İş fırsatları

Artvin Evlere Ek İş Veren Firmalar Evde İş İlanları


Artvin’de evlere ek iş veren firmalar, paket hazırlama ve ürünleri montajlama alanlarında ek iş olanağı sunarlar. Bu nedenle eğer ek iş arıyor iseniz arayıp bulabileceğiniz ilanlar aşağıdaki gibidir. Bu ilanlar ve zorluk kolaylık derecesi ise belirttiğimiz gibidir. Size uygun olan ek iş ilanı arayabilir ve evde ek iş yapabilirsiniz. Artvin’de eve iş veren firmalar şu şekilde sıralanırlar:

 • Organizasyon firmaları,
 • Ev yapımı gıda ürünleri satışı yapan firmalar,
 • Turistik ve hediyelik eşya satışı ve üretimi yapan firmalar, evlere ek iş sunan firmalardır.

Artvin yöresel el yapımı gıda ürünlerinin satışının bölgede yaygın olması sebebiyle, organik ürün satışı yapan firmaların, ürünlerinin paketlenmesi için evlere ek iş verilir. Organizasyon firmalarının düğünler, nişanlar ve doğum günleri için hazırlamış oldukları ürünlerin paketlenmesi ve süslenmesi işleri, evlerde ek iş olarak yapılabilen iş kollarındandır.

Evlere Ek İş Veren Firmalarla Hangi İş Çeşitleri Yapılır?

Artvin’de evde ek iş olanağı sunan firmalar ile yapılan iş çeşitleri şu şekilde sıralanırlar:

 • Evde çerçeve yapımı,
 • Evde nikah şekeri paketleme,
 • Evde gelin süsü paketleme,
 • Evde ahşap ürün boyama,
 • Evde organik kuru meyve paketleme,
 • Evde tütsü paketleme, işleri evlerde yapılabilecek ek işlerdir.

Evde çerçeve yapımı, ahşap ürün boyama ve tütsü paketleme işleri, Artvin’de bulunan turistik ve hediyelik eşya satışı, üretimi yapan firmalar ile gerçekleştirilir. Nikah şekeri paketleme, gelin süsü paketleme işleri işe, organizasyon firmaları yoluyla evde yapılacak işler içerisinde sunulurlar. Organik kuru meyvelerin paketlenmesi, Artvin’de bulunan organik ürün satıcısı firmalar tarafından evlere verilen ek iş koludur.

Tüm bu evde yapılan ek işler için firmalardan gerekli olan malzemeler ve paketlenecek ürünler alınarak, firmalar ile anlaşılan süre zarfında paketleme işlemleri tamamlanıp, ürünler teslim edilir. Teslim edilen işlere ait kazanç, firmalardan alınır.

Sponsorlu Reklamlar

Evlere Ek İş Veren Firmaların Konumları

Artvin’de evlere iş veren firmalar, Artvin merkez ve Artvin Hopa, Ardanuç yerleşim yerlerinde bulunurlar. Bu yerleşkelerde yer alan organizasyon firmaları, hediyelik eşya firmaları, organik ürün satıcısı firmalar, evlere ek iş olanağı sunarlar. Artvin’de geniş yapıya sahip olan hediyelik eşya satışı ve organik ürünlerin üretilmesi iş alanları sayesinde, evlerde kuru meyve paketleme ve hediyelik eşya paketleme işleri yapılır.

Evde iş imkanı sunan firmalar ile Artvin’in tüm ilçelerine ek iş olanağı sunulur. Firmaların ek iş olarak sunduğu evde ahşap boyama, ürün paketleme, ürün süsleme işleri Artvin’in ilçelerinde bulunanların, ek iş olarak yapabileceği çalışma alanlarını içerir.

Evlere Ek İş Veren Firmaların İlanları

Artvin’de bulunan organizasyon firmaları, turistik eşya satış firmaları, organik ürün satış firmaları ek işlerin sağlanması için evde iş ilanı verirler. Verilen iş ilanlarının içerikleri, ürün paketleme, süsleme, boyama, ambalajlama ve kutulama işlemlerini içerirler.

Nikah şekeri paketleme ve süsleme, tekstil fabrikası ürünlerini kutulama ve temizleme, organik gıda ürünü satıcısı firmaların kuruyemiş ve kuru meyve ürünlerini ambalajlama işleri için verilen ilanlardan, evde iş olanağı sağlanarak, ek gelir elde edilir.

Evlere İş Veren Fabrikalar

Artvin’de evlere iş veren fabrikalar şu şekilde sıralanırlar:

 • Artvin makas üreticisi fabrikalar,
 • Artvin tekstil firmaları, evlere ek iş olanağı sunan fabrika kuruluşlarıdır.

Artvin’de yer alan makas üretimi yapan fabrikalar ile montajlama işi yapılır. Makas üreticisi evde iş yaptıran firmalar ve fabrikalar, üretmiş oldukları makas parçalarının montajlanması işi, evlere ek iş olarak verilir. Bu işlem ile iki parça halinde iletilen makas parçaları montajlanarak, evde iş imkanı koşulları sağlanır Artvin tekstil firmaları yoluyla ise ürünlerin üretim ve dikim işlemleri sırasında üzerinde kalan ipliklerin temizlenmesi için evlere iş verilir. Bu ek iş çeşitleri ile Artvin merkez ve ilçelerinde evlere ek iş alımı yapılır.

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.

Bir Yorum


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir