Kasım 2012 tarihinde hizmete açılmış yeni bir havalimanıdır. Afyonkarahisar, Kütahya ve Uşak şehirlerinde hava yolu ulaşımının sağlanabilmesi amacıyla yapılmış bölgesel bir havalimanıdır. 17.620 metrekare terminal alanına sahiptir. 3000×45 metre pist alanı mevcuttur. 3 uçaklık apron kapasitesi vardır. Ayrıca Sivil Havacılık Genel Müdürlüğünce Engelsiz Havalimanı kuruluşu olarak ruhsatlandırılan havalimanları arasındadır. Bunun yanında Zafer havalimanının yurt dışına uçuşların yapılabilmesi için gerekli olan B sınıfı havalimanı sertifikası da mevcuttur. Bu sayede yurt içi ve yurt dışı uçuşları rahatça gerçekleşmektedir.

Afyonkarahisar Zafer Havalimanı Çalışma Şartları

Afyonkarahisar Zafer Havalimanı iş başvurusu yapmak için aday kişiler Zafer havalimanının web sitesindeki mail adresine CV göndererek genel iş başvurusu yapma imkanına sahiptir. Başvuruları kabul edilen kişiler görev alacakları pozisyona göre belirlenen çalışma şartları dahilinde çalışma imkanına sahip olacaklardır. Bu kapsamda en az asgari ücret miktarında bir maaşa tabi olurlar. Pozisyon ve kadrolarının türüne, derecesine göre asgari ücretten daha fazla bir maaşa da tabi olabilirler. Aynı şekilde görev yapacakları alana göre 8.30-17.00 şeklindeki genel mesai saatlerine tabi olabilecekleri gibi farklı çalışma saatlerine de tabi olabilmeleri mümkündür.

Afyonkarahisar Zafer Havalimanı Personel Alımı Şartları

Zafer havalimanında personel ihtiyacı olan çalışma alanına göre yayınlanan ilanlarda başvuracak olan adaylarda aranan nitelikler belirtilmektedir. Adaylar aranan özelliklere sahip oldukları takdirde Afyonkarahisar Zafer havalimanı personel alımı ilanlarına başvurularını CV’lerini yollayarak yapabilirler.

Sponsorlu Reklamlar

Personel Ve İşçi Alımı Yapan Havalimanları

İstanbul 3.Havalimanı Personel Alımı Başvurusu
Erzincan Havalimanı İşçi Ve Personel Alımı
Ağrı Havalimanı İş İlanları

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.
Etiketler

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.