İş fırsatları

Ankara Mamak Evlere Ek İş Veren Firmalar ve İletişim Numaraları


Ankara Mamak ve çevresinde evlere ek iş veren firmalar, 100’den fazla şubeye sahiptir. Yapılacak işler genellikle parti paketleme ve desteleme üzerine kuruludur. İşlerden alınacak ücretler 10 günde bir kişilerin banka hesaplarına yatırılır. Yapılan işlerin zamanında teslimi, alınacak ücretler konusunda oldukça önemlidir. Eve iş veren firmalar, bu nedenle firma merkezine yakın konutlara iş vermeyi tercih eder. Kişilerin bu işlere başvuru yapmaları için tanıdıklarını kullanmaları ya da firmalara direkt olarak şahsi başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Ankara Mamak’ta Hangi İşler Evde Yapılabilir?

Ankara Mamak’ta yapılabilecek ek iş seçenekleri şu şekildedir:

 • Yastık doldurma işi
 • Nikah şekeri paketleme
 • Düğün davetiyesi katlama
 • Çorap paketleme
 • İplik temizleme
 • Mandal yapımı
 • Priz yapımı
 • Sürpriz oyuncak yapımı
 • Mandal dizme
 • Evde yemek yapmak
 • Yaprak sarma ve paketleme

Mamak ve çevresinde ek iş yapmak isteyen kişilerin yapması gereken bu ek işlerin verildiği dükkanlara direkt olarak başvuru yapmaktır. Firmalar, ev hanımlarına, öğrencilere ya da ek iş isteyenlere bu işleri gönderebilmektedir. Bu işleri yapmak için ihtiyaç duyacağınız malzemelerin tamamı size iş ile birlikte gönderilmektedir. Bunların yanında kartvizit katlama ve fotoğraf kesme işleri için fotoğrafçılar tarafından da evlere iş verilir. verilen işler, zamanı geldiğinde alındığı şubeden toplanır.

Ankara Mamak’ta Yastık Doldurma İşinden Ne Kadar Para Kazanılır?

Ankara Mamak ve çevresinde yastık doldurma işi yapmak için günde yaklaşık olarak 6-7 saatinizi ayırmanız gerekmektedir. yastık başına , firmadan firmaya değişmekle birlikte, 15 kuruş kazanılmaktadır. Yastık kılıfları ve yastık içine doldurulacak elyaflar size gönderilecektir. Ödemelerinizi 10 günde bir alacağınız bu iş, size ayda yaklaşık 1.000 TL kazandıracaktır. Yastıkların fermuarlı olup olmamasına göre alacağınız ücret değişiklik gösterecektir. Evde yapılacak işler arasında yer alan yastık doldurma, elyafçılardan ve çeyiz dükkanlarından temin edilebilir. Yatak örtüsü dikimi yapan küçük dükkanlardan alınabilecek bu işin sürekliliği, aldığınız yere göre değişiklik gösterecektir.

Ankara Mamak’ta Nikah Şekeri Paketleme İşinden Ne Kadar Para Kazanılır?

Türkiye’nin her yerinde verilen nikah şekeri paketleme ilanları, en fazla görülen evde iş ilanları arasında yer alır. Nikah şekerinin türüne ve kaç parça olduğuna göre alacağınız ücret değişir. tanesi 10 kuruş ile 30 kuruş arasında değişen bu iş, ayda size ortalama 1.500 TL kazandıracaktır. Ancak alacağınız para, elinizin hızına göre değişiklik gösterir. Nikah şekeri yapma işini düğün davetiyesi basan fotoğrafçılardan ya da küçük parti malzemeleri dükkanlarından alabilirsiniz. Bu iş, evde iş yaptıran firmalar tarafından size malzemeleri ile birlikte gönderilir. Nikah şekerinde kullanılan badem şekerleri, size sayı ile gönderilmektedir. Bu nedenle güvenilir olduğunuzu kanıtlamak için başlangıç olarak en az parti sayısında nikah şekeri yapımına başlayabilirsiniz.

Sponsorlu Reklamlar

Ankara Mamak’ta Plastik İşlerinden Ne Kadar Para Kazanılır?

Ankara Mamak yakınlarında iş veren fabrikalar arasında yer alan plastik fabrikasından bardak kaplama ve paketleme işleri yapabilirsiniz. size belirli bir sayıda gönderilecek bardakları, beşerli ya da onarlı gruplar halinde paketleyip kolilere doldurarak para kazanabilirler. Bu iş kolilere göre ücretlendirilmektedir. Günde ortalama 6 saat çalışarak ayda yaklaşık olarak 1.500 TL para kazanabilirsiniz. Bunun yanında aynı iş, plastik tabak şeklinde de verilmektedir. Plastik tabakların  belirli sayılarla paketlenmesini içeren evde iş imkanı, farklı desenlerdeki  plastik tabakların desenlerine göre ayrıştırılması, kalite kontrol ya da dizim gibi işleri de kapsamaktadır.

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.
Etiketler

9 Yorum

 1. Paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var durumum çok kötü lütfen geri donermisiniz

 2. Ankara/Mamak’ta yaşıyorum. Evde işe ihtiyacım var. Benimle beraber bu işi yapabilecek 10 arkadaşım var ve bu sayı zamanla artabilir, çevremde isteyen çok kişi var.

 3. Merhaba benim 4cicugum var ikisi öğrenci kiraciyim hiç bı Gelirim yok eşim günlük işlere gidyor ama hayat sartlari çok zor oldu icin

 4. kalp hastasi bi kizim var çalışamıyorum evden çalışmak istiyorum lütfen bana ulaşın 0546897**** melike


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.