Artvin Evlere Ek İş Veren Firmalar Evde İş İlanları

Artvin’de evlere ek iş veren firmalar, paket hazırlama ve ürünleri montajlama alanlarında ek iş olanağı sunarlar. Bu nedenle eğer ek iş arıyor iseniz arayıp bulabileceğiniz ilanlar aşağıdaki gibidir. Bu ilanlar ve zorluk kolaylık derecesi ise belirttiğimiz gibidir. Size uygun olan ek iş ilanı arayabilir ve evde ek iş yapabilirsiniz. Artvin’de eve iş veren firmalar şu şekilde sıralanırlar:

 • Organizasyon firmaları,
 • Ev yapımı gıda ürünleri satışı yapan firmalar,
 • Turistik ve hediyelik eşya satışı ve üretimi yapan firmalar, evlere ek iş sunan firmalardır.

Artvin yöresel el yapımı gıda ürünlerinin satışının bölgede yaygın olması sebebiyle, organik ürün satışı yapan firmaların, ürünlerinin paketlenmesi için evlere ek iş verilir. Organizasyon firmalarının düğünler, nişanlar ve doğum günleri için hazırlamış oldukları ürünlerin paketlenmesi ve süslenmesi işleri, evlerde ek iş olarak yapılabilen iş kollarındandır.

Evlere Ek İş Veren Firmalarla Hangi İş Çeşitleri Yapılır?

Artvin’de evde ek iş olanağı sunan firmalar ile yapılan iş çeşitleri şu şekilde sıralanırlar:

 • Evde çerçeve yapımı,
 • Evde nikah şekeri paketleme,
 • Evde gelin süsü paketleme,
 • Evde ahşap ürün boyama,
 • Evde organik kuru meyve paketleme,
 • Evde tütsü paketleme, işleri evlerde yapılabilecek ek işlerdir.

Evde çerçeve yapımı, ahşap ürün boyama ve tütsü paketleme işleri, Artvin’de bulunan turistik ve hediyelik eşya satışı, üretimi yapan firmalar ile gerçekleştirilir. Nikah şekeri paketleme, gelin süsü paketleme işleri işe, organizasyon firmaları yoluyla evde yapılacak işler içerisinde sunulurlar. Organik kuru meyvelerin paketlenmesi, Artvin’de bulunan organik ürün satıcısı firmalar tarafından evlere verilen ek iş koludur.

Tüm bu evde yapılan ek işler için firmalardan gerekli olan malzemeler ve paketlenecek ürünler alınarak, firmalar ile anlaşılan süre zarfında paketleme işlemleri tamamlanıp, ürünler teslim edilir. Teslim edilen işlere ait kazanç, firmalardan alınır.

Evlere Ek İş Veren Firmaların Konumları

Artvin’de evlere iş veren firmalar, Artvin merkez ve Artvin Hopa, Ardanuç yerleşim yerlerinde bulunurlar. Bu yerleşkelerde yer alan organizasyon firmaları, hediyelik eşya firmaları, organik ürün satıcısı firmalar, evlere ek iş olanağı sunarlar. Artvin’de geniş yapıya sahip olan hediyelik eşya satışı ve organik ürünlerin üretilmesi iş alanları sayesinde, evlerde kuru meyve paketleme ve hediyelik eşya paketleme işleri yapılır.

Evde iş imkanı sunan firmalar ile Artvin’in tüm ilçelerine ek iş olanağı sunulur. Firmaların ek iş olarak sunduğu evde ahşap boyama, ürün paketleme, ürün süsleme işleri Artvin’in ilçelerinde bulunanların, ek iş olarak yapabileceği çalışma alanlarını içerir.

Evlere Ek İş Veren Firmaların İlanları

Artvin’de bulunan organizasyon firmaları, turistik eşya satış firmaları, organik ürün satış firmaları ek işlerin sağlanması için evde iş ilanı verirler. Verilen iş ilanlarının içerikleri, ürün paketleme, süsleme, boyama, ambalajlama ve kutulama işlemlerini içerirler.

Nikah şekeri paketleme ve süsleme, tekstil fabrikası ürünlerini kutulama ve temizleme, organik gıda ürünü satıcısı firmaların kuruyemiş ve kuru meyve ürünlerini ambalajlama işleri için verilen ilanlardan, evde iş olanağı sağlanarak, ek gelir elde edilir.

Evlere İş Veren Fabrikalar

Artvin’de evlere iş veren fabrikalar şu şekilde sıralanırlar:

 • Artvin makas üreticisi fabrikalar,
 • Artvin tekstil firmaları, evlere ek iş olanağı sunan fabrika kuruluşlarıdır.

Artvin’de yer alan makas üretimi yapan fabrikalar ile montajlama işi yapılır. Makas üreticisi evde iş yaptıran firmalar ve fabrikalar, üretmiş oldukları makas parçalarının montajlanması işi, evlere ek iş olarak verilir. Bu işlem ile iki parça halinde iletilen makas parçaları montajlanarak, evde iş imkanı koşulları sağlanır Artvin tekstil firmaları yoluyla ise ürünlerin üretim ve dikim işlemleri sırasında üzerinde kalan ipliklerin temizlenmesi için evlere iş verilir. Bu ek iş çeşitleri ile Artvin merkez ve ilçelerinde evlere ek iş alımı yapılır.

Related Posts

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı 2019

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı

İsviçre iş ilanları incelenerek bu ülkenin birçok farklı şehrinde iş bulabilir ve çalışabilirsiniz. Sitemizde İsviçre de iş veren birçok firma ve bu firmaların ilanları konu altında yer…

kredi kartı yapılandırması

Kredi Yapılandırma Yapmak Kredi Notunu Düşürür mü?

Kredi kartı yapılandırması hakkında çıkan haberler beraberinde birçok sorunun ortaya çıkmasına neden oldu. Bugün sizlere merak ettiğiniz sorulardan olan Kredi kartı yapılandırma sicili etkiler mi? Sorusunun cevabını…

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Faiz Oranları

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Dilekçesi Örneği

Kredi kartı borçlarınızın her geçen gün giderek artması beraberinde ciddi sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu yüzden de yapacağınız hamleler ile kredi kartı borçlarınızdan uzun süreli bir…

Cinsel çapalama nedir?

Esma Ezmeci tarafından anlatılan cinsel çapalama oldukça dikkat çekmekte. Birçok kişi arama motorlarında cinsel çapalama nedir sorusunu araştırıyor. İşte detaylar… Cinsel çapalama nedir? Çapalama, duyuları harekete geçirme…

Johnny Sins neden öldü?

Birçok kişi tarafından tanınan yetişkin içerikli film sektöründe yer alan tanınmış oyuncunun ölüp ölmediği merak konusu olmuş durumda. Birçok kişi arama motorlarında johnny sins neden öldü sorusunu…

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları 2019

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları

Bu yazımız da sizlere güncel tefeci hakkında bilgiler sunacağız. Günümüz de bankalar ve finans şirketlerinden kırmızı çizgi yediği için kredi alamayan kişi ve firmalar soluğu tefecilere başvurarak…

This Post Has 3 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir