İş Fırsatları

Arnavutköy Evlere İş Veren Firmalar

Değişen yaşam koşulları ne yazık ki insanları maddi zorluklarla karşı karşıya bırakmaktadır. Kişilerin çalışmalarını sürdürdükleri iş yerlerinde emeklerinin karşılığını alamamaları, az bütçe ile ev geçindirmek durumunda kalmak gibi zorluklara neden olmaktadır. İşte bu noktada pek çok kişi evlere veren firmalar için arayışa girmekte, büyük kazançlar da sağlayabilmektedir. Ek iş olarak yapılabilen bu işler, aslında ev hanımları için de büyük bir gelir kapısı haline gelmeye başlamıştır.

İstanbul ilinin nüfusunu ve yeryüzü ölçümünü düşünecek olursak firma sayısının da ne denli yüksek olduğunu az çok kestire bilmekteyiz. İnternet ortamında Arnavutköy evlere iş veren firmalar şeklinde arama yapıldığında pek çok firma ortaya çıkmaktadır. Evde davetiye katlama, mandal paketleme, nikah şekeri yapımı, kına paketleme, Loğusa tacı yapımı gibi pek çok alanda iş ilanına rastlamak mümkündür. Bu işleri detayları ile birlikte inceleyelim.

Evde Mandal Montajı İşi

Özellikle ev hanımlarının talebinin çok yüksek olduğu bu iş, genellikle fabrikalar tarafından sunulmaktadır. Seçilen personele kilo ile mandal ve montaj malzemesi verilmektedir. İşi alan kişiler kilo başı fiyatlandırma ile teslim esnasında ödemesini alır ve kayda değer bir para kazanmış olur. Hem işe gidip hem de evde bu tarz işleri ek iş olarak seçmek pek çok kişinin tercihi haline gelmiştir.

Evde Nikah Şekeri İşi

Yine Arnavutköy evlere iş veren firmalar arasında nikah şekeri işi de oldukça yaygındır. Özellikle hanımlar tarafından tercih edilen bu iş tane başı şeklinde ücretlendirilmektedir. Kış döneminde çok da yaygın olmayan nikah şekeri işi için mart ayı başlarında firmalardan iş talebinde bulunulabilmektedir. Nikah şekeri işi için de tüm malzemeler iş için anlaşılacak kişiye teslim edilir. Sipariş miktarı konusunda anlaşılır ve iş teslim edildiğinde ödeme gerçekleştirilir.
evde nikah şekeri ek iş ilanları

Evde Kına Paketleme İşi

Düğün mevsiminin yaygın olduğu dönemlerde pek çok firma sahibi bu işi dışarıdan anlaştığı kişilere yaptırmaktadır. Oldukça kolay olan bu işe talepler de çok fazladır. Kına ve paketleme malzemeleri anlaşılan kişiye teslim edilir. Ücretlendirmeler yine adet fiyatı üzerinden yapılmaktadır. Hanımlardan beylere ya da öğrencilere kadar pek çok kişinin yapabileceği bu iş, ciddi gelir kaynağı haline gelmiştir.

Evde Kalem Montajı İşi

Mandal montajı gibi kalem montajı da Arnavutköy evlere iş veren firmalar arasında oldukça yaygındır. Kalem montajı aslında tüm bu ek işler içinde en kolayı denilebilir. 3-5 parça kalem aksamının birleştirilmesi ile kısa vadede elle tutulur kazançlar elde edilebilmektedir. Çok fazla zaman gerektirmeyen bu iş ile, evine ekstra gelir sağlayan kişi sayısı da oldukça yüksektir.Lohusa Tacı Yapımı

El yatkınlığından dolayı daha çok kadınların tercih ettiği Loğusa tacı yapımı, malzemelerin teslim edilmesi ile başlamaktadır. Taç yapımı için gerekli malzemeler işveren tarafından teslim edilmektedir. Tane başı fiyatlandırma yapılan bu iş için son dönemde talep oldukça artmıştır. Baby shower modasının başlaması ile birlikte hanımlara iyi bir kazanç kanalı haline gelen bu iş sonunda üretilen ürünler, sosyal medya kanalları üzerinden de satışa sunulmaktadır.

Evde Davetiye Katlama İşi

Arnavutköy evlere iş veren firmalar arasında davetiye katlama işine de ilgi oldukça büyüktür. Hem basit olması, hem de zamandan tasarruf sağlaması nedeniyle hanımlar daha çok bu işi tercih etmektedir.

evde davetiye katlama iş ilanları ek iş yapmak

Siz de evinizde ek iş yapmak istiyorsanız Arnavutköy evlere iş veren firmalar için başvuruda bulunabilir, ekstra kazanç sağlayabilirsiniz.

İlanlar Gizlidir, var olan iş ilanlarını görmek için lütfen aşağıdan yorum yapınız.

Etiketler

130 Yorumlar

 1. Arnavutköyde oturuyorum paketleme işi veya davetiye katlama işi istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 2. Hadımköy Evde yapmak için paketleme işi istiyorum cvp ve yardımlarınızı bekliyorum Teşekkürler

 3. arnavutköyde oturuyorum paketleme mandal işi vs. iş istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 4. Merabalar arnavutköy merkeze deyım 5 kışiyiz ek işe ihtiyacım lutfen gerı dönüşü beklıyorun

 5. Arnovutköy merkezde oturuyorum evde yapmak için iş arıyorum paketleme olur tesbih dizme tek kisiyim

   1. Merhaba ben tulin istanbul hadimkoyde oturuyorum acil işe ihtiyaç im var evde paketleme montaj işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 6. Hadimkoy oturuyorum evde paketleme montaj işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 7. Bende evde mandal işi almak hemde çevreme dağıtmak istiyorum . Arnavutköy de oturuyorm.acil dönüş yaparsanız sevinirim

 8. Evde yapabilecegim dügün davetiye işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim arnavutköy istanbul

 9. Bogazkoy sirinderede oturuyorum evde iş yapmak istiyorum kazak temizleme paketleme isleri olabilir yardımcı olurmusunuz lütfen çok ihtiyacım var

 10. Ben hadimkoyde oturuyorum acil işe ihtiyaç im var evde paketleme montaj işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 11. Iyı gunler arnavutkoyde oturuyorum grup arkadaş olarak evde iş istiyoruz bize ulaşırsınız seveniriz

  1. Merhaba kolye yada oyuncak işi yapar misiniz kolye işi ekip işi oyuncak da rahat bir iştir 05365965088 Bilal

   1. Merhaba ben oyuncak işi yapmak isterim ama tek kisiyim ömerli kiptaş ta oturuyorum siz getirebiliyomusunuz

 12. Merhaba ben oyuncak işi yapmak isterim ama tek kisiyim ömerli kiptaş ta oturuyorum siz getirebiliyomusunuz

 13. Arnavutköy de evlere iş veren yeni ve güncel firmalar yoruma mesaj bırakırsa ücretsiz olarak iletişim bilgilerini burada paylaşırız.

  Arnavutköy firmaları ve işverenlerinin güncel iş ilanlarını buraya bekliyoruz.

  1. 7 kişilik gurubum var dahada fazla olabilir evlere iş veren firmalara aracı olmak istiyorum taşolukta oturuyorum firmalar bana ulaşabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)