Amasya Evlere Ek İş Veren Firmalar Evde İş İlanları

Amasya’da eve iş veren firmalar, çeşitli turistlik ürünlerin süslenmesi ve paketlenmesi amacıyla evlere iş alınması olanağı sunarlar. Amasya’da organizasyon firmaları, evlere paketleme ve ürün süsüleme, işleri verirler. Amasya’da tekstil fabrikalarının ve organizasyon firmalarının geniş iş alanına sahip olmaları sebebiyle, evde yapılan ek işler, iplik temizleme ve ürün paketleme alnında gerçekleştirilir.

Evlere Ek İş Veren Firmaların Çalışma Alanları

Amasya’da evlere ek iş veren firmaların iş alanları ve evde ek iş olarak sundukları iş kolları hakkında bilgiler şu şekilde sıralanırlar:

 • Amasya’da evlere ek iş veren organizasyon firmaları, düğün, nişan, doğum günü, bebek mevlüdü organizasyonlarında kullanılan davetiye, nikah şekeri gibi ürünlerin paketlenmesi çalışma alanında evlere ek iş sunarlar.
 • Amasya’da bulunan hediyelik eşya satışı firmaları, hediyelik ve turistik ürünlerin paketlenme ve süslenme işlerini evlere ek iş olarak veririler.
 • Amasya’da bulunan kafe ve pastaneler, farklı hamur işi tariflerinin yapılması ve kafe aracılığı ile satılarak kazanç elde edilmesi çalışma alnında evlere ek iş veririler.

Evde ek iş olanağı sunan firmalar ve fabrikalar, Amasya merkez yerleşkesinden, Amasya’nın tüm yerleşkelerine evde ek iş yapma olanağı sunarlar. Özellikler merkez yerleşkesinde yer alan turistik ve hediyelik eşya firmaları, ürünlerinin süslenmesi ve paketlenmesi için evlere ek iş vererek ürünlerin hazırlanmasında maliyet oranlarından avantaj elde ederler.

Evlerde Hangi Ek İşler Yapılabilir?

Amasya’da evlerde ek iş veren firmalarla ile evde yapılacak işler şu şekilde sıralanırlar:

 • Nikah şekeri süsüleme, paketleme,
 • Balon paketleme,
 • Hediyelik ve turistik buzdolabı magneti süsleme,
 • Hediyelik anahtarlık süsleme ve paketleme,
 • Evde yapılan pasta ve ev yemeği tariflerini, pastane ve kafelere ileterek satışından gelir elde etme işleri için evlere ek iş alma talebinde bulunulur.

Hediyelik ve turistik magnet, anahtarlık paketleme ve süsleme işleri, hediyelik eşya satışı ve üretimi yapan Amasya firmalarından alınır. Evde yapılan tüm paketleme ve süsülemeye yönelik ek işlerde, ürünler firmalardan teslim alınır. Teslim alınan ürünler, firmalar ile anlaşılan tarih içerisinde, firmaların belirtmiş olduğu sayıya, süsleme tasarımına ve paketleme tipine uygun olarak hazırlanıp, firmaya teslim edilir. Teslim edilen ürün adedine uygun yapıda, maddi kazanç firmadan temin edilir.

Evde Ek İş İçin İlanlar Veren Firmalar

Amasya’da evde iş yaptıran firmalar ve evde ek iş için ilan veren firmalar, Tekstil firmaları, yan sanayi ürünleri üreticisi fabrikalar, tekstil fabrikaları, turistik ürün satışı yapan firmalardır. Firmalar, paketleme ve süsleme işlerini evlere ek iş olarak vererek, maliyetleri uygun konuma getirip, kişilere ek gelir elde etme olanağı sunarlar. Özellikle, Amasya merkez bölgesi ve Merzifon’da yer alan firma ve fabrikalar, evlerde paketleme ve süsleme çalışma alanlarında olanak sağlamak için evde iş ilanları verirler.

Amasya yan sanayi ürünü üreticisi fabrikalarının evlere ambalajlama ve kartonlama işleri sunması ile fabrikalarda üretim süresi açısından avantaj sağlanır. Evlere iş veren fabrikalar yoluyla kartonlama ve ürün ambalajlama işleri evde yapılarak, kişilerin ek gelir elde etmesine olanak sunulur.

Evlere Ek İş Veren Fabrikalar Var Mı?

Amasya’da evlere ek iş sunan fabrikalar bulunur. Tekstil alanında, gıda alanında ve daha birçok alanda üretim yapan fabrikalar, evlere ek iş olanağı sunarlar. Amasya fabrikaları ile ürünlerin ambalajlanması, üretim aşamasında üzerinde kalan ipliklerin temizlenmesi, ürünlerin kolilere yerleştirilmesi işlemleri için evlere ek iş verilir.

Amasya’da bulunan yan sanayi üretimlerinin yapıldığı fabrikalar ile montaj, paketleme, ambalajlama ve kartonlama çalışma alanlarında evlere iş verilir. Fabrikalardan alınan ürünler, evde paketleme ve kartonlama işlemleri yapılarak, evde iş imkanı sağlanır. Paketlenen ürünler, fabrikalara teslim edilir. Bu ek iş sayesinde aylık ek kazanç elde edilir.

Related Posts

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı 2019

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı

İsviçre iş ilanları incelenerek bu ülkenin birçok farklı şehrinde iş bulabilir ve çalışabilirsiniz. Sitemizde İsviçre de iş veren birçok firma ve bu firmaların ilanları konu altında yer…

kredi kartı yapılandırması

Kredi Yapılandırma Yapmak Kredi Notunu Düşürür mü?

Kredi kartı yapılandırması hakkında çıkan haberler beraberinde birçok sorunun ortaya çıkmasına neden oldu. Bugün sizlere merak ettiğiniz sorulardan olan Kredi kartı yapılandırma sicili etkiler mi? Sorusunun cevabını…

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Faiz Oranları

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Dilekçesi Örneği

Kredi kartı borçlarınızın her geçen gün giderek artması beraberinde ciddi sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu yüzden de yapacağınız hamleler ile kredi kartı borçlarınızdan uzun süreli bir…

Cinsel çapalama nedir?

Esma Ezmeci tarafından anlatılan cinsel çapalama oldukça dikkat çekmekte. Birçok kişi arama motorlarında cinsel çapalama nedir sorusunu araştırıyor. İşte detaylar… Cinsel çapalama nedir? Çapalama, duyuları harekete geçirme…

Johnny Sins neden öldü?

Birçok kişi tarafından tanınan yetişkin içerikli film sektöründe yer alan tanınmış oyuncunun ölüp ölmediği merak konusu olmuş durumda. Birçok kişi arama motorlarında johnny sins neden öldü sorusunu…

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları 2019

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları

Bu yazımız da sizlere güncel tefeci hakkında bilgiler sunacağız. Günümüz de bankalar ve finans şirketlerinden kırmızı çizgi yediği için kredi alamayan kişi ve firmalar soluğu tefecilere başvurarak…

This Post Has 4 Comments

 1. Amasya merzifon da oturuyorum evde paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız sewinirim

 2. Amasya merzifon da oturuyorum evlere paketleme işlerini bende yapmak istiyorum el becerim vardır kurslara giti dönüş yaparsanız sevinirim

 3. Amasya Merzifonda oturuyorum eve iş istiyorum nikah şekeri vs. Dönüş yaparsaniz sevinirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir