İş Fırsatları

Almanya 10.000 İşçi Alımı Başvurusu Kayıtları Burada

Almanya hemşire, kaynakçı, elektrikçi, tır şoförü ve kamyon şoförü alımı iş ilanları ve başvuru detaylarını aşağıda sizler için yayınladık.

Almanya İşci Alımı Başvurusu 

Hepimiz basın ve medya yolu ile yayınlanan haberlerde Almanya devletinin yeniden Türkiye’den göçmen işci alımı yapacağını öğrendik. Bukampanya.com olarak sizlere en temiz ve en net bilgiyi vermek için bu makalemizi siz değerli ziyaretçilerimiz için hazırladık.

Almanya 10.000 Bin İşçi Alımı Yapacak OBM İnsan Kaynakları Kimdir ?

Obm insan kaynakları şirketi Almanya için 10 bin adet göçmen işci alacağını söyleyen bir şirkettir. Obm insan kaynakları şirketi 10 Yıldır Uluslararası hava alanlarında binlerce kişiye istihdam sağlamaktadır. Türkiye’den Almanya’ya yıllardır iş gücü sağlayan aracı bir kurum olarak görev yapmaktadır.

Obm Şirketi Türk ekonomisine katkı sağlamak amacı ile  Türk vatandaşlarına Almanya da iş gücü sağlamaktadır. Almanya da çalışmak için başvuru yapan kişilerden kesinlikle hiçbir ücret talep etmez.  Başvurular tamamen ücretsiz olup, tarafınızdan bir ücret talep edilmez.

Almanya personel Alımı yaptığı Meslekler Şunlardır ; 

Sağlık sektörü için ;

  • Almanya da çalışacak doktorlar almaktadır.
  • Almanya da çalışacak hemşire, ebe gibi sağlık personeli almaktadır.  3.000 Euro aylık maaş
  • Almanya hava limanlarında yer hizmetleri görevlerinde çalışacak işci ve personel alımları yapmaktadır.  2.000 Euro aylık maaş ile işe alınıyor
  • Almanya da çeşitli sanayi fabrikaları ve şirketlerin de çalışacak kaynakçı ve demir ustaları almaktadır.
  • Almanya da hizmet verecek sıhhı tesisatçı, elektrikçi, çeşitli mesleklere sahip ustalar, kalfalar, Belgeli tır ve kamyon şoförleri işci ve personeller almaktadır.
  • Kamyon ve tır şoförleri almanya da aylık 2.500 Euro + Mesai ücretleri ile işe alınmaktadır.  Mesai ücretleri ile birlikte maaş aylık 4.000 Euro yu bulmaktadır.
  • Bunun yanı sıra 20 ve 45 yaş arası vasıflı veya vasıfsız hiçbir mesleğe sahip olmayan herkese Almanya da işçi ve personel olarak iş ve istihdam sağlamaktadır. Sağladığı istihdam ile birlikte size almanya oturum izni gibi izinleri de obm insan kaynakları şirketi sizlere verdiği hizmet olarak sunuyor.
  • Vasıfsız işcilerin maaşları ortalama aylık 2.000 Euro yu bulmaktadır.
  • Başvurular da aranılan tek şart hiçbir sağlık engelinizin olmamasıdır.
BİNLERCE TÜRK VATANDAŞINA ALMANYA’DA İŞ İMKÂNI

Obm insan kaynakları şirketi çeşitli vasıflara ve meslek gruplarına göre almanya da çalışacak Türk işci ve personellere dolgun maaşlar, konaklayacağınız evler ve servisler sağlamaktadır. Yapılan tüm başvurular OBM A.Ş. şirketi tarafından Almanya da incelenerek değerlendirilmektedir. Sizde bu fırsattan yararlanmak için bu yazının en altında bulunan linklerden başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz.

Almanya İşe Alımı Ne Zaman Başlıyor ? 

Almanya da çalışacak personel ve işci alımları Ocak 2019 Yılı itibari ile başlayacak olup, 2019 Yılı boyunca devam edecektir.

Almanya ya gidecek işci ve personellere almanca dil eğitimi OBM İnsan kaynakları şirketi tarafından sağlanacaktır.

Almanya da konaklama ve barınma alanları yine şirket tarafından karşılanacaktır. Gerekli eğitimler ve almanya hakkında bilmeniz gereken her şey şirket tarafından düzenlenen eğitim ve seminerler aracılığı ile işe kabul edilen personel ve işçilere aktarılacaktır.

Almanya da çalışacak kişilere verilecek maaşların yarısı Almanya daki banka hesabınıza diğer yarısı Türkiye de bulunan banka hesabınıza yatacaktır.

Almanya işci ve personel başvuruları ve alımı yapan Obm İnsan Kaynakları A.Ş. bu projeyi İŞKUR onaylı olarak yapmaktadır.

Başvuru Adresi : www.obm-turkiye.com adresi üzerinden yapılmaktadır. Başvurulardan kesinlikle ücret alınmıyor.

NOT : OBM-TURKİYE.COM SİTESİ YOĞUN TALEP DOLAYISI İLE KAPALIDIR. YORUMLARINIZ İLE İŞ TALEPLERİNİZİ SİTEMİZDEN PAYLAŞABİLİRSİNİZ. TEKRAR AÇILDIĞINDA SİZE BURADAN YAZACAĞIZ.

Editör Notu :  Obm türkiye başvuruları ücretsizdir. İnternet ve arama motorlarında size yurt dışında göçmenlik veriyoruz iş veriyoruz diyerek ücret talep eden sahte şirketlere itibar etmemenizi öneriyoruz.  Hepinize yapacağınız iş başvuruların da başarılar dileriz .

Kanada Tır şöforlüğü için bu ilana da göz atabilirsiniz. 

Kanada Tır Şoförlüğü Başvurusu Alımı Başvuru Adresleri

Rusya 111 Bin İşçi Alımı Haberi İçin Tıklayın Yeni 

Etiketler

2 Yorumlar

  1. Gece haberinizi okuyup almanya da göçmen olarak çalışmak için başvuru yaptım. antalyada tır şoförüyüm sağolsunlar başvuruma hemen olumlu cevap verdiler. Randevu tarihinde görüşmeye gideceğim detaylı anlatım ve bilgilendirmeler için teşekkür ederim admin kardeş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)