Aksaray Evlere Ek İş Veren Firmalar Evde İş İlanları

Aksaray’da evlere ek iş veren firmalar montaj ve paketleme alanlarında iş olanağı sunarlar. Aksaray’da eve iş veren firmalar ile yapılabilecek işler şu şekilde sıralanırlar:

 • Evde örgü patik yapımı,
 • Evde çakmak montajı,
 • Evde davetiye katlama ve paketleme,
 • Evde sarma yapımı,
 • Evde toka süsleme,
 • Evde anahtarlık paketleme,
 • Evde sabun paketleme, işleri firmalarla yapılan ek işlerdir.

Evde çakmak montajı işi, Aksaray’da bulunan çakmak üreticisi firmalar yoluyla yapılır. Evde davetiye katlama ve davetiye paketleme işleri, organizasyon firmaları tarafından verilir. Evde sarma yapma, ev yemekleri satıcısı firmalar tarafından sunulur.

Evlere Ek İş Alımı Sunan Firmalar Hangileri?

Aksaray’da evlere ek iş imkanı sunan firmalar şu şekilde sıralanırlar:

 • Kına organizasyonu firmaları,
 • Düğün ve nişan organizasyon firmaları,
 • Aksesuar ve hediyelik eşya satıcısı firmalar,
 • Çakmak üreticisi firmalar,
 • Sabun üreticisi firmalar,
 • Ev yapımı yemekler satan kafe ve firmalar, evlere ek iş olanağı sunan firmalardır.

Organizasyon firmaları ile evde davetiye paketleme, süsleme, gelin buketi süsleme ve paketleme, nikah şekeri, bebek şekeri paketleme ve süsleme işleri yapılır. Özellikle Aksaray merkez’de yoğun olarak yer alan organizasyon firmaları sayesinde, paketleme işleri evde ek iş olarak alınır.

Kona organizasyonları yapan firmaların yoğun olarak bulunduğu Aksaray’da, evde kına paketleme işi yapılarak, her paket başına ek gelir kazanma imkanı elde edilir. Kına paketleme işleri Aksaray ilçelerinde bulunanlar tarafından ve merkez yerleşkesinde yaşayanlar tarafından yapılır.

Aksesuar ve hediyelik eşya firmaları, boncuk dizme, anahtarlık süsleme ve paketleme işlerini evde yapılacak işler olarak sunarlar. Sabun üreticisi firmalar ise evde sabun paketleme işlerini Aksaray merkez ve ilçelerinde bulunan kişiler, evde ek iş olarak sunarlar.

Evlere Ek İş Veren Firmaların İlanları Var Mı?

Aksaray’da evlere ek iş sunan firmalar, evde iş ilanları bilgileri sunarak, eleman ihtiyaçlarını karşılarlar. Aksaray merkez, Ağaçören, Eskil, Gülağaç, Güzelyurt, Ortaköy, Sarıyahşi gibi ilçelere evde ek iş sunana firmalar, evden çalışabilecek eleman ihtiyaçları için ilan verirler.

Aksaray organizasyon firmaları, hediyelik eşya firmaları, tütün marketleri, kuruyemiş firmaları, paketleme işleri için evde çalışacak eleman ihtiyacı duyarlar. Evde iş yaptıran firmalar ile evde paketleme işleri yapılarak ek gelir elde edilir.

Evlere Ek İş Sunana Fabrika Türleri

Aksaray’da evlere ek iş veren fabrikalar ve çeşitleri şu şekilde sıralanırlar:

 • Çakmak üreticisi fabrikalar,
 • Tekstil fabrikaları,
 • Yem fabrikaları, evlere ek iş veren fabrika çeşitleridir.

Çakmak üreticisi fabrikalar, evde çakmak paketleme işi sunarlar. Aynı zamanda paketleme öncesi çakmakların evde montajı için ek iş olanağı sunarlar. Tekstil fabrikaları, tekstil ürünleri üzerinde yer alan ipliklerin temizlenmesi ve ürünlerin ambalajlanması için evlere ek iş veririler.

Yem üreticisi fabrikalar, küçük paketler haline getirilen yemlerin, kartonlanması ilerini evlere evde iş imkanı olarak sunarlar. Yem paketlerinin kartonlanması işi Aksaray ilçelerinde bulunanlar tarafından evde çalışma imkanı ile yapılır.

Evlere Ek İş Veren Firmalarla Patik Örme

Çeyiz satıcısı firmalar, el yapımı ürün satıcısı ve üreticisi firmalar ile evlere iş verilir. Aksaray merkezde ve ilçelerinde bulunan bu firmalar, evde patik örme işleri vererek, el yapımı ürün maliyetlerini uygun koşullarda tutarlar.

Aksaray’da bulunanlar, farkı renk ve motif özelliklerinde olan örgü patikleri evlerden yaparak, firmalara teslim ederler. Teslim edilen her ürün için ek gelir kazanma olanağı, firmalarca sunulur.

Related Posts

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı 2019

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı

İsviçre iş ilanları incelenerek bu ülkenin birçok farklı şehrinde iş bulabilir ve çalışabilirsiniz. Sitemizde İsviçre de iş veren birçok firma ve bu firmaların ilanları konu altında yer…

kredi kartı yapılandırması

Kredi Yapılandırma Yapmak Kredi Notunu Düşürür mü?

Kredi kartı yapılandırması hakkında çıkan haberler beraberinde birçok sorunun ortaya çıkmasına neden oldu. Bugün sizlere merak ettiğiniz sorulardan olan Kredi kartı yapılandırma sicili etkiler mi? Sorusunun cevabını…

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Faiz Oranları

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Dilekçesi Örneği

Kredi kartı borçlarınızın her geçen gün giderek artması beraberinde ciddi sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu yüzden de yapacağınız hamleler ile kredi kartı borçlarınızdan uzun süreli bir…

Cinsel çapalama nedir?

Esma Ezmeci tarafından anlatılan cinsel çapalama oldukça dikkat çekmekte. Birçok kişi arama motorlarında cinsel çapalama nedir sorusunu araştırıyor. İşte detaylar… Cinsel çapalama nedir? Çapalama, duyuları harekete geçirme…

Johnny Sins neden öldü?

Birçok kişi tarafından tanınan yetişkin içerikli film sektöründe yer alan tanınmış oyuncunun ölüp ölmediği merak konusu olmuş durumda. Birçok kişi arama motorlarında johnny sins neden öldü sorusunu…

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları 2019

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları

Bu yazımız da sizlere güncel tefeci hakkında bilgiler sunacağız. Günümüz de bankalar ve finans şirketlerinden kırmızı çizgi yediği için kredi alamayan kişi ve firmalar soluğu tefecilere başvurarak…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir