İş Fırsatları

Antalya Evde İş İmkanı Evlere Ek İş Veren Firmalar

Antalya’da Alanya, Demre, Kumluca, Manavgat ve diğer ilçelerinde evlere işveren firmalar bulunmaktadır. Antalya evlere işveren firmalar ürünlerin iş gücü maliyeti yüksek olduğu için daha az maliyetle evlerde yaptırmayı tercih etmektedirler. Yeni iş alanı haline gelen bu durum aile bütçesine katkı sağlamak isteyen bayanlar, üniversite giderlerini karşılamaya çalışan öğrenciler için evde ek iş yapma fırsatını doğurmuştur. Özellikle el becerisi, çevresi ve yapmak istediği işe göre tercih yapanlar, uzaktan iş adı verilen bu yöntem ile firmaların büyük yardımcılarıdır. Hangi işi yapacağınıza karar vererek, o iş sektörü ile ilgili faaliyet gösteren firmaların ilanlarını takip etmeleri gerekmektedir. Evde yaptığınız işler sayesinde aylık ortalama 500 TL ile 2.000 TL arasında para kazanma imkânınız bulunmaktadır. Antalya evde iş imkanı olarak neler yapabilirsiniz, evde paketleme ilanları ve diğer yapılabilecek işleri bu yazımızda paylaşacağız.

En yoğun turist nüfusuna sahip Antalya’da insanlar genellikle turizm alanında iş olanağı buluyor. Bundan dolayı halk çoğunlukla turizm ticareti ile geçim sağlıyor. Bunun dışında yaşlı olan kimselerde çiftçilik ile hayatını idame ettiriyor. Ancak gençler, yeni evlenen ve asgari ücret ile geçinemeyenler ise evde ek iş fırsatları ile bütçesini arttırmaya çalışıyor. Evde ek iş Antalya ve civarı illerde sanayi üretimi yaygın olduğundan düzenli ek gelir olanağı sunuyor. Aşağıda antalya ek iş ilanları ve antalya evlere ek iş veren firmalar hakkında detaylıca yazdık.

Yazma becerisine, ifade gücüne güvenenler farklı bir imkânı da bulabilmektedir. Peki, bu iş nedir? Makale yazarlığı, evinizde 3-4 saatinizi ayırarak zamanınızı kazanca çevirebilirsiniz.  Bunların yanı sıra çeşitli internet sitelerindeki ücretli olan anketleri çözerek, e kitap ve blog yazarlığı yaparak ta evde para kazanarak aile bütçesine katkı sağlayabilirsiniz. İkna kabiliyetine sahip olduğunu düşünenler için katalog dan ürün satma işi de farklı bir tercih olarak önünüze gelmektedir. Bu imkânı için bakıldığında da yelpazenin oldukça geniş olduğunu görmekteyiz. Kozmetik ürünlerden anlayanlar için Oriflame, Avon, Farmasi gibi firmalar mutfak eşyaları satışı yapan firmaların satış temsilciliği veya iç giyim satış danışmanlığı gibi alanlarda da evde yapılan işler arasında bulunmaktadır. Performansınıza bağlı olarak evinizde yaptığınız satışlar sonucu aylık gelirinizi kendiniz belirleyebilmektesiniz. Antalya’da evlere işveren firmalar arasında eğer teknoloji alanında kendinize güveniyorsanız firmaların internet sitelerini evinizde kurarak ek gelir elde edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Evde Turşu Yaparak Para Kazanmak Evde Turşu Yapıp Satmak

Evde El İşi Örgü Yaparak Para Kazanma

Ev hanımları veya genç kızların henüz küçükken büyüklerinden öğrendiği el işi örgü örme diğer deyişle evde el işi çok güzel kazanç sağlıyor. Sipariş alarak veya internetten beğenilen el işi modellerini, örgü modellerini örnek alarak yapabilirsiniz. İsterseniz el işi veren firmalarda bulunmaktadır. Yazının en altında bu firmaları listeleyeceğiz. Evde el işi yapıp satarak 500-2000 TL para kazanabilirsiniz.

Evde Gelinlik Abiye İşleme

Gelinliklerde genellikle boncuk veya parlak taş dikilen, modeline göre değişen abiyelerde ise katlamalı işler olabiliyor. Tabi gözünüzü korkutmasın elinizin yatkınlığı varsa iş veren yerin gösterdiği örnek numuneyi inceleyerek çok güzel işler çıkartabilirsiniz. Gelinlik modeli işlemek size bir işte kazandırabilir eğer çok sipariş alırsanız kolayca moda evi açarak işinizi büyütme şansına sahip olursunuz. Bu işte 700-3000 TL civarı kazanç sağlayabilirsiniz.

Evde Pul Yapma İşi

Pul yapma işini 2 farklı şekilde yapabilirsiniz. İsterseniz pul işleyerek isterseniz işlenmiş hazır pulları paketleyerek çalışabilirsiniz. Birçok farklı üründe kullanılan pul işleme işinde genellikle yastık, yorgan, örtü, koltuk takımları bulunur. İş sahibinin gösterdiği şekle göre dikim veya yapıştırma yaparak işi tamamlarsınız. Pul paketleme işinde ise söylenilen miktarda ürünü naylon ambalaja yerleştirerek jelatini kapatırsınız. Eğer istenmişse karton kutulara dizerek işi hazır hale getirirsiniz. Pul paketleme veya işleme yaparak 250-2000 TL ek gelir elde edebilirsiniz.

Antalya En Çok Evlere İş Verilen Yerler
Kepez, Muratpaşa, Manavgat, Serik, Finike, Aksu, Gazipaşa, Kemer

Antalya Evde Ek İş Veren Firmalar İletişim
Antalya iş veren firma adresleri ve iletişim bilgilerine ulaşabilmek için lütfen aşağıdan yorum yapınız.

Etiketler

9 Yorum

  1. Antalya Aksu pınarlı da oturuyorum 2 kızım var maddi sıkıntılardan dolayı bu işe çok ihtiyacım var lütfen dönüş yaparsanız sevinirim

  2. Antalya evde ek iş arıyorum 5 kişilik grubum var elimiz çok hızlıdır acil işe ihtiyacımız var

  3. Çocuğuma bir baba olarak tek başıma bakıyorum. Ek gelire ihtiyacım var daha çok para kazanmam lazım ek işe ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz?

  4. Merhaba. İş deneyimim olmadığından evde iş yapmak istiyorum.eşime ve evime destek olmak istiyorum.antalya kepez ilçesinde ikamet ediyorum.tşk ederim şimdiden.dönüş yaparsanız sevinirim.

  5. Merhaba ben antalya kemer de yaşıyorum evde iş yapmak istiyorum daha öncede yaptım elim çabuk ve iyidir eve iş getiren firmalar acil dönüş yaparsanız sevinirim

  6. Antalya Kepez de oturuyorum evde paketleme, poşetleme katlama gibi ek iş arıyorum iş veren firmalara istenilen zamanda teslim eder özenli çalışırım bayanlara iş imkanı sağlayan firmalar bana ulaşsın.

  7. Evde ek iş yapmak istiyorum boştayım eşim çalışmıyor emekliyiz 4 kişi olarak işleri yapabiliriz Antalya Aksu da ikamet ediyoruz Antalya evlere iş veren firmalardan iş istiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)