İş Fırsatları

Antalya’da Evlere İş Veren Firmalar

Antalya’da Alanya, Demre, Kumluca, Manavgat ve diğer ilçelerinde evlere işveren firmalar bulunmaktadır. Antalya’da evlere işveren firmalar ürünlerin iş gücü maliyeti yüksek olduğu için daha az maliyetle evlerde yaptırmayı tercih etmektedirler. Yeni iş alanı haline gelen bu durum aile bütçesine katkı sağlamak isteyen bayanlar, üniversite giderlerini karşılamaya çalışan öğrenciler için evde ek iş yapma fırsatını doğurmuştur. Özellikle el becerisi, çevresi ve yapmak istediği işe göre tercih yapanlar, uzaktan iş adı verilen bu yöntem ile firmaların büyük yardımcılarıdır. Hangi işi yapacağınıza karar vererek, o iş sektörü ile ilgili faaliyet gösteren firmaların ilanlarını takip etmeleri gerekmektedir. Evde yaptığınız işler sayesinde aylık ortalama 500 TL ile 2.000 TL arasında para kazanma imkânınız bulunmaktadır.

Antalya ilimizin en çok turist alan illerimizden birisidir. Evde iş yapmak isteyenler için bu durumda avantaj sağlamaktadır. Antalya’da evlere işveren firmalar genellikle turistik ve hediyelik eşya yapımı işlerini evlerde yaptırmayı tercih etmektedirler. Boncuklarla bileklik, küpe ve mağnet hazırlama gibi ürünler evlere iş olarak verilmektedir. Ürün başına fiyat politikası belirleyen firmalar arasında telefon kılıfı süsleme en çok gelir getiren işler arasında bulunmaktadır. Titiz çalışmayı seviyorsanız ve zevkinize güveniyorsanız telefon kılıfı süsleyebilirsiniz. Sadece birkaç saatinizi ayırarak paket başına 0,50 – 0,75 Kr üzerinden galoş paketleme işi firmalar tarafından evlere ek iş olarak verilmektedir. Bunun yanında balon, düğme ve boncuk paketleme işleri de evlerde yapılmaktadır.

Ek İş Yapmak İsteyenler İçin Antalya’da Evlere İş Veren Firmalar

Antalya’da evlere işveren firmalar arasında düğün organizasyonu yapan firmalar kına, çerez, nikâh şekeri, mevlit şekeri hazırlanması, düğün mağneti yapımı ve paketleme işlerini evlerde yaptırmayı tercih etmektedirler. Firmalar tarafından evlerde yapılması için genellikle paketleme işi verilmektedir. Herhangi bir beceriye gerek duyulmayan bu işte ürünün ayıklanması, hazırlanması ve paketlenme işleri yapılarak ciddi gelirler elde edilebilmektedir. Dikişten anlayan bayanlar için firmalar tarafından gönderilen defolu ürünlerin tamirini yaparak aile bütçesine katkı sağlayabilirler. Farklı tasarımlı mum yapmak isteyen firmalar tasarım işini kendileri yapmak yerine evlere vermektedir. Bu sayede düşük maliyetle üretim yapmış olmaktadırlar. Kendinize özel mum tasarımları ile firmalara yardımcı olabilirsiniz. Bu şekilde özgün ürünlerde çeşit yelpazesi genişletilebilmektedir.

Özellikle tekstil firmaları tarafından evlere iş olarak gönderilen, üretilen ürünler üzerindeki iplerin ayıklanması işinde parça başına para kazanma şansınız bulunmaktadır. Yeterli iş gücüne sahip olmayan bazı firmalar kalem montajı işini evlere vermektedirler. Antalya’da evlere işveren firmalar arasında lokantalarda bulunmaktadır. Ev yemekleri yapan lokantalar mantı, kurabiye gibi bazı ürünleri evlere ev hanımlarına vermektedirler. Böylece firmalar ev hanımlarına güzel bir iş imkânı sunmaktadır. Mutfakta iyi olduğunu düşünen herkes bu iş alanını tercih edebilmektedir. Düğünlerde davetiye katlama işi, firmalar tarafından yapılan anahtarlıkların montajı ve poşet katlama işleri de firmalar tarafından evlere iş olarak verilmektedir.

Sosyal Medyayı Takip Ederek Antalya’da Evlere İş Veren Firmalar

Antalya’da evlere işveren firmalar içinde üretim alanına göre çorap üretim yapan firmaların çorapların paketlenmesi, kibrit paketleme, hediyelik eşya paketleme gibi işleri yaparak evlerinizde para kazanabilirsiniz. Daha çok bayanların tercih ettiği ve el becerisi isteyen pul yapma işi firmaların istediği şekle göre yapıldığı gibi kendi özgün modelleriniz ile de yapabilmektesiniz. Bazı firmalar tarafından pul yapımı istenildiği gibi paketleme işi de istenilmektedir. Firmalar abiye, triko ve bere gibi ürünlerin üzerine boncuk işlemesi talep edilmektedir. El becerisine güvenen herkes bu işi evlerinde tek başına yapabileceği gibi komşuları ile de yapma şansları bulunmaktadır. Genellikle özel üretim sabunların paketleme işi, mandal montajı ve paketlemesi, lavanta paketleme işi de firmalar tarafından evlere verilen iş imkânları arasındadır.

Yazma becerisine, ifade gücüne güvenenler farklı bir imkânı da bulabilmektedir. Peki, bu iş nedir? Makale yazarlığı, evinizde 3-4 saatinizi ayırarak zamanınızı kazanca çevirebilirsiniz.  Bunların yanı sıra çeşitli internet sitelerindeki ücretli olan anketleri çözerek, e kitap ve blog yazarlığı yaparak ta evde para kazanarak aile bütçesine katkı sağlayabilirsiniz. İkna kabiliyetine sahip olduğunu düşünenler için katalog dan ürün satma işi de farklı bir tercih olarak önünüze gelmektedir. Bu imkânı için bakıldığında da yelpazenin oldukça geniş olduğunu görmekteyiz. Kozmetik ürünlerden anlayanlar için Oriflame, Avon, Farmasi gibi firmalar mutfak eşyaları satışı yapan firmaların satış temsilciliği veya iç giyim satış danışmanlığı gibi alanlarda da evde yapılan işler arasında bulunmaktadır. Performansınıza bağlı olarak evinizde yaptığınız satışlar sonucu aylık gelirinizi kendiniz belirleyebilmektesiniz. Antalya’da evlere işveren firmalar arasında eğer teknoloji alanında kendinize güveniyorsanız firmaların internet sitelerini evinizde kurarak ek gelir elde edebilirsiniz.

Aile bütçesine katkı sağlamak isteyen ev hanımları veya boş zamanlarını değerlendirerek kazançlarını artırmak isteyenler için çeşitli alternatifler bulunan işleri evlerinizde yapmanız için Antalya’da evlere işveren firmalar sitelerinin ilanlarını takip etmeleri gerekmektedir. Sitede yer alan iş ilanları ile ilgili hangi işi yapacağınıza dair sayfaların altında bulunan form sayfalarına ad ve soyadlarını, telefon numaralarını, e mail adreslerini ve hangi semtte ikamet ettiklerini yazarak formu göndermeleri gerekmektedir. Bunun yanı sıra Facebook, Twiter ve Instagram gibi sosyal paylaşım sitelerindeki firmaların sayfalarını takip etmeleri gerekmektedir. Firmalara iletilen istekler firmalar tarafından değerlendirilerek geri dönüşler yapılmaktadır. Firmaların kargo ile evinize gönderdiği ürünleri zamanında yaparak teslim etmeniz gerekmektedir. Ayrıca iş alacağınız firma tercihinizi yaparken güvenilir firmaları tercih ettiğiniz takdirde karşılıklı memnuniyet ile hem işi veren hem de işi yapan mutlu olacaktır. Antalya’da evlere işveren firmalar tarafından ödemeler genel olarak işi teslim ettikten sonra yapılmaktadır. Bir firma ile sürekli çalışmak istiyorsanız verilen işi zamanında bitirmeye önem göstermelisiniz.

İlanlar Gizlidir, var olan iş ilanlarını görmek için lütfen aşağıdan yorum yapınız.

Etiketler

16 Yorum

 1. Merhaba, Antalya konyaaltında ikamet ediyorum. Evde paketleme ya da diger işler olsun hiç farketmeksizin yapabilirim. İsi zamanında teslim edebilirim. Şimdiden ilginize teşekkür ederim.

 2. Merhaba ben Antalya konyaaltinda yaşıyorum her türlü paketleme ve montaj işi yapmak istiyorum. Bu işe çok ihtiyacım var. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim teşekkürler

 3. Merhabalar. Antalya Merkezde ikamet etmekteyim. Ek iş ve paraya çok ihtiyacım var. Titiz ve özenli çalışırım. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler..

 4. Merhaba Antalya Kepezde ikamet etmekteyim. Evde iki kişiyiz ve verilebilecek hertürlü işi yapabiliriz.

 5. Antalya Kepez bölgesinde oturuyorum. Evde paketleme yada evden yapabileceğim benzer işler yapabilirim.

 6. AİLE BÜTÇENİZE KATKIDA BULUNMAK İSTERMİSİNİZ
  GÜNDE 1 SAATİNİZİ AYIRARAK AYLIK 120 TL VE COK DAHA FAZLASINI KAZANMAK İSTERMİSİNİZ DETAYLI BİLGİ İÇİN MESAJ ATABİLİRSİNİZ
  Ozan Gür
  Tel: 0 (553) 229 40 37

 7. Evde ek ise ihtiyacım var ben ve eşim çalışmıyoruz paketleme isi her türlü el becerisi ise ihtiyacım var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)