İş Fırsatları

Ankara Evde İş İmkanı Evlere İş Veren Firmalar Numaraları

Aile bütçesine katkıda bulunmak veya gelirinizin yetmemesi sebebiyle müsait zamanlarınızda evde ek iş yaparak gelir elde edebileceğiniz birçok ankara evde ek iş ilanı vardır. Aynı zamanda Ankara’da evlere ek iş veren firmalarda talep nedeniyle çoğalmıştır. Son dönemde bazı işler evlerde yapılmaya başlanmıştır. Bu işleri evde yapılması hem firmaya hem de çalışana kolaylık sağlamaktadır. Firma sahibi bu iş için ayrı bir alan ayırmak zorunda kalmamaktadır. İşi yapan kişi ise evin rahatlığı içerisinde işini yapmaktadır. Bayanlara evde iş imkanı sağlayan firmalar Ankara’da çok sayıda bulunuyor. Bunların telefon numaraları ve iletişim adreslerinede yazının devamında yer vereceğiz.

Ankara’da evlere iş veren firmalar bu ve benzer nedenlerden dolayı evlere iş vermektedir. Evlere verilen işler değişik alanlarda olabilmektedir. İşin zorluğuna ve çokluğuna göre ücretler değişiklik göstermektedir. Özellikle ev hanımlarının vakitlerinin bir bölümü boş geçmektedir. Evde bulunanlar işe ya da okula gitmektedir. Evle ilgili işleri de kısa sürede halleden ev hanımları kalan vakitlerinde bu tür işler yaparak evin bütçesine katkı da bulunmaktadır. Boş vakti olan herkes, bu işleri yapabilmektedir. İşlerin çok küçük bir bölümü özel yetenek gerektirirken büyük çoğunluğu herkesin biraz dikkat ederek yapabileceği işlerden oluşmaktadır. En büyük illerimizden biri olan ankara ek iş imkanı olanağı açısından da zengindir. Ek gelir kapısı olarak yapabileceğiniz işleri firmaları aşağıda yazdık.

İlginizi Çekebilir:  Küçükçekmece Evlere İş Veren Firmalar Yerler

Bu firmalarla iş yaparken dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Bu hususlara dikkat edilmediği takdirde aynı firmadan tekrar iş almak zor olacaktır. Yapılan işin tamamına özen göstermek çok önemlidir. Yani yapmış olduğunuz işin kalitesi her üründe aynı ve yüksek olmak zorundadır. Burada bir başka husus ise işin zamanında yapılmasıdır. Firmanın eve verdiği işi zamanında alması ve zamanında müşterisine teslim etmesi önemlidir. Bu durum firmanın güvenirliği açısından önem arz etmektedir. Ankara’da evlere veren firmalar değişik alanlarda işler verebilmektedir. Katlama işinden, yemek yapmaya kadar birçok iş bu firmalar tarafından verilmektedir. Verilen işlerden bazıları şunlardır:

