İş Fırsatları

Antalya Evde Ek İş İlanları Evlere Ek İş Veren Firmalar

En yoğun turist nüfusuna sahip Antalya’da insanlar genellikle turizm alanında iş olanağı buluyor. Bundan dolayı halk çoğunlukla turizm ticareti ile geçim sağlıyor. Bunun dışında yaşlı olan kimselerde çiftçilik ile hayatını idame ettiriyor. Ancak gençler, yeni evlenen ve asgari ücret ile geçinemeyenler ise evde ek iş fırsatları ile bütçesini arttırmaya çalışıyor. Evde ek iş Antalya ve civarı illerde sanayi üretimi yaygın olduğundan düzenli ek gelir olanağı sunuyor. Aşağıda antalya ek iş ilanları ve antalya evlere ek iş veren firmalar hakkında detaylıca yazdık.

Evde El İşi Örgü Yaparak Para Kazanma

Ev hanımları veya genç kızların henüz küçükken büyüklerinden öğrendiği el işi örgü örme diğer deyişle evde el işi çok güzel kazanç sağlıyor. Sipariş alarak veya internetten beğenilen el işi modellerini, örgü modellerini örnek alarak yapabilirsiniz. İsterseniz el işi veren firmalarda bulunmaktadır. Yazının en altında bu firmaları listeleyeceğiz. Evde el işi yapıp satarak 500-2000 TL para kazanabilirsiniz.

Evde Gelinlik Abiye İşleme

Gelinliklerde genellikle boncuk veya parlak taş dikilen, modeline göre değişen abiyelerde ise katlamalı işler olabiliyor. Tabi gözünüzü korkutmasın elinizin yatkınlığı varsa iş veren yerin gösterdiği örnek numuneyi inceleyerek çok güzel işler çıkartabilirsiniz. Gelinlik modeli işlemek size bir işte kazandırabilir eğer çok sipariş alırsanız kolayca moda evi açarak işinizi büyütme şansına sahip olursunuz. Bu işte 700-3000 TL civarı kazanç sağlayabilirsiniz.

Evde Pul Yapma İşi

Pul yapma işini 2 farklı şekilde yapabilirsiniz. İsterseniz pul işleyerek isterseniz işlenmiş hazır pulları paketleyerek çalışabilirsiniz. Birçok farklı üründe kullanılan pul işleme işinde genellikle yastık, yorgan, örtü, koltuk takımları bulunur. İş sahibinin gösterdiği şekle göre dikim veya yapıştırma yaparak işi tamamlarsınız. Pul paketleme işinde ise söylenilen miktarda ürünü naylon ambalaja yerleştirerek jelatini kapatırsınız. Eğer istenmişse karton kutulara dizerek işi hazır hale getirirsiniz. Pul paketleme veya işleme yaparak 250-2000 TL ek gelir elde edebilirsiniz.

Antalya En Çok Evlere İş Verilen Yerler
Kepez, Muratpaşa, Manavgat, Serik, Finike, Aksu, Gazipaşa, Kemer

Antalya Evde Ek İş Veren Firmalar İletişim
Antalya iş veren firma adresleri ve iletişim bilgilerine ulaşabilmek için lütfen aşağıdan yorum yapınız.

Etiketler

5 Yorum

  1. Antalya Aksu pınarlı da oturuyorum 2 kızım var maddi sıkıntılardan dolayı bu işe çok ihtiyacım var lütfen dönüş yaparsanız sevinirim

  2. Antalya evde ek iş arıyorum 5 kişilik grubum var elimiz çok hızlıdır acil işe ihtiyacımız var

  3. Çocuğuma bir baba olarak tek başıma bakıyorum. Ek gelire ihtiyacım var daha çok para kazanmam lazım ek işe ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)