İş fırsatları

Akbank Güvenlik Görevlisi Alımı İş Başvurusu


Özel güvenlik iş ilanları gün geçtikçe artmaktadır. Bu ilanlardan bazıları da banka ilanları diyebiliriz. Akbank sık sık şube açan ve bu nedenle güvenlik görevlisi alan bankalardan biridir. Her bankada muhakkak çalıştırması gerektiği için sık sık alım yapıyor. Bu nedenle sizler de akbank iş ilanları inceleyerek güvenlik görevlisi alımlarını takip edebilir ve de alım açıldığı anda iş başvurusu yapabilirsiniz.

Akbank Güvenlik İş İlanları

Akbank özel güvenlik görevlisi alımı yapmaktadır. Fakat bunun için bazı kriterler istiyor. Bu kriterleri sağlayan adaylar güvenlik görevlisi olarak çalışma fırsatı yakalayabilir. Sektörün en büyük bankalarından birinde çalışabilirsiniz. Bunun için silahlı güvenlik görevlisi sertifikasına sahip olmanız gerektiğini unutmamanız gerekiyor. Peki akbank güvenlik görevlisi alımı şartları nelerdir:

  • Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya tacilli olması
  • En düşük lise seviyesi diplomaya sahip olmak
  • T.C vatandaşı olmak
  • Erkekler için boy sınırı 1.70 metre
  • Kadınlar için boy sınırı 1.60 metre
  • 18 yaşını doldurmuş olmak ve 30 yaşından küçük olmak
  • Güvenlik görevlisi sertifikasına sahip olmak

Yukarı da ki şartları sağlayan herkes akbank güvenlik görevlisi iş ilanlarına başvuru yapabilir. Bu kriterleri sağladıktan sonra yapılması gereken sadece bankanın sitesine girerek alım ilanlarını takip etmek olacaktır.

Akbank Güvenlik Personeli Alımı

Özel güvenlik görevlisi olarak çalışmak için bankanın kariyer sayfasını ziyaret etmelisiniz. Bu sayfa da tüm iş alımları sergilenmektedir. Bunun için arama motorlarında Akbank kariyer diye arama yaparak ilanların yer aldığı sayfaya ulaşabilirsiniz ya da https://kariyer.akbank.com/JobSearchMaster linkini inceleyerek bilgi alabilirsiniz. Siteye giriş yaptıktan sonra size öğrenciyim, yeni mezunum, profesyonelim gibi seçenekler sunuyor. Sizin için uygun olan hangisi ise onu ve çalışmak istediğiniz şehri seçiyorsunuz. Bu işlemden sonra çalışmak istediğiniz pozisyonu seçmeniz gerekiyor. Buradan ise güvenlik personeli veya güvenlik görevlisi seçerek arama yapabilirsiniz. Size uygun iş olması durumunda hemen listeleyecektir.

Sponsorlu Reklamlar
Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.
Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir