Antalya da Evlere Ek İş Veren Firmalar Nasıl Bulunur?

Eğer Antalya da evde ek iş arıyorsanız bu konu da oldukça zengin bir şehirde oturduğunuz için şanslı olduğunu söyleyebiliriz. Antalya da Alanya, Demre, Kumluca, Manavgat ve diğer ilçelerinde evlere işveren firmalar bulunmaktadır. Ürünlerin iş gücü maliyeti yüksek olduğu için daha az maliyetle evlerde yaptırmayı tercih etmektedirler. Yeni iş alanı haline gelen bu durum aile bütçesine katkı sağlamak isteyen bayanlar, üniversite giderlerini karşılamaya çalışan öğrenciler için evde ek iş yapma fırsatını doğurmuştur. Özellikle el becerisi, çevresi ve yapmak istediği işe göre tercih yapanlar, uzaktan iş adı verilen bu yöntem ile firmaların büyük yardımcılarıdır. Hangi işi yapacağınıza karar vererek, o iş sektörü ile ilgili faaliyet gösteren firmaların ilanlarını takip etmeleri gerekmektedir. Evde yaptığınız işler sayesinde aylık ortalama 500 TL ile 2.000 TL arasında para kazanma imkânınız bulunmaktadır.

Antalya ilimizin en çok turist alan illerimizden birisidir. Evde iş yapmak isteyenler için bu durumda avantaj sağlamaktadır. Genellikle turistik ve hediyelik eşya yapımı işlerini evlerde yaptırmayı tercih etmektedirler. Boncuklarla bileklik, küpe ve mağnet hazırlama gibi ürünler evlere iş olarak verilmektedir. Ürün başına fiyat politikası belirleyen firmalar arasında telefon kılıfı süsleme en çok gelir getiren işler arasında bulunmaktadır. Titiz çalışmayı seviyorsanız ve zevkinize güveniyorsanız telefon kılıfı süsleyebilirsiniz. Sadece birkaç saatinizi ayırarak paket başına 0,50 – 0,75 Kr üzerinden galoş paketleme işi firmalar tarafından evlere ek iş olarak verilmektedir. Bunun yanında balon, düğme ve boncuk paketleme işleri de evlerde yapılmaktadır.

Ek İş Yapmak İsteyenler İçin Antalya’da Evlere İş Veren Firmalar

Bu firmalar arasında düğün organizasyonu yapan firmalar kına, çerez, nikâh şekeri, mevlit şekeri hazırlanması, düğün mağneti yapımı ve paketleme işlerini evlerde yaptırmayı tercih etmektedirler. Firmalar tarafından evlerde yapılması için genellikle paketleme işi verilmektedir. Herhangi bir beceriye gerek duyulmayan bu işte ürünün ayıklanması, hazırlanması ve paketlenme işleri yapılarak ciddi gelirler elde edilebilmektedir. Dikişten anlayan bayanlar için firmalar tarafından gönderilen defolu ürünlerin tamirini yaparak aile bütçesine katkı sağlayabilirler. Farklı tasarımlı mum yapmak isteyen firmalar tasarım işini kendileri yapmak yerine evlere vermektedir. Bu sayede düşük maliyetle üretim yapmış olmaktadırlar. Kendinize özel mum tasarımları ile firmalara yardımcı olabilirsiniz. Bu şekilde özgün ürünlerde çeşit yelpazesi genişletilebilmektedir.

antalya evde iş ilanları

Özellikle tekstil firmaları tarafından evlere iş olarak gönderilen, üretilen ürünler üzerindeki iplerin ayıklanması işinde parça başına para kazanma şansınız bulunmaktadır. Yeterli iş gücüne sahip olmayan bazı firmalar kalem montajı işini evlere vermektedirler. Evlere işveren firmalar arasında lokantalarda bulunmaktadır. Ev yemekleri yapan lokantalar mantı, kurabiye gibi bazı ürünleri evlere ev hanımlarına vermektedirler. Böylece firmalar ev hanımlarına güzel bir iş imkânı sunmaktadır. Mutfakta iyi olduğunu düşünen herkes bu iş alanını tercih edebilmektedir. Düğünlerde davetiye katlama işi, firmalar tarafından yapılan anahtarlıkların montajı ve poşet katlama işleri de firmalar tarafından evlere iş olarak verilmektedir.

Sosyal Medyayı Takip Ederek Antalya’da Evlere İş Veren Firmalar

İşveren firmalar içinde üretim alanına göre çorap üretim yapan firmaların çorapların paketlenmesi, kibrit paketleme, hediyelik eşya paketleme gibi işleri yaparak evlerinizde para kazanabilirsiniz. Daha çok bayanların tercih ettiği ve el becerisi isteyen pul yapma işi firmaların istediği şekle göre yapıldığı gibi kendi özgün modelleriniz ile de yapabilmektesiniz. Bazı firmalar tarafından pul yapımı istenildiği gibi paketleme işi de istenilmektedir. Firmalar abiye, triko ve bere gibi ürünlerin üzerine boncuk işlemesi talep edilmektedir. El becerisine güvenen herkes bu işi evlerinde tek başına yapabileceği gibi komşuları ile de yapma şansları bulunmaktadır. Genellikle özel üretim sabunların paketleme işi, mandal montajı ve paketlemesi, lavanta paketleme işi de firmalar tarafından evlere verilen iş imkânları arasındadır.

Yazma becerisine, ifade gücüne güvenenler farklı bir imkânı da bulabilmektedir. Peki, bu iş nedir? Makale yazarlığı, evinizde 3-4 saatinizi ayırarak zamanınızı kazanca çevirebilirsiniz.  Bunların yanı sıra çeşitli internet sitelerindeki ücretli olan anketleri çözerek, e kitap ve blog yazarlığı yaparak ta evde para kazanarak aile bütçesine katkı sağlayabilirsiniz. İkna kabiliyetine sahip olduğunu düşünenler için katalog dan ürün satma işi de farklı bir tercih olarak önünüze gelmektedir. Bu imkânı için bakıldığında da yelpazenin oldukça geniş olduğunu görmekteyiz. Kozmetik ürünlerden anlayanlar için Oriflame, Avon, Farmasi gibi firmalar mutfak eşyaları satışı yapan firmaların satış temsilciliği veya iç giyim satış danışmanlığı gibi alanlarda da evde yapılan işler arasında bulunmaktadır. Performansınıza bağlı olarak evinizde yaptığınız satışlar sonucu aylık gelirinizi kendiniz belirleyebilmektesiniz. Eğer teknoloji alanında kendinize güveniyorsanız firmaların internet sitelerini evinizde kurarak ek gelir elde edebilirsiniz.

Aile bütçesine katkı sağlamak isteyen ev hanımları veya boş zamanlarını değerlendirerek kazançlarını artırmak isteyenler için çeşitli alternatifler bulunan işleri evlerinizde yapmanız için evlere işveren firmalar sitelerinin ilanlarını takip etmeleri gerekmektedir. Sitede yer alan iş ilanları ile ilgili hangi işi yapacağınıza dair sayfaların altında bulunan form sayfalarına ad ve soyadlarını, telefon numaralarını, e mail adreslerini ve hangi semtte ikamet ettiklerini yazarak formu göndermeleri gerekmektedir. Bunun yanı sıra Facebook, Twiter ve Instagram gibi sosyal paylaşım sitelerindeki firmaların sayfalarını takip etmeleri gerekmektedir. Firmalara iletilen istekler firmalar tarafından değerlendirilerek geri dönüşler yapılmaktadır. Firmaların kargo ile evinize gönderdiği ürünleri zamanında yaparak teslim etmeniz gerekmektedir. Ayrıca iş alacağınız firma tercihinizi yaparken güvenilir firmaları tercih ettiğiniz takdirde karşılıklı memnuniyet ile hem işi veren hem de işi yapan mutlu olacaktır. Antalya’da evlere işveren firmalar tarafından ödemeler genel olarak işi teslim ettikten sonra yapılmaktadır. Bir firma ile sürekli çalışmak istiyorsanız verilen işi zamanında bitirmeye önem göstermelisiniz.

Evde El İşi Örgü Yaparak Para Kazanma

Ev hanımları veya genç kızların henüz küçükken büyüklerinden öğrendiği el işi örgü örme diğer deyişle evde el işi çok güzel kazanç sağlıyor. Sipariş alarak veya internetten beğenilen el işi modellerini, örgü modellerini örnek alarak yapabilirsiniz. İsterseniz el işi veren firmalarda bulunmaktadır. Yazının en altında bu firmaları listeleyeceğiz. Evde el işi yapıp satarak 500-2000 TL para kazanabilirsiniz.

Evde Gelinlik Abiye İşleme

Gelinliklerde genellikle boncuk veya parlak taş dikilen, modeline göre değişen abiyelerde ise katlamalı işler olabiliyor. Tabi gözünüzü korkutmasın elinizin yatkınlığı varsa iş veren yerin gösterdiği örnek numuneyi inceleyerek çok güzel işler çıkartabilirsiniz. Gelinlik modeli işlemek size bir işte kazandırabilir eğer çok sipariş alırsanız kolayca moda evi açarak işinizi büyütme şansına sahip olursunuz. Bu işte 700-3000 TL civarı kazanç sağlayabilirsiniz.

Evde Pul Yapma İşi

Pul yapma işini 2 farklı şekilde yapabilirsiniz. İsterseniz pul işleyerek isterseniz işlenmiş hazır pulları paketleyerek çalışabilirsiniz. Birçok farklı üründe kullanılan pul işleme işinde genellikle yastık, yorgan, örtü, koltuk takımları bulunur. İş sahibinin gösterdiği şekle göre dikim veya yapıştırma yaparak işi tamamlarsınız. Pul paketleme işinde ise söylenilen miktarda ürünü naylon ambalaja yerleştirerek jelatini kapatırsınız. Eğer istenmişse karton kutulara dizerek işi hazır hale getirirsiniz. Pul paketleme veya işleme yaparak 250-2000 TL ek gelir elde edebilirsiniz.

Antalya En Çok Evlere İş Verilen Yerler
Kepez, Muratpaşa, Manavgat, Serik, Finike, Aksu, Gazipaşa, Kemer

Firmalara Nasıl Ulaşabilirim?

Anlatya oldukça büyük bir şehirdir. Özellikle turizm cenneti sayılabilecek bu şehir de ek iş bulmak oldukça kolaydır. Nerede ise hepimiz iş bulmak için uzun zamanlarımızı harcıyoruz. Bende iş bulmak için uğraşıyorum hatta bu yazıyı da kazanç sağlamak için yazıyor ve sizlere iş bulabileceğiniz yolları göstermeye çalışıyorum.

Antalya da ek iş bulmak için yapılabilecek en iyi ve en doğru yol size yakın olan iş verebilecek firmaları bulabilmek olacaktır. Bu firmalar genellikle ilanları camlarına ve yakın çevreye yapıştırırlar ve iletişim numarası yazarlar. Sizin de yapmanız gereken yürürken sağa ve sola dikkatli bakarak bu ilanları görebilirsiniz. İnsan bir konu hakkında araştırmaya başladığı zaman o konu ile ilgili bir çok görsel önüne çıkıyor. Sizler de bu konuya dikkat ederek iş fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Related Posts

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı 2019

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı

İsviçre iş ilanları incelenerek bu ülkenin birçok farklı şehrinde iş bulabilir ve çalışabilirsiniz. Sitemizde İsviçre de iş veren birçok firma ve bu firmaların ilanları konu altında yer…

kredi kartı yapılandırması

Kredi Yapılandırma Yapmak Kredi Notunu Düşürür mü?

Kredi kartı yapılandırması hakkında çıkan haberler beraberinde birçok sorunun ortaya çıkmasına neden oldu. Bugün sizlere merak ettiğiniz sorulardan olan Kredi kartı yapılandırma sicili etkiler mi? Sorusunun cevabını…

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Faiz Oranları

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Dilekçesi Örneği

Kredi kartı borçlarınızın her geçen gün giderek artması beraberinde ciddi sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu yüzden de yapacağınız hamleler ile kredi kartı borçlarınızdan uzun süreli bir…

Cinsel çapalama nedir?

Esma Ezmeci tarafından anlatılan cinsel çapalama oldukça dikkat çekmekte. Birçok kişi arama motorlarında cinsel çapalama nedir sorusunu araştırıyor. İşte detaylar… Cinsel çapalama nedir? Çapalama, duyuları harekete geçirme…

Johnny Sins neden öldü?

Birçok kişi tarafından tanınan yetişkin içerikli film sektöründe yer alan tanınmış oyuncunun ölüp ölmediği merak konusu olmuş durumda. Birçok kişi arama motorlarında johnny sins neden öldü sorusunu…

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları 2019

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları

Bu yazımız da sizlere güncel tefeci hakkında bilgiler sunacağız. Günümüz de bankalar ve finans şirketlerinden kırmızı çizgi yediği için kredi alamayan kişi ve firmalar soluğu tefecilere başvurarak…

This Post Has 22 Comments

 1. Merhaba Antalya Kepez de oturyom evde yapabileceğim bir iş arıyorum cevremde var lütfen bana geri dönüş yapin

 2. Merhaba dösemealtinda oturuyorum paketleme isine yada elinizde ne varsa yapmaya ihtiyacim var

 3. Burdur Bucak da oturuyom ise ihtiyacım var dönüş yaparsaniz çok sevinirim 05414656350

 4. Manavgatta oturuyorum evde ise ihtiyacım var yardimci olursanız sevinirim

 5. Denizliden Antalya kepez yerleştim kız meslek el sanatları mezunuyum suan calısıyorum guvenlık görevlisi olarak 9 yıldır calıstım uygun bır iş bulamadım ama evimizi gecındırmek zorundayız ev de sürekli düzenli calısabılırım ek iş degil sürekli iş istiyorum evde calışabılmek için kendi patronum kendim olabılırım maske terlik nikah seker sus esyası v. S herseyı yapabilirim ama duzenı ıs olmalı saygılar

 6. Merhaba ben Melek kar ben Antalya Kepez de ikamat ediyorum evde paketleme işi ne ihtiyacım var üç çocuğum var ikisi öğrenci eğitim ihtiyaçlarını karşılayacak durumum yok eşimin aldığı maaş yetmiyor paketleme işi yapmak istiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim evim kira bana ulaşabilirseniz memnun olurum

 7. Merhaba.antalya kepez ilçesinde ikamet ediyorum.1 kızım var ve okula gittiği için dışarıda çalışamıyorum.evde iş almak istiyorum. Dönüş yapabilirseniz çok sevinirim.tşk ederim şimdiden

 8. Antalya muratpaşa da oturuyorum evde ek işe ihtiyacim var ilgilenirseniz sevinirim

 9. Evde ek ise ihtiyacım var ben ve eşim çalışmıyoruz paketleme isi her türlü el becerisi ise ihtiyacım var

 10. alanya mahmutlrda oturuyorum aygül 05337916547 boncuk paketleme vs 10 kişilik bir grubum var

 11. AİLE BÜTÇENİZE KATKIDA BULUNMAK İSTERMİSİNİZ
  GÜNDE 1 SAATİNİZİ AYIRARAK AYLIK 120 TL VE COK DAHA FAZLASINI KAZANMAK İSTERMİSİNİZ DETAYLI BİLGİ İÇİN MESAJ ATABİLİRSİNİZ
  Ozan Gür
  Tel: 0 (553) 229 40 37

 12. Antalya Kepez bölgesinde oturuyorum. Evde paketleme yada evden yapabileceğim benzer işler yapabilirim.

 13. Merhaba Antalya Kepezde ikamet etmekteyim. Evde iki kişiyiz ve verilebilecek hertürlü işi yapabiliriz.

 14. Merhabalar. Antalya Merkezde ikamet etmekteyim. Ek iş ve paraya çok ihtiyacım var. Titiz ve özenli çalışırım. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler..

 15. Merhaba ben Antalya konyaaltinda yaşıyorum her türlü paketleme ve montaj işi yapmak istiyorum. Bu işe çok ihtiyacım var. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim teşekkürler

 16. Merhaba, Antalya konyaaltında ikamet ediyorum. Evde paketleme ya da diger işler olsun hiç farketmeksizin yapabilirim. İsi zamanında teslim edebilirim. Şimdiden ilginize teşekkür ederim.

 17. Elmalı da oturuyorum daha önce nikah şekeri bebek şekeri yapıp satiyorduk şimdi de bu işi istiyorum titiz şekilde çalışırim bana donerseniz sevinirim sürek li çalışamak istiyorum email adresim berivan_inam@hotmail.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir