İş fırsatları

Ağrı Evlere Ek İş Veren Firmalar Evde İş İlanları


Ağrı’da evlere ek iş veren firmalar, süsleme, paketleme işleri ile kazanç elde edilmesini sağlarlar. Ağrı’da eve iş veren firmalar, paketleme ve süsleme işinin yapıldığı her ürün başına belirli miktarda kazanç elde edilmesini sağlarlar. Süsleme, paketleme, ahşap oyma gibi evde yapılabilen ek işler ile ne kadar fazla ürün için işlem yapılırsa, o kadar fazla kazanç elde edilir. Evde yapılan ek işler ile paketlenen ve süslenen ürünler, firma ile anlaşılan tarihlerde teslim edilip, ücret alınır.

Evlere Ek İş Hangi Firmalardan Alınır?

Ağrı’da evlere ek iş alınan firmalar şu şekilde sıralanırlar:

 • Ağrı’da bulunan, aksesuar üretimi yapan fabrikalar ve aksesuar ürünü satışı yapan firmalar, evlere ek iş verirler.
 • Pastaneler, evlere ek iş veririler.
 • El yapımı ürün satışı yapan firmalar, evlere ek iş veririler.
 • Tekstil ürünü üreticisi firmalar, evlere ek iş veririler.
 • Mandal satışı ve üretimi yapan firmalar, evlere ek iş veririler.

Ağrı’da bulunan bu firmalar ile evden paketleme, süsleme işleri yapılarak kazanç elde edilir. Ağrı merkez yerleşkesi, Ağrı Doğubayazıt, Hamur, Taşlıçay yerleşim yerlerinde bulunan el yapımı ürün satışı yapan firmalar ile ürünlerin evden paketlenmesi veya evden el yapımı ürün yapılması ve firmaya satılması iş çeşitleri gerçekleştirlir.

El yapımı ürün satışı yapan firmalar ile anlaşılarak evden iş yapıldığında, ahşap hediyelik eşyaların şekillendirilmesi ve oyulması yapılarak, kazanç sağlanır. Oyma sanatı yapılan ahşap ürünler, firmaya belirlenen tarihte teslim edilerek, ücreti teslim alınır.

Evlerde Ek Olarak Yapılacak İşler Nelerdir?

Ağrı’da evde ek iş olarak yapılabilen ve kazanç elde edilen işler şu şekilde sıralanırlar:

Sponsorlu Reklamlar
 • Mandal paketleme ve süsleme işi,
 • Kapı süsü yapımı işi,
 • Cüzdan yapımı işi,
 • Evden yemek yapma işi,
 • Ürünlerde yer alan iplikleri temizleme işi,
 • Toka süsleme işi,
 • Ahşap boyama ve oyma işleri, evden yapılan ek işlerdir.

Mandal paketleme ve süsleme işi için Ağrı’da bulunan mandal satışı sağlayan firmalara ve üretici fabrikalara başvuru yapılır. Evde yapılabilecek işler arasında yer alan hamur işi, pasta gibi ürünlerin yapılışı ile pastanelerle satış işleri için firmalarla anlaşılarak, kazanç sağlanır. Aksesuar üreticisi firmalar ile toka süsleme, cüzdan yapımı işleri evden yapılarak, kazanç elde edilir.

Evlere Ek İş Veren Firma İlanları

Ağrı’nın evde iş ilanları, aksesuar ve hediyelik eşya satışı yapan firmalar, tekstil ürünü üreticisi iş veren fabrikalar tarafından verilirler. Ağrı’da el yapımı ürünlerin ve hediyelik eşyaların satışının yoğunluklu olarak yapılması sebebiyle, evlere el yapımı ürünlerin paketlenmesi işlemi için ilan veren firma sayısı yüksektir.

Ağrı merkez yerleşkesinde yer alan aksesuar ve hediyelik eşya firmalarından, evde cüzdan yapımı, evde toka paketleme ve süsleme, evde kapı süsü yapımı işleri alınır. Evde iş yaptıran firmalar yoluyla süsleme, paketleme ve el yapımı ürün hazırlama işlemleri için gerekli malzemeler temin edilip, adet sayısına göre hazırlanan ürünler, firmalara iletilip, ek gelir elde edilir.

Evlere Ek İş Veren Firmalar İle Ne Kadar Kazanılır?

Ağrı’da evde iş imkanı sağlayan firmalar ile paketleme ve süsleme işleri yapıldığında aylık 1.200 ila 1.500 TL arasında kazanç elde edilir. Firmalar ile yapılan toka süsleme işinden aylık, 1.000 ila 1.400 TL arasında kazanç elde edilir. Bu işlerin yapımında ürünler firmadan teslim alınıp, anlaşılan süre içerisinde paketlenir ve süslenir. Firmanın verdiği renk ve adet bilgilerine göre süsleme ve paketleme yapılan ürünler, firmaya teslim edilip, ücret teslim alınır.

Ağrı merkez yerleşkesinde yer alan tekstil firmalarının ürünlerinin üzerinde üretim aşamasında kalan ipliklerin evde temizlenmesi ve firmaya teslim edilmesi için, tekstil fabrikalarınca, evlere iş verilir. Ağrı tekstil fabrikaları ve firmaları ile yapılan ek iş ile aylık 1.000 ila 1.600 TL arasında kazanç sağlanır. Bu ek iş çeşidi için Ağrı’da bulunan tekstil firmalarına ek iş talebinde bulunulur.

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.
Etiketler

Bir Yorum


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.