BankalarKredi

Arıcılık Kredisi Veren Bankalar Hibe Destekleri


Arıcılık kredisi veren bankalar, arıcılık hibe kredisi nasıl alınır? Ülkemizde bazı kimselerin gelir kaynağı olan arıcılık yıllardır süregelen bir meslektir. Arıcılık mesleğini icra eden bireylere finansal destek sağlanması ise oldukça önemli bir mevzudur. Arıcılık yapan bireylerin işlerini daha kolay yapabilmesi ve aynı zamanda bu iş üzerinde geliştirmeler yapabilmeleri için günümüzde birçok banka finansal destek adı altında kredi vermektedir.Bazı bankaların arıcılık destekleri bulunuyor.

Bu kredilerde arı yetiştirenler için uygun vade ve ödeme kolaylıkları sunularak mesleği icra eden kişilerin daha ileri seviyelere yükselmesi ve bu meslek üzerinde yoğunlaştırılması sağlanmaktadır. Finansal destek sağlayacak olan arıcılık kredi veren bankaların başında ise Ziraat Bankası gelmektedir. En az 50 arı kovanı bulunan arıcılara hizmet veren Ziraat Bankası 50 kovanlık arıcılık için size gerekli finansı sağlayacaktır.

Finansbank Arıcılık Kredisi Alma Şartları Başvurusu

Günümüzde belki de giderek azalan arıcılık mesleğini ilerletmek ve teşvik etmek amacıyla Finansbank da yine arıcılara finansal destek sağlayan bankalar arasında yerini almaktadır. Finansbank hizmeti ile alacağınız arıcılık kredinizi; Kovan, nakliye, ana arı ve ana arı kolonisi, şeker ve bal mumu gibi birçok gereksinimlerinizi karşılayabilir ve kendinize çok daha rahat bir gelecek sağlayabilirsiniz. Oldukça kolay ödeme seçenekleri olan Finansbank arıcılık kredisi sayesinde giderlerinizin yaklaşık %85 kadarını bu kredilerden rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Bunun yanı sıra ödemelerinizi de 1 ay, 3 ay, 6 ay veya 12 ayda bir yaparak 24 aya kadar sürebilen vade seçeneklerini kullanabilirsiniz. Başvuru için gerekli şartlar ve tüm detaylar için QNB Finansbank şubesini ziyaret etmeniz yeterlidir.

TEB Arıcılık Kredisi Şartları ve Faiz Oranları 2019

Ülkemizin ekonomi anlamında oldukça iyi bir kazancı olan arıcılık mesleğinin daha çok yapılmasını teşvik eden ve daha çok kovana sahip olunmasını isteyen bir diğer banka da Türkiye Ekonomi Bankası’dır. Türkiye Ekonomi bankası 12 aya kadar sunduğu vade seçenekleri sayesinde birçok arı yetiştiricisi için iyi bir fırsat haline gelmiştir. Eğer siz de TEB arıcılık kredisinden faydalanmak istiyorsanız banka şubelerinden müracaat edebilirsiniz. Bunun için gerekli evraklar ise nüfus cüzdanı, çiftçi kayıt sistemi belgesi, tapu fotokopisi, ikametgah senedi gibi belgelerin yanı sıra mutlaka arıcı kimlik belgenizin de olması gerekmektedir.

Ziraat Bankası Arıcılık Kredisi

Ziraat bankası arıcılık kredisi desteği vermiyor ancak nüfus cüzdanı, ÇKS belgesi gibi evraklarınız ile şubeye gidip özel düşük faizli kredi teklifleri alabilirsiniz. 3 veya 6 ayda bir geri ödemeli kredi seçeneklerine başvurmak için ziraat şubesine gitmeniz yeterlidir.

Sponsorlu Reklamlar
Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.
Etiketler

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir