İş Fırsatları

Ankara Evde Ek İş İlanları Evlere Ek İş Veren Firmalar Yerler

Aile bütçesine katkıda bulunmak veya gelirinizin yetmemesi sebebiyle müsait zamanlarınızda evde ek iş yaparak gelir elde edebileceğiniz birçok ankara evde ek iş ilanı vardır. Aynı zamanda Türkiye’de evlere ek iş veren firmalarda talep nedeniyle çoğalmıştır. En büyük illerimizden biri olan ankara ek iş olanağı açısından da zengindir. Ek gelir kapısı olarak yapabileceğiniz işleri firmaları aşağıda yazdık.

Ankara Evde Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak

  • Kibrit Paketleme İşi
    Pratik ve basit paketleme işlerinden biri olan kibrit paketleme düzenli yaptığınızda 1500 TL’ye kadar para kazanabilirsiniz. İş veren yerlerin size söylediği miktarı kutulara doldurursunuz sonrasında iş sahibi kontrol eder ve size kazancınızı öder.
  • Karton Bardak Paketleme İşi
    Son zamanlarda sağlıklı olduğundan dolayı tercih edilen karton bardaklar aynı zamanda ek iş olanağıda sunuyor. Dizilmiş olan bardakları jelatin poşete veya kartona koyup paketleyerek aylık 500-2000 TL civarı gelir elde edebilirsiniz.
  • Sabun Paketleme İşi
    Sabunları renk veya çeşitlerine göre genellikle jelatin olan paketlere yerleştirirsiniz varsa fiyat etiketini yapıştırarak son işlemi yapmış olursunuz. Piyasada birçok sabun çeşidi bulunduğundan devamlı yapabileceğiniz bu iş ile 800-1200 TL kazanabilirsiniz.

Ankara Evde Tesbih İşi Yaparak Para Kazanmak

Eskiden yaşça büyüklerimizin satın aldığı ancak şu anda gençlerinde talebi olan tesbih işini sizde kazanca çevirebilirsiniz. Boncukları tesbih ipine dizerek kolayca yapabileceğiniz ve 750-1500 TL’ye kadar gelir elde edebileceğiniz bir iştir.

Evde Poşet Katlama İşi Ankara

2019’da evde poşet katlama işi veren firmalar yerler var. Ev hanımı, öğrenci veya emekli birçok kişinin yapabileceği bir iş olduğu için insanlar tercih etmekte. 100-200’lük miktara ayırarak yatay olarak ortadan katlayarak basit bir şekilde işi tamamlayabilirsiniz. Bütçenize 300-1000 TL arası destekte bulunabilirsiniz.

Evden Ek Olarak İş Yapabileceğiniz Ankara Çevresi
Keçiören, Çankaya, Mamak, Yenimahalle, Altındağ, Etimesgut, Sincan, Polatlı, Kahramankazan, Şereflikoçhisar, Pursaklar.

Evde Ek İş İlanları Ankara
Ankara ek iş veren firmaların ilanlarına ve firma iletişim bilgilerine ulaşabilmek için lütfen aşağıdan yorum yapınız.

Etiketler

Bir Yorum

  1. Evde kucuk bebegim var onunla beraber evde aksamlari yapabilecegim is ariyorum.sinif ogretmenligi mezunuyum..esim calismiyor..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)