İş Fırsatları

Ankara Evde Ek İş İlanları Evlere Ek İş Veren Firmalar Yerler

Aile bütçesine katkıda bulunmak veya gelirinizin yetmemesi sebebiyle müsait zamanlarınızda evde ek iş yaparak gelir elde edebileceğiniz birçok ankara evde ek iş ilanı vardır. Aynı zamanda Türkiye’de evlere ek iş veren firmalarda talep nedeniyle çoğalmıştır. Son dönemde bazı işler evlerde yapılmaya başlanmıştır. Bu işleri evde yapılması hem firmaya hem de çalışana kolaylık sağlamaktadır. Firma sahibi bu iş için ayrı bir alan ayırmak zorunda kalmamaktadır. İşi yapan kişi ise evin rahatlığı içerisinde işini yapmaktadır.

Ankara’da evlere iş veren firmalar bu ve benzer nedenlerden dolayı evlere iş vermektedir. Evlere verilen işler değişik alanlarda olabilmektedir. İşin zorluğuna ve çokluğuna göre ücretler değişiklik göstermektedir. Özellikle ev hanımlarının vakitlerinin bir bölümü boş geçmektedir. Evde bulunanlar işe ya da okula gitmektedir. Evle ilgili işleri de kısa sürede halleden ev hanımları kalan vakitlerinde bu tür işler yaparak evin bütçesine katkı da bulunmaktadır. Boş vakti olan herkes, bu işleri yapabilmektedir. İşlerin çok küçük bir bölümü özel yetenek gerektirirken büyük çoğunluğu herkesin biraz dikkat ederek yapabileceği işlerden oluşmaktadır. En büyük illerimizden biri olan ankara ek iş olanağı açısından da zengindir. Ek gelir kapısı olarak yapabileceğiniz işleri firmaları aşağıda yazdık.

Bu firmalarla iş yaparken dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Bu hususlara dikkat edilmediği takdirde aynı firmadan tekrar iş almak zor olacaktır. Yapılan işin tamamına özen göstermek çok önemlidir. Yani yapmış olduğunuz işin kalitesi her üründe aynı ve yüksek olmak zorundadır. Burada bir başka husus ise işin zamanında yapılmasıdır. Firmanın eve verdiği işi zamanında alması ve zamanında müşterisine teslim etmesi önemlidir. Bu durum firmanın güvenirliği açısından önem arz etmektedir. Ankara’da evlere veren firmalar değişik alanlarda işler verebilmektedir. Katlama işinden, yemek yapmaya kadar birçok iş bu firmalar tarafından verilmektedir. Verilen işlerden bazıları şunlardır:

Ankara Evde Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak

 • Kibrit Paketleme İşi
  Pratik ve basit paketleme işlerinden biri olan kibrit paketleme düzenli yaptığınızda 1500 TL’ye kadar para kazanabilirsiniz. İş veren yerlerin size söylediği miktarı kutulara doldurursunuz sonrasında iş sahibi kontrol eder ve size kazancınızı öder.
 • Karton Bardak Paketleme İşi
  Son zamanlarda sağlıklı olduğundan dolayı tercih edilen karton bardaklar aynı zamanda ek iş olanağıda sunuyor. Dizilmiş olan bardakları jelatin poşete veya kartona koyup paketleyerek aylık 500-2000 TL civarı gelir elde edebilirsiniz.
 • Sabun Paketleme İşi
  Sabunları renk veya çeşitlerine göre genellikle jelatin olan paketlere yerleştirirsiniz varsa fiyat etiketini yapıştırarak son işlemi yapmış olursunuz. Piyasada birçok sabun çeşidi bulunduğundan devamlı yapabileceğiniz bu iş ile 800-1200 TL kazanabilirsiniz.
 • Evde Çoçuk Bakma
  Boş vakti olan kadınlar için tercih edilebilecek işlerden bir tanesidir. Tüm gün çalışmak zorunda olan ailelerin çocuklarına gündüz vakti bakılması gerekmektedir. Bu işi firmalar eve vermektedir. Sabah saatlerinde eve bırakılan çocuklar, akşama doğru tekrar evden alınmaktadır. Bu iş evde yapılmasına rağmen tüm gün sürmektedir. Ücreti ise değişkenlik gösterebilse de genellikle bin liranın üzerindedir.
 • Kına Paketleme
  Özellikle düğün sezonlarında bu iş için Ankara’da evlere iş veren firmalar daha fazla elemana ihtiyaç duymaktadır. Evde rahatlıkla yapılabilecek bir iştir. Fiyatlar kilo ya da paket başına belirlenmektedir.
 • Saç Tokası Yapma
  Saç tokasını oluşturan parçaların birleştirilmesiyle toka yapılmaktadır. Evde rahatlıkla yapılabilen bu iş için fiyatlar tane başına belirlenmektedir.
 • Dikiş Dikme
  Bazı firmalar belirli dikiş işlerini evlerde yaptırmaktadır. Bu konuda yeteneği olan ev hanımları bu işi rahatlıkla yapabilmektedir.
 • Evde Yemek Yapma
  Bazı işyerleri ya da atölyeler özellikle öğle yemeklerini evlerde yaptırmaktadır. Bu konuda maharetli olan ev hanımları bu işi rahatlıkla yapabilmektedir. Diğer evde yapılan işlere göre ücreti iyi olsa da biraz yetenek gerektirmektedir.
 • Şeker Poşetleme
  Bazı küçük işletmeler ürettikleri şekerler evlerdeki kişiler tarafında poşetlenmektedir. Ankara’da evlere iş veren firmalar arasında bu işi veren firmalarda bulunmaktadır. Evlerde rahatlıkla yapılabilecek bir iştir. İşin fiyatı ise tane başına belirlenmektedir.
 • Buzdolabı Süsü Yapma
  Buzdolapları için kullanılan süslerin birleştirilmesidir. Evlerde biraz yetenekli kişiler tarafından yapılabilmektedir.

Ankara Evde Tesbih İşi Yaparak Para Kazanmak

Eskiden yaşça büyüklerimizin satın aldığı ancak şu anda gençlerinde talebi olan tesbih işini sizde kazanca çevirebilirsiniz. Boncukları tesbih ipine dizerek kolayca yapabileceğiniz ve 750-1500 TL’ye kadar gelir elde edebileceğiniz bir iştir.

Evde Poşet Katlama İşi Ankara

2019’da evde poşet katlama işi veren firmalar yerler var. Ev hanımı, öğrenci veya emekli birçok kişinin yapabileceği bir iş olduğu için insanlar tercih etmekte. 100-200’lük miktara ayırarak yatay olarak ortadan katlayarak basit bir şekilde işi tamamlayabilirsiniz. Bütçenize 300-1000 TL arası destekte bulunabilirsiniz.

Evden Ek Olarak İş Yapabileceğiniz Ankara Çevresi
Keçiören, Çankaya, Mamak, Yenimahalle, Altındağ, Etimesgut, Sincan, Polatlı, Kahramankazan, Şereflikoçhisar, Pursaklar.

Evde Ek İş İlanları Ankara
Ankara ek iş veren firmaların ilanları ve firma bilgileri gizlidir görmek için lütfen aşağıdan yorum yapınız.

Etiketler

Bir Yorum

 1. Evde kucuk bebegim var onunla beraber evde aksamlari yapabilecegim is ariyorum.sinif ogretmenligi mezunuyum..esim calismiyor..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)