Ankara Evde Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak

 • Kibrit Paketleme İşi
  Pratik ve basit paketleme işlerinden biri olan kibrit paketleme düzenli yaptığınızda 1500 TL’ye kadar para kazanabilirsiniz. İş veren yerlerin size söylediği miktarı kutulara doldurursunuz sonrasında iş sahibi kontrol eder ve size kazancınızı öder.
 • Karton Bardak Paketleme İşi
  Son zamanlarda sağlıklı olduğundan dolayı tercih edilen karton bardaklar aynı zamanda ek iş olanağıda sunuyor. Dizilmiş olan bardakları jelatin poşete veya kartona koyup paketleyerek aylık 500-2000 TL civarı gelir elde edebilirsiniz.
 • Sabun Paketleme İşi
  Sabunları renk veya çeşitlerine göre genellikle jelatin olan paketlere yerleştirirsiniz varsa fiyat etiketini yapıştırarak son işlemi yapmış olursunuz. Piyasada birçok sabun çeşidi bulunduğundan devamlı yapabileceğiniz bu iş ile 800-1200 TL kazanabilirsiniz.
 • Evde Çoçuk Bakma
  Boş vakti olan kadınlar için tercih edilebilecek işlerden bir tanesidir. Tüm gün çalışmak zorunda olan ailelerin çocuklarına gündüz vakti bakılması gerekmektedir. Bu işi firmalar eve vermektedir. Sabah saatlerinde eve bırakılan çocuklar, akşama doğru tekrar evden alınmaktadır. Bu iş evde yapılmasına rağmen tüm gün sürmektedir. Ücreti ise değişkenlik gösterebilse de genellikle bin liranın üzerindedir.
 • Kına Paketleme
  Özellikle düğün sezonlarında bu iş için Ankara’da evlere iş veren firmalar daha fazla elemana ihtiyaç duymaktadır. Evde rahatlıkla yapılabilecek bir iştir. Fiyatlar kilo ya da paket başına belirlenmektedir.
 • Saç Tokası Yapma
  Saç tokasını oluşturan parçaların birleştirilmesiyle toka yapılmaktadır. Evde rahatlıkla yapılabilen bu iş için fiyatlar tane başına belirlenmektedir.
 • Dikiş Dikme
  Bazı firmalar belirli dikiş işlerini evlerde yaptırmaktadır. Bu konuda yeteneği olan ev hanımları bu işi rahatlıkla yapabilmektedir.
 • Evde Yemek Yapma
  Bazı işyerleri ya da atölyeler özellikle öğle yemeklerini evlerde yaptırmaktadır. Bu konuda maharetli olan ev hanımları bu işi rahatlıkla yapabilmektedir. Diğer evde yapılan işlere göre ücreti iyi olsa da biraz yetenek gerektirmektedir.
 • Şeker Poşetleme
  Bazı küçük işletmeler ürettikleri şekerler evlerdeki kişiler tarafında poşetlenmektedir. Ankara’da evlere iş veren firmalar arasında bu işi veren firmalarda bulunmaktadır. Evlerde rahatlıkla yapılabilecek bir iştir. İşin fiyatı ise tane başına belirlenmektedir.
 • Buzdolabı Süsü Yapma
  Buzdolapları için kullanılan süslerin birleştirilmesidir. Evlerde biraz yetenekli kişiler tarafından yapılabilmektedir.
İlginizi Çekebilir:  Esenler Evlere İş Veren Firmalar

Ankara Evde Tesbih İşi Yaparak Para Kazanmak

Eskiden yaşça büyüklerimizin satın aldığı ancak şu anda gençlerinde talebi olan tesbih işini sizde kazanca çevirebilirsiniz. Boncukları tesbih ipine dizerek kolayca yapabileceğiniz ve 750-1500 TL’ye kadar gelir elde edebileceğiniz bir iştir.

Evde Poşet Katlama İşi Ankara

2019’da evde poşet katlama işi veren firmalar yerler var. Ev hanımı, öğrenci veya emekli birçok kişinin yapabileceği bir iş olduğu için insanlar tercih etmekte. 100-200’lük miktara ayırarak yatay olarak ortadan katlayarak basit bir şekilde işi tamamlayabilirsiniz. Bütçenize 300-1000 TL arası destekte bulunabilirsiniz.

Ankarada Evde İş Veren Firmalar Yerleri
Keçiören, Çankaya, Mamak, Yenimahalle, Altındağ, Etimesgut, Sincan, Polatlı, Kahramankazan, Şereflikoçhisar, Pursaklar.

Bayanlara Ek İş Veren Firmalar İlanları
Ankara ek iş veren firmaların ilanları ve firma bilgileri gizlidir görmek için lütfen aşağıdan yorum yapınız.

Etiketler

16 Yorum

 1. Evde kucuk bebegim var onunla beraber evde aksamlari yapabilecegim is ariyorum.sinif ogretmenligi mezunuyum..esim calismiyor..

 2. Ankara evde paketleme işi yapmak istiyorum ankarada evlere iş veren yerler bana iş versin lütfen.

  1. Geri dönüş yapıldımı is buldunuz mu merak ettim bende ek iş arıyorumda ankara evlere iş veren firmaları araştırıyorum.

 3. Evde bebeğim olduğu için dışarda bir işte çalışma şansım yok elim hızlıdır ve bu tür evde ek işlere yatkındır ankara evlere iş veren firmalar işinize talibim ankara yeni mahalle demet evlerde oturuyorum.

 4. Selamün aleyküm ankara etimesgut bölgesinde oturuyorum bu ek işe çok ihtiyacım var eşimle beraber yaparız bardak paketleme mantıklı geldi bana ankara evde ek iş veren yerler tarafından başka işlerde olur maaşım yetmiyor yardımcı olursanız duacınız olurum şimdiden Allah razı olsun.

 5. Ben Mehtap 3 çocuk annesiyim eşim ceza evinde olduğu için bu işe ihtiyacım var evde yapabileceğim iş arıyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim Ankara Altındağ’da oturuyorum Ankara evlere iş veren firmalardan cevap bekliyorum.

 6. Paketleme davetiye kutu katlama işlerini daha öncede yaptım evde ek iş yapmak istiyorum Ankara Yenimahalle civarında bayanlara evde iş imkanı sağlayan paketleme işi veren firmalardan cevap bekliyorum.

 7. Kardeşime baktığım için çalışamıyorum lütfen yardımcı olun Ankarada yaşıyorum evde paketleme işini yapmak istiyorum. Tecrübem var daha önce evde poşetleme, katlama, paketleme, nikah şekeri, sarma sarma, mum paketleme ve çorap paketleme işlerini yaptım. Ankara bayanlara evde iş imkanı sağlayan yerler ve evlere ek iş veren yerlerden iş istiyorum.

 8. Evimde boş günlerimde ek iş yapmak istiyorum paketleme işi olur kına şeker toka mandal işi olur. Evde iş yaparak para kazanmak istiyorum. Kendi arabamla alırım bırakırım benim için sorun değil maddi sıkıntı nedeniyle yapmak istiyorum.

 9. Acil ek iş arıyorum her türlü paketleme işi yapabilirim 33 yaşındayım Ankara Mamak da oturuyorum 3 çocuğum var 2 tanesi okuyor büyük kızım 18 yaşında okumuyor eşimde çalışmıyor yani 5 kişilik bir ekibim var büyük kızım hasta olduğu için çalışamıyorum ilik nakli olduğu için kiradayım kızımın ilaçları faturalarım kiramı ödemekte zorluk yaşıyorum bu işi 7 24 yapabiliriz. Ankara evde poşetleme, davetiye katlama, nikah şekeri paketleme, iplik temizleme gibi işleri yapabiliriz. Evde iş yaparak para kazanmak ve ailemizi geçindirmek istiyoruz Ankara evlere iş veren firmalar bayanlara evde iş imkanı sağlayan yerler bize ulaşsın lütfen.

 10. Ankara Yenimahalle de oturuyorum daha önce evde ek iş yaptım tecrübem vardır elim seridir ve kaliteli iş yaparım evde katlama, poşetleme vb birçok işi yapabilirim. Ankara evlere iş veren firmalar evde ek iş imkanı almak istiyorum.

 11. Ankara evde paketleme işi veren firmalar ve bayanlara iş imkanı sağlayan yerlerde iş alarak yapmak istiyorum. Evde iş yaparak para kazanmak ve aile bütçeme katkıda bulunmak istiyorum.

 12. Merhaba 22 yaşındayım evde iş yaparak para kazanmak istiyorum 1 kızım var kalp hastası emanet edecek kimsem olmadığı için evde iş yapmak istiyorum. Bayanlara ev hanımlarına iş imkanı sağlayan yerler Ankara evlere iş veren firmalar sizde iş istiyorum.

 13. Ankara sincan mamak evde paketleme işi yapabilirim..Ev hanımıyım elim hızlıdır…lütfen cevap verin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)