İş fırsatları

Aksaray Evlere Ek İş Veren Firmalar Evde İş İlanları


Aksaray’da evlere ek iş veren firmalar montaj ve paketleme alanlarında iş olanağı sunarlar. Aksaray’da eve iş veren firmalar ile yapılabilecek işler şu şekilde sıralanırlar:

 • Evde örgü patik yapımı,
 • Evde çakmak montajı,
 • Evde davetiye katlama ve paketleme,
 • Evde sarma yapımı,
 • Evde toka süsleme,
 • Evde anahtarlık paketleme,
 • Evde sabun paketleme, işleri firmalarla yapılan ek işlerdir.

Evde çakmak montajı işi, Aksaray’da bulunan çakmak üreticisi firmalar yoluyla yapılır. Evde davetiye katlama ve davetiye paketleme işleri, organizasyon firmaları tarafından verilir. Evde sarma yapma, ev yemekleri satıcısı firmalar tarafından sunulur.

Evlere Ek İş Alımı Sunan Firmalar Hangileri?

Aksaray’da evlere ek iş imkanı sunan firmalar şu şekilde sıralanırlar:

 • Kına organizasyonu firmaları,
 • Düğün ve nişan organizasyon firmaları,
 • Aksesuar ve hediyelik eşya satıcısı firmalar,
 • Çakmak üreticisi firmalar,
 • Sabun üreticisi firmalar,
 • Ev yapımı yemekler satan kafe ve firmalar, evlere ek iş olanağı sunan firmalardır.

Organizasyon firmaları ile evde davetiye paketleme, süsleme, gelin buketi süsleme ve paketleme, nikah şekeri, bebek şekeri paketleme ve süsleme işleri yapılır. Özellikle Aksaray merkez’de yoğun olarak yer alan organizasyon firmaları sayesinde, paketleme işleri evde ek iş olarak alınır.

Kona organizasyonları yapan firmaların yoğun olarak bulunduğu Aksaray’da, evde kına paketleme işi yapılarak, her paket başına ek gelir kazanma imkanı elde edilir. Kına paketleme işleri Aksaray ilçelerinde bulunanlar tarafından ve merkez yerleşkesinde yaşayanlar tarafından yapılır.

Sponsorlu Reklamlar

Aksesuar ve hediyelik eşya firmaları, boncuk dizme, anahtarlık süsleme ve paketleme işlerini evde yapılacak işler olarak sunarlar. Sabun üreticisi firmalar ise evde sabun paketleme işlerini Aksaray merkez ve ilçelerinde bulunan kişiler, evde ek iş olarak sunarlar.

Evlere Ek İş Veren Firmaların İlanları Var Mı?

Aksaray’da evlere ek iş sunan firmalar, evde iş ilanları bilgileri sunarak, eleman ihtiyaçlarını karşılarlar. Aksaray merkez, Ağaçören, Eskil, Gülağaç, Güzelyurt, Ortaköy, Sarıyahşi gibi ilçelere evde ek iş sunana firmalar, evden çalışabilecek eleman ihtiyaçları için ilan verirler.

Aksaray organizasyon firmaları, hediyelik eşya firmaları, tütün marketleri, kuruyemiş firmaları, paketleme işleri için evde çalışacak eleman ihtiyacı duyarlar. Evde iş yaptıran firmalar ile evde paketleme işleri yapılarak ek gelir elde edilir.

Evlere Ek İş Sunana Fabrika Türleri

Aksaray’da evlere ek iş veren fabrikalar ve çeşitleri şu şekilde sıralanırlar:

 • Çakmak üreticisi fabrikalar,
 • Tekstil fabrikaları,
 • Yem fabrikaları, evlere ek iş veren fabrika çeşitleridir.

Çakmak üreticisi fabrikalar, evde çakmak paketleme işi sunarlar. Aynı zamanda paketleme öncesi çakmakların evde montajı için ek iş olanağı sunarlar. Tekstil fabrikaları, tekstil ürünleri üzerinde yer alan ipliklerin temizlenmesi ve ürünlerin ambalajlanması için evlere ek iş veririler.

Yem üreticisi fabrikalar, küçük paketler haline getirilen yemlerin, kartonlanması ilerini evlere evde iş imkanı olarak sunarlar. Yem paketlerinin kartonlanması işi Aksaray ilçelerinde bulunanlar tarafından evde çalışma imkanı ile yapılır.

Evlere Ek İş Veren Firmalarla Patik Örme

Çeyiz satıcısı firmalar, el yapımı ürün satıcısı ve üreticisi firmalar ile evlere iş verilir. Aksaray merkezde ve ilçelerinde bulunan bu firmalar, evde patik örme işleri vererek, el yapımı ürün maliyetlerini uygun koşullarda tutarlar.

Aksaray’da bulunanlar, farkı renk ve motif özelliklerinde olan örgü patikleri evlerden yaparak, firmalara teslim ederler. Teslim edilen her ürün için ek gelir kazanma olanağı, firmalarca sunulur.

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.
Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir