Almanya İşçi Alımı Başvurusu Formu İş İlanları (OBM İŞKUR)

OBM Almanya iş başvurusu yaparak siz de Almanya da iş fırsatlarından birine sahip olabilirsiniz. Yurtdışına işçi olarak gitmek isteyen birçok kişinin öncelikle Avrupa ülkelerinde çalışmak istemesi ve bu ülkeler arasında en güçlü ekonomik düzeye sahip Almanya’ya işçi olarak gitmek, Almanya iş ilanları veya iş kurmak için gidecekler Almanya iş imkanları nelerdir merak ediyor. Yurtdışında daha iyi olanaklar ile çalışmak birikim yapmak veya zengin olmak isteyen gençler vasıfsız veya vasıflı meslek sahipleri Almanya işçi alımı için araştırma yapıyor. Bizde yazının devamında  Almanya hemşire, kaynakçı, elektrikçi, tır şoförü ve kamyon şoförü alımı iş ilanları OBM başvuru formu nasıl doldurulur detaylı bilgi verdik.

Almanya İşçi Alımı Yapıyor!

Almanya da işçi olarak çalışmak için yapılacak bazı işlemler bulunuyor. Bu yıl özel olarak haberlerde de çıkan 3 Bin Euro maaş ile çalıştırılacak işçi aranıyor ilanı Almanya da çalışmayı biraz daha cazip hale getirdiğini söyleyebiliriz. Almanya’da iş imkanları yılı itibariyle birçok Türk vatandaşınında göçmen olarak yaşamasıyla birlikte oldukça geniştir. Yani bir Türk vatandaşı olarak Almanya’ya göç ettiğinizde hangi mesleği yapıyorsanız iş ilanları olarak daha iyi şartlarda iş bulmanız çoğu zaman mümkündür.

Zaten bu nedenle Türk işçi alımı ilanlarına başvuru yoğunluğu oluyor. Birçok vasıfsız iş ilanlarına Alman vatandaşlarının sıcak bakmaması nedeniyle göçmen vatandaşlar tarafından yapılıyor. Örneğin güvenlik görevlisi, belediye işçileri, kazı işleri, bahçe peyzaj, kar temizleme, çatı temizleme, pazarcılık gibi birçok iş alanı daha çok Almanya’ya yerleşmiş Türk ve diğer ülkelerden göçmen olarak gelmiş kişiler yapmaktadır. Sağlık alanında eczacı, doktor, hemşire iş ilanları yoğun olduğu gibi Alman vatandaşları özellikle doktor randevularında daha başarılı olduklarını düşündüğü için Türk hekimlerini seçiyor. Taşımacılık, kargo, kurye hizmetlerinde ara eleman veya kamyon şoförü işçi alımıda yapılıyor. Kasiyer, mağaza reyon görevlisi veya güvenlik görevlisi olarak çalışanlarda vasıfsız iş ilanlarında kolayca iş bulunabiliyor. Birçok meslek ve dalda işçi açığı bulunan Avrupa ülkelerinin devi Almanya’ya işçi olarak nasıl gidilir, işçi alımı başvurusu nasıl yapılır aşağıda anlattık.

Almanya İş Başvurusu

Almanya da iş ilanları artık eskisi kadar az değil. Bu nedenle açık olan pozisyonlara başvuru yaparak işler hakkında bilgi alabilir ve çalışabilirsiniz. Buna göre Almanya işçi alımı başvuru formu doldurabilir uygun olması durumunda şirketler tarafından aranabilirsiniz. Hepimiz basın ve medya yolu ile yayınlanan haberlerde Almanya devletinin yeniden Türkiye’den göçmen işci alımı yapacağını öğrendik. Bukampanya.com olarak sizlere en temiz ve en net bilgiyi vermek için bu makalemizi siz değerli ziyaretçilerimiz için hazırladık. Almanya işçi alımı hangi meslekler üzerinden iş ilanları yayınlanıyor, Almanya’ya işçi olarak gitmek için ne yapmak gerekiyor yazının devamında bulabileceksiniz.

Almanya 10.000 İşçi Alımı OBM İnsan Kaynakları

OBM insan kaynakları şirketi Almanya 10 bin göçmen işci alacağını söyleyen bir şirkettir. OBM insan kaynakları şirketi 10 Yıldır Uluslararası hava alanlarında binlerce kişiye istihdam sağlamaktadır. Türkiye’den Almanya’ya işçi olarak gitmek isteyenler ile Almanya’daki Türk firmaları arasında iş gücü sağlayan aracı bir kurum olarak görev yapmaktadır.

OBM Şirketi Türk ekonomisine katkı sağlamak amacı ile  Türk vatandaşlarına Almanya da iş gücü sağlamaktadır. Almanya da çalışmak için başvuru yapan kişilerden kesinlikle hiçbir ücret talep etmez.  Başvurular tamamen ücretsiz olup, tarafınızdan bir ücret talep edilmez.

Almanya İşçi Alımı Yapılan Meslekler

Sağlık Sektörü İş İlanları

 • Almanya da çalışacak doktorlar almaktadır.
 • Almanya da çalışacak hemşire, ebe gibi sağlık personeli almaktadır.  3.000 Euro aylık maaş
 • Almanya hava limanlarında yer hizmetleri görevlerinde çalışacak işci ve personel alımları yapmaktadır.  2.000 Euro aylık maaş ile işe alınıyor
 • Almanya da çeşitli sanayi fabrikaları ve şirketlerin de çalışacak kaynakçı ve demir ustaları almaktadır.
 • Almanya da hizmet verecek sıhhı tesisatçı, elektrikçi, çeşitli mesleklere sahip ustalar, kalfalar, Belgeli tır ve kamyon şoförleri işci ve personeller almaktadır.
 • Kamyon ve tır şoförleri almanya da aylık 2.500 Euro + Mesai ücretleri ile işe alınmaktadır.  Mesai ücretleri ile birlikte maaş aylık 4.000 Euro yu bulmaktadır.
 • Bunun yanı sıra 20 ve 45 yaş arası vasıflı veya vasıfsız hiçbir mesleğe sahip olmayan herkese Almanya da işçi ve personel olarak iş ve istihdam sağlamaktadır. Sağladığı istihdam ile birlikte size almanya oturum izni gibi izinleri de obm insan kaynakları şirketi sizlere verdiği hizmet olarak sunuyor.
 • Vasıfsız işcilerin maaşları ortalama aylık 2.000 Euro yu bulmaktadır.
 • Başvurular da aranılan tek şart hiçbir sağlık engelinizin olmamasıdır.

Almanya Türk İşçi Alımı ve İş İlanları

OBM insan kaynakları şirketi çeşitli vasıflara ve meslek gruplarına göre almanya da çalışacak Türk işci ve personellere dolgun maaşlar, konaklayacağınız evler ve servisler sağlamaktadır. Yapılan tüm başvurular OBM A.Ş. şirketi tarafından Almanya da incelenerek değerlendirilmektedir. Sizde bu fırsattan yararlanmak için bu yazının en altında bulunan linklerden başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz.

Almanya İşçi Alımı Ne Zaman Başlıyor ? 

Almanya da çalışacak personel ve işci alımları. Almanya ya gidecek işci ve personellere almanca dil eğitimi OBM İnsan kaynakları şirketi tarafından sağlanacaktır. Almanya da konaklama ve barınma alanları yine şirket tarafından karşılanacaktır. Gerekli eğitimler ve almanya hakkında bilmeniz gereken her şey şirket tarafından düzenlenen eğitim ve seminerler aracılığı ile işe kabul edilen personel ve işçilere aktarılacaktır. Almanya da çalışacak kişilere verilecek maaşların yarısı Almanya daki banka hesabınıza diğer yarısı Türkiye de bulunan banka hesabınıza yatacaktır.

Almanya işci ve personel başvuruları ve alımı yapan Obm İnsan Kaynakları A.Ş. bu projeyi İŞKUR onaylı olarak yapmaktadır.

Almanya İş İlanları Siteleri

Almanya ilan sitelerinden iş bulabileceğiniz gibi aynı zaman online iş başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Almanya iş ilanları sitelerini aşağıda listeliyoruz eğer İngilizce veya Almanya bilmiyorsanız aşağıdan yorum kısmına yaşınızı ve mesleğinizi yazarak Almanya işçi arayan firmalara iş başvurusu yapabilirsiniz.

 • monster.de
 • thelocal.de
 • stepstone.de
 • jobsinberlin.eu
 • make-it-in-germany.com

Başvuru Adresi : www.obm-turkiye.com adresi üzerinden yapılmaktadır. Başvurulardan kesinlikle ücret alınmıyor.

Editör Notu:  OBM İşçi Alımı Başvurusu Formu ücretsizdir. İnternet ve arama motorlarında size yurt dışında göçmenlik veriyoruz iş veriyoruz diyerek ücret talep eden sahte şirketlere itibar etmemenizi öneriyoruz.  Hepinize yapacağınız iş başvuruların da başarılar dileriz. İlan aramalarında jobs in germany for turkish olarak yazıldığın Türk işçi arayan firmalara ulaşılabilir.

Finlandiya İşçi Alımı Başvurusu Maaşları
Katar İşçi ve Personel Alımı Başvurusu Maaşları Meslekler
Japonya Göçmen İşçi Alımı Başvurusu Formu İşçi Maaşları
Norveç Göçmen İşçi Alımı Başvurusu Maaşları Yaşam Şartları
Kanada Tır şoförü alımı için bu ilana da göz atabilirsiniz.

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Related Posts

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı 2019

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı

İsviçre iş ilanları incelenerek bu ülkenin birçok farklı şehrinde iş bulabilir ve çalışabilirsiniz. Sitemizde İsviçre de iş veren birçok firma ve bu firmaların ilanları konu altında yer…

kredi kartı yapılandırması

Kredi Yapılandırma Yapmak Kredi Notunu Düşürür mü?

Kredi kartı yapılandırması hakkında çıkan haberler beraberinde birçok sorunun ortaya çıkmasına neden oldu. Bugün sizlere merak ettiğiniz sorulardan olan Kredi kartı yapılandırma sicili etkiler mi? Sorusunun cevabını…

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Faiz Oranları

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Dilekçesi Örneği

Kredi kartı borçlarınızın her geçen gün giderek artması beraberinde ciddi sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu yüzden de yapacağınız hamleler ile kredi kartı borçlarınızdan uzun süreli bir…

Cinsel çapalama nedir?

Esma Ezmeci tarafından anlatılan cinsel çapalama oldukça dikkat çekmekte. Birçok kişi arama motorlarında cinsel çapalama nedir sorusunu araştırıyor. İşte detaylar… Cinsel çapalama nedir? Çapalama, duyuları harekete geçirme…

Johnny Sins neden öldü?

Birçok kişi tarafından tanınan yetişkin içerikli film sektöründe yer alan tanınmış oyuncunun ölüp ölmediği merak konusu olmuş durumda. Birçok kişi arama motorlarında johnny sins neden öldü sorusunu…

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları 2019

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları

Bu yazımız da sizlere güncel tefeci hakkında bilgiler sunacağız. Günümüz de bankalar ve finans şirketlerinden kırmızı çizgi yediği için kredi alamayan kişi ve firmalar soluğu tefecilere başvurarak…

This Post Has 56 Comments

 1. Celik montaj boru montaj makina montaj ustasıyım iş arıyom yardımcı olurmusunuz rica etsem

 2. Merhaba 39 yaşında elektirik ve iç dekarasyon işinde ustayım ve aynı zamanda b ve d sınıfı ehliyetim mevct büyük bir firmada çalışmak istiyorum teşekkürler

 3. Merhabalar iyi çalışmalar. Ben 10 sene garsonluk yaptım. Güncel olarakta Türkcell Teknik Servis işi yapıyorum. Vasıf gerektirmeyen farklı bir işte yapabilirim. Şimdiden teşekkürler.

 4. Merha neresi olursa olsun çalışmak isterim yurtdışında mesleğim patlatma taş yapıyorum discebe alçi boya

 5. Merhaba 36 yaşındayım seramik fayans ustasıyım avrupanın herhangi ülkesinde çalışmak istiyorum..

 6. Merhaba ben Mehmet KORKMAZ Matematik öğretmeniyim 27 yaşındayım. Meslekte 4. yılım yurt dışında kendi mesleğimi yapmak istiyorum.

 7. Merhaba ben 25 yaşında,Sinema Ve Televizyon lisans mezunuyum.Daha önce ajanslarda cast çekimleri yapıp set kartları hazırladım.Çeşitli setlerde reji olarak çalıştım.Orta seviye Adobe Premiere kullanabiliyorum.Alman sinema,dizi sektöründe veya reklam ajanslarında iş arıyorum.Orta seviye ingilizcem mevcut.

 8. merhaba 28 yaşındayım. 11 yıldır araç bakım şirketlerinde SONAX ve ZİEBART çalıştım .ingilizcem iyi durumda yurt dışında çalışmayı düşünüyorum. iyi günler.

 9. Bn 33YAŞINDAYIM İŞMAKİNASI ESKAVATÖR VE GIREYDER OPERATÖRÜYÜM YOL ŞANTİYELERİNDE ÇALIŞTIM 17YAŞINDAN BUGÜNE KADAR İİMAKİNALARIN UZMANI OLDUM

 10. 41 yaşındayım vasıfsız her işi yaparım boya ile kaynaktan anlıyorum

 11. Merhaba
  Soğuk demir ustasıyım 22 yaşındayım MYK mesleki yeterlilik belgem var

 12. Uzun zamandir soforluk tecrubem vardir vasifsizda calisirim 05357804***

 13. 29 yaşındayım jeofizik mühendisi ve sondaj teknikeriyim ayrıca 6 yıllık satış ve pazarlama tecrübem ve sertifikalarim mevcuttur yardımcı olursanız memnun olurum şimdiden teşekkür ederim. İrtibat numaram 05445589***

 14. 30 yaşındayım.tarih öğretmeniyim .iskele ustasıyım gerekli belgelerim var. restront garsonculuk gibi işlerde de tecrubem var .

 15. 20 yaşındayım turizim ayreten inşaat mesleğim var sıva alçı
  Cezair veya almanya da çalışmak istiyorum ferhat

 16. Merhabalar,

  Teknik Eğitim Fakültesi – Otomotiv/Makine Öğretmeniyim.
  Ağırlıklı olarak şirketlerin AR-GE Departmanlarına bağlı olarak Proje/Tasarım Mühendisliği yaptım.
  Mühendislik Tasarım Programlarına hakim olup birçok Projeye imza attık…
  Eğer Almanya’da çalışabileceğim alanlar varsa; sizin vasıtanızla yeni bir yaşama başlayabilirim 🙂

 17. merhaba 26 yaşında inşaat kalıp ustasıyım ustalık belgem var yurt dışında çalışmak için iş arıyorum sizden iş istiyorum hızlı çevik pratik biriyim calısma deneyimim var b sınıfı ehlıyet var

 18. Merhaba . İnşaat Mühendisiyim . Çanakkalede ikamet etmekteyim ve 4 yıldır kendi firmamda proje danışmanlık hizmetleri ve şantiye şeflikleri yapmaktayım . 27 yaşındayım . B sınıfı ehliyetim var .

 19. Merhaba alçı boya ustasıyım 10 yıllk usta tecrübem var Almanya da çalışmak istiyorum teşekürler

 20. Merhaba ben loader operatörüyüm iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim elimden her iş gelir işimi yaparım yurt dışında çalışmak istiyorum lütfen bi yardımcı olurmusunuz iletişim hattım 0536942****

 21. Merhaba ben karasıva ustasıyım almanyada çalışmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

 22. Merhabalar. Ben Uludağ Üniversitesi İktisat mezunuyum. Yaşım 25. Gayrimenkul danışmanlığı, Market, Bilişim sektörlerinde çok çalıştım. Ayrıca teknolojik şeylere karşı çok meraklıyım. incelemeyi, özelliklerine bakmayı, takipçisi olmayı severim. Filografiyi hobi olarak yapıyorum arada sipariş gelirse satış da yapıyorum. B sınıfı ehliyete sahibim. Az çok İngilizcem de var ama çalışınca öğrenemeyeceği şey yoktur insanın. Kariyerim ve gittiğim yerde yatırım yapmak için yurtdışında çalışmak istiyorum.

 23. Merhabalar. Ben Uludağ Üniversitesi İktisat mezunuyum. Yaşım 25. Gayrimenkul danışmanlığı, Market, Bilişim sektörlerinde çok çalıştım. Ayrıca teknolojik şeylere karşı çok meraklıyım. incelemeyi, özelliklerine bakmayı, takipçisi olmayı severim. Filografiyi hobi olarak yapıyorum arada sipariş gelirse satış da yapıyorum. Az çok İngilizcem de var ama çalışınca öğrenemeyeceği şey yoktur insanın. Kariyerim ve gittiğim yerde yatırım yapmak için yurtdışında çalışmak istiyorum.

 24. 27 yaşındayım temizlik personel iyim sertifikamda var 5 yıldır çalışıyorum

 25. Merhabalar Ben pvc kapı pencere ve alüminyum doğrama ustasıyım yurt dışında çalışmak istiyorum.

 26. Merhaba ben avusturyadan almanyada çalışmak istiyorum meslek şöfürlük mobilya montaj inşaat ambalaj işinde çalıştım evden eve işinde çalıştım tarım işinde anlarım almanya işçi alımı başvurusu yapıyorum.

 27. MERHABA İSMİM BARAN ESKAVATÖR OPERATÖRÜYÜM
  4 YILLIK DENEYİMİM VAR BELGE VAR YURT DIŞINDA
  ÇALIŞMAK İSTİYORUM

  1. Artvin Çoruh Üniversitesi ilk ve acil yardim teknikeri paramedik mezunuyum sağlık personeli olarak yurtdışına çıkmak istiyorum .
   Yas: 23

 28. Argon tığ kaynakçısıyım gaz alltı kaynağımda var kalfalık belgemde MYK da var
  sac işlerinde yapmadığım kaynak yok
  35 senedir bu işi yapıyorum
  Almanya’da çalışmak istiyorum
  Tersanelerde tecrübem var krom saç
  Paslanmaz saç kaynakçısıyım
  İşe ihtiyacım var

 29. Merhaba ben uşaktan akif hasta bakıcı sertifikam var 7 yıldır devlet hastanesinde ve 1 sene huzurevinde çalıştım almanyada bir hastanede çalışmak istiyorum numaram 0541 483 ** **

 30. Selam lar oncelikle sizlerle çalışmak isterim teknik olarak 15 sene beyaz eşya tamirciliği yaptım 4 sene de lokantada çalışdım el beşerim iyi bekarım herhangi bi hastalığım yok 20 senelik soforlugum var-dır uygun görürseniz sizle çalışmak isterim

 31. Merhaba 37yasindayim bekarim almanyada inşaat veya hava alanında yer işlerinde başka işlerde yaparım çeşitli işler ögrenmeyede hevesliyim ilgilenirsenis memnun olurum geri dönüşünüzü bekliyorum.

 32. Ben 43 yaşındayım cnc torda ve cnc işleme Merkezi programcısı vede Talaşlı imalat ustasıyım 30 yıllık tecrübem vardır birçok firmada ustalık yaptım MEB ustalık vede eğitici belgem vardır bekarim almanyada çalışmak istiyorum

 33. Merhaba ben Tuncay elibol c sınıfı ehliyetım var 7 sene kamyon kullandım ve şuruba kuaförlük mesleğim var yurt dışında çalışmak istiyorum ilginiz için teşekkür ederim tel 531929****

 34. Ben hasan erkek berberiyin yurtdışında calışmak istiyorum 4 çocuk babasıyım çocuklarım ve eşimle beraber göçmenlik yasasından yararlanıp gitmek istiyorum berber diplomalarim var ilginiz için teşekkür ederim

 35. Ben hasan erkek berberiyin yurtdışında calışmak istiyorum 4 çocuk babasıyım çocuklarım ve eşimle beraber göçmenlik yasasından yararlanıp gitmek istiyorum berber diplomalarim var ilginiz için teşekkür ederim

 36. Merhaba ben kemal Özkan Gündoğdu 12 yıldır yüksek gerilim arıza bakim personeli olarak çalışıyorum 8 yıl tır şoförlüğü yaptım Mikser şoförlüğü yaptım yurtdışı iş imkanı arıyorum, yurtdışında çalışmak istiyorum ekat belgem var. Almanya işçi alımı iş ilanları başvurusu için bana ulaşın 541746****

 37. İnşaat mühendisliği okuyorum son sınıftayım mezun olacağım inşallah 1.5 yıllık tecrübem deneyimim var betonarme çelik prefabrik gibi alanlarda bilgiliyim. Alt yapı ve üst yapı konusunda tecrübeliyim yurtdışı iş imkanı arıyorum. Almanya işçi alımı iş ilanları başvurusu yapmak istiyorum.

 38. Yas 27 turizm otelcilik lise mezunuyum bölüm servis kendi alanımda yaklaşık 13 yıldır mesleğimi icra etmekteyim tecrübeliyim Almanya işçi alımı iş ilanları için bu başvuru forumunu doldurdum umarım yardımcı olan olur şimdiden çok teşekkür ederim.

 39. 36 yaşındayım kamyon şoförüyüm hiyap vinç ve forklift operatörüyüm de ve belgelerim mevcut meb onaylıdır en son İstanbul yeni havalimanında vinç operatörü olarak çalıştım. Yurt dişi iş imkanları araştırıyorum yurtdışına işçi olarak gitmek için 5 aydır boştayım 4 çocuğum var ellerinizden öperler yardimci olursanız sevinirim ALLAH razı olsun derim 0546 787 ** ** numaram teşekkür ederim.

 40. Ben Mustafa Torun demirci ustasıyım soğuk demir işi üniversite mezunuyum lisans 4 yıllık işletme bölümü de bitirdim. Almanya’ya işçi olarak gitmek istiyorum. Almanya işçi alımı iş ilanları başvurusu yapmak istiyorum OBM firması iş ilanları başvurumu kabul ederseniz sevinirim.

 41. Mrb ben İstanbul Sultangazi den Suat Almanya OBM insan kaynakları iş başvuru formunu doldurmuştum henüz bir haber veren olmadı 41 yaşındayım 4 çocuk babasıyım işsizim maddi sıkıntılar nedeniyle acil işe ihtiyacım var yurtdışında çalışmak istiyorum E sınıfı ehliyet SRC2 SRC4 Psikoteknik belgelerim var şoförlük yapabilirim aynı zamanda29 senelik erkek kuaförüyüm lütfen benim acil işe ihtiyacım var Almanya işçi alımı iş ilanları başvurusu yapmak istiyorum yardımcı olursanız çok memnun olurum saygılarımla

 42. Mrb ben Manisa ilinden ufuk Erdoğan 10 senedir sanayide çalışıyorum argon gaz altı bazik krom kaynak uzmanıyım yurtdışına gitmek zorundayım ailemi kaza sonucu kaybettim iki kız kardeşim var burda aldığım aylık yetmiyor Almanya işçi alımı başvurusu yapmak istiyorum onun için gitmek istiyorum eğer yardımcı olursanız çok sevinirim (506067****)

 43. Merhaba ben Yozgat Sorgun dan Adem COŞKUN inşaat ustasıyım yurt dışında çalışmak istiyorum Almanya işçi alımı OBM ve İŞKUR başvuru yaptım yardımcı olur musunuz saygılarımla

 44. Merhaba ben halk otobüsü şoförüyüm ama inşaat sektöründe çalışıyorum ne iş olursa yaparım Almanya işçi alımı başvurusu formu doldurmak istiyorum çok zor durumdayım Almanya’ya işçi olarak gitmek için sizden yardım istiyorum size zahmet ilginiz için teşekkür ederim.

 45. 26 yaşındayım baba mesleği kaynakçı olarak kocaelinde çalışıyorum duyduğum kadarıyla çelik metal kaynak meslekleri için almanya işçi alımı yapıyormuş giden kişiler söyledi ancak herkesi kabul etmiyorlar bende almanyada işçi olarak çalışmak istiyorum gerekirse ücretde verebilirim lütfen yardımcı olun 0536 955 ** **

 46. Slm 14 yıllık tır şöförüyum Almanya’da çalışmak istiyordum Almanya işçi alımı için başvuru yaptım sağolun en kapsamlı bilgileri bu sitede buldum teşekkürler.

 47. İnşaat kalıp ustasıyım almanyada işçi olarak çalışmak istiyorum yurtdışı işçi alımı ilanlarına başvuruyorum iş arıyorum.

 48. Antalya da turizmde yönetici olarak çalıştım. Işletme mezunuyum.ingilizce arapça ve az seviyede almanca biliyorum. Hava alanı yer hizmetlerinde çalışmak istiyorum

 49. Antalyada inşaat kalip ve demir ustasıyım. 2 yıl almanyada inşaat kalipçisi olarak çalıştım. Almanya da inşaat veya hâva alanında yer işlerinde çalışmak istiyorum. Pasaportum ve E sinifi ehliyetim var. Az seviyede almanca biliyorum. Ustalık belgem var. 05336145055

 50. Merhaba ben elektrik gazaltı oksijen ve aleminyom kaynak ostasıyım.ve B sınıfı ehliyetimde myk belgemde var.
  Yort dışında çalışmak istiyorum

 51. Gece haberinizi okuyup almanya da göçmen olarak çalışmak için başvuru yaptım. antalyada tır şoförüyüm sağolsunlar başvuruma hemen olumlu cevap verdiler. Randevu tarihinde görüşmeye gideceğim detaylı anlatım ve bilgilendirmeler için teşekkür ederim admin kardeş.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir