İş Fırsatları

Arnavutköy Evlere İş Veren Firmalar

Değişen yaşam koşulları ne yazık ki insanları maddi zorluklarla karşı karşıya bırakmaktadır. Kişilerin çalışmalarını sürdürdükleri iş yerlerinde emeklerinin karşılığını alamamaları, az bütçe ile ev geçindirmek durumunda kalmak gibi zorluklara neden olmaktadır. İşte bu noktada pek çok kişi evlere veren firmalar için arayışa girmekte, büyük kazançlar da sağlayabilmektedir. Ek iş olarak yapılabilen bu işler, aslında ev hanımları için de büyük bir gelir kapısı haline gelmeye başlamıştır.

İstanbul ilinin nüfusunu ve yeryüzü ölçümünü düşünecek olursak firma sayısının da ne denli yüksek olduğunu az çok kestire bilmekteyiz. İnternet ortamında Arnavutköy evlere iş veren firmalar şeklinde arama yapıldığında pek çok firma ortaya çıkmaktadır. Evde davetiye katlama, mandal paketleme, nikah şekeri yapımı, kına paketleme, Loğusa tacı yapımı gibi pek çok alanda iş ilanına rastlamak mümkündür. Bu işleri detayları ile birlikte inceleyelim.

Evde Mandal Montajı İşi

Özellikle ev hanımlarının talebinin çok yüksek olduğu bu iş, genellikle fabrikalar tarafından sunulmaktadır. Seçilen personele kilo ile mandal ve montaj malzemesi verilmektedir. İşi alan kişiler kilo başı fiyatlandırma ile teslim esnasında ödemesini alır ve kayda değer bir para kazanmış olur. Hem işe gidip hem de evde bu tarz işleri ek iş olarak seçmek pek çok kişinin tercihi haline gelmiştir.

Evde Nikah Şekeri İşi

Yine Arnavutköy evlere iş veren firmalar arasında nikah şekeri işi de oldukça yaygındır. Özellikle hanımlar tarafından tercih edilen bu iş tane başı şeklinde ücretlendirilmektedir. Kış döneminde çok da yaygın olmayan nikah şekeri işi için mart ayı başlarında firmalardan iş talebinde bulunulabilmektedir. Nikah şekeri işi için de tüm malzemeler iş için anlaşılacak kişiye teslim edilir. Sipariş miktarı konusunda anlaşılır ve iş teslim edildiğinde ödeme gerçekleştirilir.

Evde Kına Paketleme İşi

Düğün mevsiminin yaygın olduğu dönemlerde pek çok firma sahibi bu işi dışarıdan anlaştığı kişilere yaptırmaktadır. Oldukça kolay olan bu işe talepler de çok fazladır. Kına ve paketleme malzemeleri anlaşılan kişiye teslim edilir. Ücretlendirmeler yine adet fiyatı üzerinden yapılmaktadır. Hanımlardan beylere ya da öğrencilere kadar pek çok kişinin yapabileceği bu iş, ciddi gelir kaynağı haline gelmiştir.

Evde Kalem Montajı İşi

Mandal montajı gibi kalem montajı da Arnavutköy evlere iş veren firmalar arasında oldukça yaygındır. Kalem montajı aslında tüm bu ek işler içinde en kolayı denilebilir. 3-5 parça kalem aksamının birleştirilmesi ile kısa vadede elle tutulur kazançlar elde edilebilmektedir. Çok fazla zaman gerektirmeyen bu iş ile, evine ekstra gelir sağlayan kişi sayısı da oldukça yüksektir.

Lohusa Tacı Yapımı

El yatkınlığından dolayı daha çok kadınların tercih ettiği Loğusa tacı yapımı, malzemelerin teslim edilmesi ile başlamaktadır. Taç yapımı için gerekli malzemeler işveren tarafından teslim edilmektedir. Tane başı fiyatlandırma yapılan bu iş için son dönemde talep oldukça artmıştır. Baby shower modasının başlaması ile birlikte hanımlara iyi bir kazanç kanalı haline gelen bu iş sonunda üretilen ürünler, sosyal medya kanalları üzerinden de satışa sunulmaktadır.

Evde Davetiye Katlama İşi

Arnavutköy evlere iş veren firmalar arasında davetiye katlama işine de ilgi oldukça büyüktür. Hem basit olması, hem de zamandan tasarruf sağlaması nedeniyle hanımlar daha çok bu işi tercih etmektedir.

Siz de evinizde ek iş yapmak istiyorsanız Arnavutköy evlere iş veren firmalar için başvuruda bulunabilir, ekstra kazanç sağlayabilirsiniz.

İlanlar Gizlidir, var olan iş ilanlarını görmek için lütfen aşağıdan yorum yapınız.

Etiketler

140 Yorum

 1. Arnavutkoyde oturuyorum kina paketleme veya davetiye katlama işi istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

  1. Slm ben Arnavutköy merkezde oturuyorum davetiye yada kalem montajı yapabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim.

 2. ARAŞTIRMA YAZISI, YAZARI ARANIYOR. DETAY İÇİN SİTEDEN MESAJ YA DA WHATSAPP ARACILIĞIYLA İLETİŞİM KURUN.

  Gizem Hanım : 0 (536) 598 66 11

 3. Arnavut köyde oturuyorum kına yada davetiye istiyorum çok ihtiyacim var bana donerseniz çok sevinirim

 4. 7 kişilik gurubum var dahada fazla olabilir evlere iş veren firmalara aracı olmak istiyorum taşolukta oturuyorum firmalar bana ulaşabilir

 5. Arnavutköy Anadolu mahallesinde oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum bu işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız çok memnun olurum.

 6. Arnavutkoy anadolu mahallesinde oturuorum.evde davetiye katlama isi istiorum.cocugumun okul masragini cikarmak istiyorum lutfen yardimci olun.

 7. Mrb ben İstanbul’dan özlem Arnavutköy Taşoluk ta oturuyorum bu işe çok ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 8. Arnavutköy köyde oturuyorum geçirdiğim fırladık kazasından dolayı çalışamıyorum ve evde iş istiyorum iş farketmiyor

 9. Merhaba arnavutköy de oturuyorum hanımın elin de örgü dikiş nakış gibi işler gelir evde yapabileceği bir iş konusun da yardımcı olursanız sevinirim 05385030156

 10. Nikah şekeri,kına, kalem, davetiye işi yapabilirim. Arnavutköy merkez de oturuyorum dönüş yapmanızı bekliyorum kolay gelsin.

 11. İy günler evde paketleme davetiye katlama nikah şekeri işleri yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 12. İstanbul arnavutköyde oturuyorum evde iş arıyorum ne olursa farketmez 0542 514 ****

 13. Arnavutköy taşolukta oturuyorum kalem montajı işi istiyorum co acil ihtiyacım var geri dönerseniz ck sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)