Ağrı Evlere Ek İş Veren Firmalar Evde İş İlanları

Ağrı’da evlere ek iş veren firmalar, süsleme, paketleme işleri ile kazanç elde edilmesini sağlarlar. Ağrı’da eve iş veren firmalar, paketleme ve süsleme işinin yapıldığı her ürün başına belirli miktarda kazanç elde edilmesini sağlarlar. Süsleme, paketleme, ahşap oyma gibi evde yapılabilen ek işler ile ne kadar fazla ürün için işlem yapılırsa, o kadar fazla kazanç elde edilir. Evde yapılan ek işler ile paketlenen ve süslenen ürünler, firma ile anlaşılan tarihlerde teslim edilip, ücret alınır.

Evlere Ek İş Hangi Firmalardan Alınır?

Ağrı’da evlere ek iş alınan firmalar şu şekilde sıralanırlar:

 • Ağrı’da bulunan, aksesuar üretimi yapan fabrikalar ve aksesuar ürünü satışı yapan firmalar, evlere ek iş verirler.
 • Pastaneler, evlere ek iş veririler.
 • El yapımı ürün satışı yapan firmalar, evlere ek iş veririler.
 • Tekstil ürünü üreticisi firmalar, evlere ek iş veririler.
 • Mandal satışı ve üretimi yapan firmalar, evlere ek iş veririler.

Ağrı’da bulunan bu firmalar ile evden paketleme, süsleme işleri yapılarak kazanç elde edilir. Ağrı merkez yerleşkesi, Ağrı Doğubayazıt, Hamur, Taşlıçay yerleşim yerlerinde bulunan el yapımı ürün satışı yapan firmalar ile ürünlerin evden paketlenmesi veya evden el yapımı ürün yapılması ve firmaya satılması iş çeşitleri gerçekleştirlir.

El yapımı ürün satışı yapan firmalar ile anlaşılarak evden iş yapıldığında, ahşap hediyelik eşyaların şekillendirilmesi ve oyulması yapılarak, kazanç sağlanır. Oyma sanatı yapılan ahşap ürünler, firmaya belirlenen tarihte teslim edilerek, ücreti teslim alınır.

Evlerde Ek Olarak Yapılacak İşler Nelerdir?

Ağrı’da evde ek iş olarak yapılabilen ve kazanç elde edilen işler şu şekilde sıralanırlar:

 • Mandal paketleme ve süsleme işi,
 • Kapı süsü yapımı işi,
 • Cüzdan yapımı işi,
 • Evden yemek yapma işi,
 • Ürünlerde yer alan iplikleri temizleme işi,
 • Toka süsleme işi,
 • Ahşap boyama ve oyma işleri, evden yapılan ek işlerdir.

Mandal paketleme ve süsleme işi için Ağrı’da bulunan mandal satışı sağlayan firmalara ve üretici fabrikalara başvuru yapılır. Evde yapılabilecek işler arasında yer alan hamur işi, pasta gibi ürünlerin yapılışı ile pastanelerle satış işleri için firmalarla anlaşılarak, kazanç sağlanır. Aksesuar üreticisi firmalar ile toka süsleme, cüzdan yapımı işleri evden yapılarak, kazanç elde edilir.

Evlere Ek İş Veren Firma İlanları

Ağrı’nın evde iş ilanları, aksesuar ve hediyelik eşya satışı yapan firmalar, tekstil ürünü üreticisi iş veren fabrikalar tarafından verilirler. Ağrı’da el yapımı ürünlerin ve hediyelik eşyaların satışının yoğunluklu olarak yapılması sebebiyle, evlere el yapımı ürünlerin paketlenmesi işlemi için ilan veren firma sayısı yüksektir.

Ağrı merkez yerleşkesinde yer alan aksesuar ve hediyelik eşya firmalarından, evde cüzdan yapımı, evde toka paketleme ve süsleme, evde kapı süsü yapımı işleri alınır. Evde iş yaptıran firmalar yoluyla süsleme, paketleme ve el yapımı ürün hazırlama işlemleri için gerekli malzemeler temin edilip, adet sayısına göre hazırlanan ürünler, firmalara iletilip, ek gelir elde edilir.

Evlere Ek İş Veren Firmalar İle Ne Kadar Kazanılır?

Ağrı’da evde iş imkanı sağlayan firmalar ile paketleme ve süsleme işleri yapıldığında aylık 1.200 ila 1.500 TL arasında kazanç elde edilir. Firmalar ile yapılan toka süsleme işinden aylık, 1.000 ila 1.400 TL arasında kazanç elde edilir. Bu işlerin yapımında ürünler firmadan teslim alınıp, anlaşılan süre içerisinde paketlenir ve süslenir. Firmanın verdiği renk ve adet bilgilerine göre süsleme ve paketleme yapılan ürünler, firmaya teslim edilip, ücret teslim alınır.

Ağrı merkez yerleşkesinde yer alan tekstil firmalarının ürünlerinin üzerinde üretim aşamasında kalan ipliklerin evde temizlenmesi ve firmaya teslim edilmesi için, tekstil fabrikalarınca, evlere iş verilir. Ağrı tekstil fabrikaları ve firmaları ile yapılan ek iş ile aylık 1.000 ila 1.600 TL arasında kazanç sağlanır. Bu ek iş çeşidi için Ağrı’da bulunan tekstil firmalarına ek iş talebinde bulunulur.

Related Posts

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı 2019

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı

İsviçre iş ilanları incelenerek bu ülkenin birçok farklı şehrinde iş bulabilir ve çalışabilirsiniz. Sitemizde İsviçre de iş veren birçok firma ve bu firmaların ilanları konu altında yer…

kredi kartı yapılandırması

Kredi Yapılandırma Yapmak Kredi Notunu Düşürür mü?

Kredi kartı yapılandırması hakkında çıkan haberler beraberinde birçok sorunun ortaya çıkmasına neden oldu. Bugün sizlere merak ettiğiniz sorulardan olan Kredi kartı yapılandırma sicili etkiler mi? Sorusunun cevabını…

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Faiz Oranları

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Dilekçesi Örneği

Kredi kartı borçlarınızın her geçen gün giderek artması beraberinde ciddi sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu yüzden de yapacağınız hamleler ile kredi kartı borçlarınızdan uzun süreli bir…

Cinsel çapalama nedir?

Esma Ezmeci tarafından anlatılan cinsel çapalama oldukça dikkat çekmekte. Birçok kişi arama motorlarında cinsel çapalama nedir sorusunu araştırıyor. İşte detaylar… Cinsel çapalama nedir? Çapalama, duyuları harekete geçirme…

Johnny Sins neden öldü?

Birçok kişi tarafından tanınan yetişkin içerikli film sektöründe yer alan tanınmış oyuncunun ölüp ölmediği merak konusu olmuş durumda. Birçok kişi arama motorlarında johnny sins neden öldü sorusunu…

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları 2019

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları

Bu yazımız da sizlere güncel tefeci hakkında bilgiler sunacağız. Günümüz de bankalar ve finans şirketlerinden kırmızı çizgi yediği için kredi alamayan kişi ve firmalar soluğu tefecilere başvurarak…

This Post Has 3 Comments

 1. Ben Engelli bir anne olarak Iki çocuk annesiyim ve eşim bizi 2 aydır terketti beni Neyse çocuklarını dahi aramıyor. Ve biz dardayız eve ek Iş istiyorum allah rızası için benide görün.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir