İş fırsatları

Ankara Evde Ek İş İlanları Veren Fabrikaların Telefon Numaraları Nasıl Bulunur? 2020


Aile bütçesine katkıda bulunmak veya gelirinizin yetmemesi sebebiyle müsait zamanlarınızda evde ek iş yaparak gelir elde edebileceğiniz birçok ankara evde ek iş ilanı vardır. Aynı zamanda Ankara’da evlere ek iş veren firmalarda talep nedeniyle çoğalmıştır. Son dönemde bazı işler evlerde yapılmaya başlanmıştır. Bu işleri evde yapılması hem firmaya hem de çalışana kolaylık sağlamaktadır. Firma sahibi bu iş için ayrı bir alan ayırmak zorunda kalmamaktadır. İşi yapan kişi ise evin rahatlığı içerisinde işini yapmaktadır. Bayanlara evde iş imkanı sağlayan firmalar Ankara’da çok sayıda bulunuyor. Bunların telefon numaraları ve iletişim adreslerinede yazının devamında yer vereceğiz.

Ankara’da evlere iş veren firmalar bu ve benzer nedenlerden dolayı evlere iş vermektedir. Evlere verilen işler değişik alanlarda olabilmektedir. İşin zorluğuna ve çokluğuna göre ücretler değişiklik göstermektedir. Özellikle ev hanımlarının vakitlerinin bir bölümü boş geçmektedir. Evde bulunanlar işe ya da okula gitmektedir. Evle ilgili işleri de kısa sürede halleden ev hanımları kalan vakitlerinde bu tür işler yaparak evin bütçesine katkı da bulunmaktadır. Boş vakti olan herkes, bu işleri yapabilmektedir. İşlerin çok küçük bir bölümü özel yetenek gerektirirken büyük çoğunluğu herkesin biraz dikkat ederek yapabileceği işlerden oluşmaktadır. En büyük illerimizden biri olan ankara ek iş imkanı olanağı açısından da zengindir. Ek gelir kapısı olarak yapabileceğiniz işleri firmaları aşağıda yazdık.

Ankara Paketleme İş İlanları
Ankara Paketleme İş İlanları

Bu firmalarla iş yaparken dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Bu hususlara dikkat edilmediği takdirde aynı firmadan tekrar iş almak zor olacaktır. Yapılan işin tamamına özen göstermek çok önemlidir. Yani yapmış olduğunuz işin kalitesi her üründe aynı ve yüksek olmak zorundadır. Burada bir başka husus ise işin zamanında yapılmasıdır. Firmanın eve verdiği işi zamanında alması ve zamanında müşterisine teslim etmesi önemlidir. Bu durum firmanın güvenirliği açısından önem arz etmektedir. Ankara’da evlere veren firmalar değişik alanlarda işler verebilmektedir. Katlama işinden, yemek yapmaya kadar birçok iş bu firmalar tarafından verilmektedir. Verilen işlerden bazıları şunlardır:

Ankara Evde Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak

 • Kibrit Paketleme İşi
  Pratik ve basit paketleme işlerinden biri olan kibrit paketleme düzenli yaptığınızda 1500 TL’ye kadar para kazanabilirsiniz. İş veren yerlerin size söylediği miktarı kutulara doldurursunuz sonrasında iş sahibi kontrol eder ve size kazancınızı öder.
 • Karton Bardak Paketleme İşi
  Son zamanlarda sağlıklı olduğundan dolayı tercih edilen karton bardaklar aynı zamanda ek iş olanağıda sunuyor. Dizilmiş olan bardakları jelatin poşete veya kartona koyup paketleyerek aylık 500-2000 TL civarı gelir elde edebilirsiniz.
 • Sabun Paketleme İşi
  Sabunları renk veya çeşitlerine göre genellikle jelatin olan paketlere yerleştirirsiniz varsa fiyat etiketini yapıştırarak son işlemi yapmış olursunuz. Piyasada birçok sabun çeşidi bulunduğundan devamlı yapabileceğiniz bu iş ile 800-1200 TL kazanabilirsiniz.
Ankara Evde Ek İş Fırsatları
Ankara Evde Ek İş Fırsatları
 • Evde Çoçuk Bakma
  Boş vakti olan kadınlar için tercih edilebilecek işlerden bir tanesidir. Tüm gün çalışmak zorunda olan ailelerin çocuklarına gündüz vakti bakılması gerekmektedir. Bu işi firmalar eve vermektedir. Sabah saatlerinde eve bırakılan çocuklar, akşama doğru tekrar evden alınmaktadır. Bu iş evde yapılmasına rağmen tüm gün sürmektedir. Ücreti ise değişkenlik gösterebilse de genellikle bin liranın üzerindedir.
 • Kına Paketleme
  Özellikle düğün sezonlarında bu iş için Ankara’da evlere iş veren firmalar daha fazla elemana ihtiyaç duymaktadır. Evde rahatlıkla yapılabilecek bir iştir. Fiyatlar kilo ya da paket başına belirlenmektedir.
 • Saç Tokası Yapma
  Saç tokasını oluşturan parçaların birleştirilmesiyle toka yapılmaktadır. Evde rahatlıkla yapılabilen bu iş için fiyatlar tane başına belirlenmektedir.
 • Dikiş Dikme
  Bazı firmalar belirli dikiş işlerini evlerde yaptırmaktadır. Bu konuda yeteneği olan ev hanımları bu işi rahatlıkla yapabilmektedir.
 • Evde Yemek Yapma
  Bazı işyerleri ya da atölyeler özellikle öğle yemeklerini evlerde yaptırmaktadır. Bu konuda maharetli olan ev hanımları bu işi rahatlıkla yapabilmektedir. Diğer evde yapılan işlere göre ücreti iyi olsa da biraz yetenek gerektirmektedir.
 • Şeker Poşetleme
  Bazı küçük işletmeler ürettikleri şekerler evlerdeki kişiler tarafında poşetlenmektedir. Ankara’da evlere iş veren firmalar arasında bu işi veren firmalarda bulunmaktadır. Evlerde rahatlıkla yapılabilecek bir iştir. İşin fiyatı ise tane başına belirlenmektedir.
 • Buzdolabı Süsü Yapma
  Buzdolapları için kullanılan süslerin birleştirilmesidir. Evlerde biraz yetenekli kişiler tarafından yapılabilmektedir.

Ankara Evde Tesbih İşi Yaparak Para Kazanmak

Eskiden yaşça büyüklerimizin satın aldığı ancak şu anda gençlerinde talebi olan tesbih işini sizde kazanca çevirebilirsiniz. Boncukları tesbih ipine dizerek kolayca yapabileceğiniz ve 750-1500 TL’ye kadar gelir elde edebileceğiniz bir iştir.

Ankara Evde İş İlanları
Ankara Evde İş İlanları

Evde Poşet Katlama İşi Ankara

2020’da evde poşet katlama işi veren firmalar yerler var. Ev hanımı, öğrenci veya emekli birçok kişinin yapabileceği bir iş olduğu için insanlar tercih etmekte. 100-200’lük miktara ayırarak yatay olarak ortadan katlayarak basit bir şekilde işi tamamlayabilirsiniz. Bütçenize 300-1000 TL arası destekte bulunabilirsiniz.

Sponsorlu Reklamlar

Ankarada Evde İş Veren Firmalar Yerleri
Keçiören, Çankaya, Mamak, Yenimahalle, Altındağ, Etimesgut, Sincan, Polatlı, Kahramankazan, Şereflikoçhisar, Pursaklar.

Ankara Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

Sizler için İnternette bir çok site de araştırma yaptık. Bunların birçoğu sadece ziyaretçi çekmek için oluşturulmuş sitelerdir. Size önerimiz Ankara da paketleme işi yapmak istiyorsanız sosyal meyda hesapları üzerinden bu ilanları bulabilirsiniz. Bu işi yapan evde ek iş veren firmaların toplandığı bazı siteler de mevcut bu sitelere ziyaret ederek sizler de ek iş ilanları arayabilir ve başvurabilirsiniz. Öğrenciler, emekliler ve bayanlar için evde ek iş imkanı oldukça fazladır. Sizde ilanları evinizin çevresinde, sosyal meyda da veya ilan sitelerinde araştırarak bulabilir ve başvuru yapabilirsiniz.

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.
Etiketler

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

60 Yorum

 1. Bir ayda neredeyse 3 haftaya yakın boş günüm var ek iş arıyorum evde veya iş yerinde heryerde bu boş vaktimi doldurmak istiyorum şoförlüğü m de var elim her işe yatkindir her işe kolaylıkla uyum sağlarım ..

 2. Sincanda oturuyorum . paketleme isi icin genis bir ekibim var. Ulasmanizi bekliyorum.

 3. Merhabalar. Bu işe acil ihtiyacım var. Dönüş yaparsanız sevinirim. Ankara mamakta oturuyorum. Her türlü paketleme yaparız. 4 kişilik ekibim var. Lütfen bana ulaşın. Paketleme, temizleme, nikah şekeri, davetiye işi yapabilirim. Evlere iş veren firmalar ve fabrikar bize ulaşın lütfen.

 4. Ankara serhatta oturuyorum 24 yaşındayım her işi yaparım geri dönüşünüzü bekliyorum. Özellikle paketleme, iplik temizleme, kutulama gibi evde her iş yapabilirim.

  1. Ankara çankaya da yaşıyorum 25 yaşındayım bu işe ihtiyacım var. Çankaya ve civarı evde yapabileceğim ek iş arıyorum.

 5. 20 yaşındayım Ankara altindag da oturuyorum bu işi yapacak bolca vaktimiz var 3 kişi çalisacagiz zamaninda ve titiz bir şekilde teslim ederiz

 6. Evde paketleme isi yapabilirim bu işe ihtiyacim var lutfen bana geri dünüş yapin

 7. Eda nur sontay
  Ankara/keçiören
  23 yaşındayım
  Daha önce paket işi yaptım kazak katlayıp poşetledim iplerle örgü ördüm teslim ettim
  Karton bardak paketleme istiyorum 2 kişi çalışırız temiz iş teslim ederiz
  Ödeme haftalık olursa sevinirim
  Iyi günler

 8. Bende ankarada serhatta oturuyorum yaprak sarmasi icli kofte yaparim yaptirmak isteyenler lutfen ulasin ek gelire ihtiyacim var

 9. Ankara’da evde yapılabilecek paketleme işi arıyorum. Üç kişilik ekibiz, ciddiyetle işimizi yaparız. Firmalar lütfen bize ulaşınız.

 10. 4çocuk annesiyim maddi durumum iyi değil kirada oturuyorum eşim asgari ücretle çalışıyor zor geçiniyorumçok acil evde paketleme işi istiyorum lise mezunuyum her paketleme işini yapıyor lise mezunuyum 3 kişiyiz ankara etimesgut

 11. merhaba Ankara Yakacık da oturuyorum eşim çalışmıyor çocuğumun okul masrafları ve ev geçimimize yardımcı olması için ek iş olarak evde paketleme veya süsleme işleri yapmak istiyorum. yardımcı olabilirseniz sevinirim.

 12. Ankara kalmakta oturuyorum.evde paketleme işi arıyorum Yardımcı olursanız sevinirim

 13. Ankara Çankaya da oturuyorum . ailemin geçimini sağlamak için ek işe ihtiyacım var. elim pratik ve titizdir.

 14. Ankara Keçiören de oturuyorum evliyim 2 çocuk annesiyim kirada oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 15. Sincan bölgesinde ikametgah etmekteyiz. Bayan akrabam için evde yapılabilecek ek gelir amaclı makul işler aramaktayız.dönüş yaparsanız sevinirim

 16. Ankara sincanda oturuyorum paketleme işi istiyorum karton bardak kibrit paketleme olabilir

 17. Merhaba ben pursaklarda oturuyorum 1 tane cocugum var eve paketleme isi istiyorum eşime destek ve çocuğumun geleceği için geri dönüş yaparsanız sevinirim

 18. Ankara Keçiören de oturuyorum ek işe ihtiyacım var kalem kibrit karton bardak paketleme toka gibi

 19. Evde küçük çocuklarım var karton bardak paketleme işi yapmak istiyorum acil

 20. Evde paketleme işi yapmak istiyorum ankarada yaşıyorum dönüş yaparsanız sevinirim gerçekten çok ihtiyacım var

 21. Etimesgut’ta oturuyorum. Paketleme işi yapmak istiyorum.Dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 22. Merhaba Emekliyim. Evde her türlü paketleme işi yapabilirim.Mamak’ta oturuyorum. Yardımcı olurmusunuz lütfen

 23. Merhaba bende evde ekiş arıyorum yardımcı okurmusunuz sıgara sarma yada eldivan sabun paketleme işlerini yapabilirim.

 24. Polatlı da ikametgah etmekteyim paketleme işi yapmak istiyorum ilgilenen firmalar ulaşsın

 25. Ankara eryamanda oturuyorum haberlesme teknisyeniyim fakat calismiyorum 2 yasinda bir oglum var evde yapilabilecek butun paketleme islerini yapabilirim ayrica akraba icerisinde dogum gunu hediyelik paketleri sekerlemeler nikah icin paketlemeler ve bu tur butun isleri cok rahatlikla yapabiliyorum elimden geliyor bu isleri yapmak ve bu tur ise ihiyacim var annemle birlikte yapabiliriz donus yapilirsa cok memnun olurum saygilarimla

 26. Ben de evde paketleme işi yapmak istiyorum veririseniz sevinirim ankarada ikamet ediyorum

 27. Ankara’da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyoruz
  3 arkadaşız dönüş yaparsanız sevinirim

 28. Ankarada oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen bilgi verebilirmisiniz

 29. Ankara da altindagda evde is istiyorum yardimci olurmusunuz sabahlara kadar yaparim kibrit paketleme karton bardak paketleme ikisini bir yapabilirim

 30. Mrb iyi gunler 6 aylık evliyiz eşimle borcumuz çok oldugundan dolayi bu işe ihtiyacimiz var lutfen ise bizi uygun gorurseniz ben annem esim yapmak istiyoruz.

 31. 4 kişilik ekibim var dikiş nakış paketleme işleri yapabiliriz geri donuslerinizi bekliyorum

 32. Ankarada yaşıyorum evde paketleme işi arıyorum lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim

 33. Iyi gunler. Ankara Yenimahalle de ikamet ediyorum. Ogrenciyim aciktan unv okuyorum. Elim hizlidir. Grup da olusturabilirim. Aile butcesine katki ve harcligimi cikarabilmek icin bu isi istiyorum. Gercekten ciddi is verebilecekseniz geri donus yapmanizdan memnuniyet duyarim.

 34. Merhaba Ankara Pursaklar da oturuyorum.Daha önce paketleme işinde çalıştım el becerime güveniyorum.Bu isde çalışmayı çok istiyorum ve çok ihtiyacım var.

 35. Ankara sincan mamak evde paketleme işi yapabilirim..Ev hanımıyım elim hızlıdır…lütfen cevap verin

 36. Merhaba 22 yaşındayım evde iş yaparak para kazanmak istiyorum 1 kızım var kalp hastası emanet edecek kimsem olmadığı için evde iş yapmak istiyorum. Bayanlara ev hanımlarına iş imkanı sağlayan yerler Ankara evlere iş veren firmalar sizde iş istiyorum.

 37. Ankara evde paketleme işi veren firmalar ve bayanlara iş imkanı sağlayan yerlerde iş alarak yapmak istiyorum. Evde iş yaparak para kazanmak ve aile bütçeme katkıda bulunmak istiyorum.

 38. Ankara Yenimahalle de oturuyorum daha önce evde ek iş yaptım tecrübem vardır elim seridir ve kaliteli iş yaparım evde katlama, poşetleme vb birçok işi yapabilirim. Ankara evlere iş veren firmalar evde ek iş imkanı almak istiyorum.

 39. Acil ek iş arıyorum her türlü paketleme işi yapabilirim 33 yaşındayım Ankara Mamak da oturuyorum 3 çocuğum var 2 tanesi okuyor büyük kızım 18 yaşında okumuyor eşimde çalışmıyor yani 5 kişilik bir ekibim var büyük kızım hasta olduğu için çalışamıyorum ilik nakli olduğu için kiradayım kızımın ilaçları faturalarım kiramı ödemekte zorluk yaşıyorum bu işi 7 24 yapabiliriz. Ankara evde poşetleme, davetiye katlama, nikah şekeri paketleme, iplik temizleme gibi işleri yapabiliriz. Evde iş yaparak para kazanmak ve ailemizi geçindirmek istiyoruz Ankara evlere iş veren firmalar bayanlara evde iş imkanı sağlayan yerler bize ulaşsın lütfen.

 40. Evimde boş günlerimde ek iş yapmak istiyorum paketleme işi olur kına şeker toka mandal işi olur. Evde iş yaparak para kazanmak istiyorum. Kendi arabamla alırım bırakırım benim için sorun değil maddi sıkıntı nedeniyle yapmak istiyorum.

 41. Kardeşime baktığım için çalışamıyorum lütfen yardımcı olun Ankarada yaşıyorum evde paketleme işini yapmak istiyorum. Tecrübem var daha önce evde poşetleme, katlama, paketleme, nikah şekeri, sarma sarma, mum paketleme ve çorap paketleme işlerini yaptım. Ankara bayanlara evde iş imkanı sağlayan yerler ve evlere ek iş veren yerlerden iş istiyorum.

 42. Paketleme davetiye kutu katlama işlerini daha öncede yaptım evde ek iş yapmak istiyorum Ankara Yenimahalle civarında bayanlara evde iş imkanı sağlayan paketleme işi veren firmalardan cevap bekliyorum.

 43. Ben Mehtap 3 çocuk annesiyim eşim ceza evinde olduğu için bu işe ihtiyacım var evde yapabileceğim iş arıyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim Ankara Altındağ’da oturuyorum Ankara evlere iş veren firmalardan cevap bekliyorum.

 44. Selamün aleyküm ankara etimesgut bölgesinde oturuyorum bu ek işe çok ihtiyacım var eşimle beraber yaparız bardak paketleme mantıklı geldi bana ankara evde ek iş veren yerler tarafından başka işlerde olur maaşım yetmiyor yardımcı olursanız duacınız olurum şimdiden Allah razı olsun.

 45. Evde bebeğim olduğu için dışarda bir işte çalışma şansım yok elim hızlıdır ve bu tür evde ek işlere yatkındır ankara evlere iş veren firmalar işinize talibim ankara yeni mahalle demet evlerde oturuyorum.

  1. Eşim çalışmıyorum hasta oğlum var. İse çok ihtiyacım var. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 46. Ankara evde paketleme işi yapmak istiyorum ankarada evlere iş veren yerler bana iş versin lütfen.

  1. Geri dönüş yapıldımı is buldunuz mu merak ettim bende ek iş arıyorumda ankara evlere iş veren firmaları araştırıyorum.

 47. Evde kucuk bebegim var onunla beraber evde aksamlari yapabilecegim is ariyorum.sinif ogretmenligi mezunuyum..esim calismiyor..


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.