İş Fırsatları

Ataşehir Evlere İş Veren Firmalar

İstanbul’un önemli yerleşim merkezlerinden biri olan Ataşehir sanayi bakımından oldukça gelişmiş bir ilçedir ve evlere iş veren firmalar da bu ilçede oldukça yaygındır. Pek çok kişi kendisi için ekstra gelir sağlama talebindeyken bu ilçede ikamet eden kişiler bu alanda kazanç sağlama konusunda oldukça şanslı diyebiliriz. Ataşehir evlere iş veren firmalar iletişim ve başvuru yollarını yazdık.

Ataşehir bölgesinde ev hanımlarından öğrencilere, pek çok kişi ekstra gelir sağlayabilmektedir. Özellikle paketleme işleri bu bölgede pek çok kişi için alternatifler arasında yer almaktadır.

Emeklilerin, çalışanların, öğrencilerin ya da ev hanımlarının tercih edebileceği paketleme işi dübel ve vida için gerçekleştirilmektedir. Tane başı paket üzerinden fiyatlandırma yapılmakta ve ürünler teslim edildiğinde işveren tarafından ödeme yapılmaktadır. Oldukça kolay olan bu işi, her yaş grubu da kolaylıkla gerçekleştirebilmektedir. Ataşehir’de ya da çevre ilçelerde ikamet ediyorsanız burada bulunan firmalara başvuruda bulunabilirsiniz.

20.000 adet paketleme talep edilmektedir. İş için anlaşılan kişilere malzemeler araçlar ile teslim edilmektedir. İşveren tarafından belirlenen belli kriterler bulunmaktadır. Özellikle en az 4 kişilik gruplar halinde çalışılması ve işin zamanında teslim edilebilmesi bu kriterler arasında oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Ataşehir evlere iş veren firmalar arasında bu firma adından sıklıkla söz ettirmektedir.

Tavsiye İçerik:  Esenyurt Evlere İş Veren Firmalar

Ataşehir Evde Ek İş İmkanları

Anlatmış olduğumuz gibi, ürünler de-monte halde anlaşılan gruplara araçlar aracılığı ile çuvallarla teslim edilmektedir. Malzeme olarak poşet ve zımba da teslim edilmektedir. Grupların yapacağı şey, 3 adet vida modelinden 15’er adet poşetlere koymak ve zımbalamaktır. Dübeller için de aynı işlem uygulanacaktır. 45 adet dübel de aynı işlem gerçekleştirilerek paketlenecektir. Teslimat süresi iş veren tarafından 1 hafta olarak belirlenmiştir. Grupların özenli iş yapması ve işi zamanında teslim etmesi sonucunda işin devamlılığı da sağlanmaktadır. Böylece belli bir mesai sürecine maruz kalmadan, evden devamlı gelir elde edebilmek de mümkün olacaktır.

Ataşehir Evlere İş Veren Firmalar Başvuru

Belirtilen iş işin başvurular firmalar tarafından alınmaktadır. Bu nedenle işle ilgilenen kişiler yorum bıraktığı takdirde gerekli firmalar ile paylaşım sağlanacaktır.

Ne Kadar Kazanırım?

Evde ek gelir imkanı Türkiye’de her ne kadar küçük görülse de bu alanda yüksek kazançlar elde eden kişiler bulunmaktadır. Paketleme başı fiyatlar genellikle işverenler tarafından belirlenmekte ve fiyatlar değişiklik göstermektedir. Elbette bu rakamlar işin özenine ve teslim süresine de bağlıdır. Zamanında teslim edilen işler için işveren de gereken karşılığı vermektedir. Aylık 2000 ile 3000 TL arasında değişen rakamlar performansa göre artış da gösterebilmektedir. Tabii ki burada esas amaç, devamlılığı sürdürebilmektir.

Tavsiye İçerik:  Sancaktepe'de Evlere İş Veren Firmalar

Ataşehir evlere iş veren firmalar arasında mandal montajı, kalem montajı, kına paketleme, bez bebek yapımı, t-shirt işleme, davetiye katlama, toka süsleme gibi değişik kategoriler de bulunmaktadır. Siz de bu alanlardan herhangi biri aracılığı ile ek gelir imkanına sahip olmak istiyorsanız hemen başvurunuzu yapabilir, kazanmaya başlayabilirsiniz.

İlanlar Gizlidir, var olan iş ilanlarını görmek için lütfen aşağıdan yorum yapınız.

Etiketler

34 Yorum

 1. Istanbul anadolu yakasinda oturuyorum esim iki aydir issiz evde is yapmak istiyorum ihtiyacim var geri donus yaparsaniz cok sevinirim tesekkurler

 2. Ben derya Altınşehir de oturuyoruz bir aile binasında oturuyoruz kalabalık bir aileyiz dübel paketleme işi istiyoruz lütfen yardımcı olursanız seviniriz 05511455302

 3. Bende Ataşehir’de oturuyorum dubel paketleme işine ihtiyacım var kısa zamanda dönüş yaparsanız sevinirim

 4. Atasehir kayisdagi mh oturuyorum ekibim vardir ise cok ihtiyacim var cocugum oldugu icin disarda calisamiyorum yardimci olursaniz sevinirim

 5. Ataşehir kayışdağındayım boş zamanlarımı evde iş yaparak değerlendirmek istiyorum dönüşünüzü bekliyorum

 6. Mustafa kemal mah atasehir de ikamet ediyorum.Evde ek is yapmak istiyorum.Dönüş yaparsanız cok sevinirim

 7. Ataşehir Kayışdağındayım evde paketleme işi arıyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 8. El işlerine elim çok yatkındır. Bende bu işte çalışmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

 9. Evde paketleme işi yapan bilirim bebeğim olduğu için dışarda çalışamıyorum eve destek olmak istiyorum ise ihtiyaçim var lütfen dönüş yapın Ferhatpaşa Ataşehir de oturuyorum. Boş vakitlerimi evde çalışarak geçirmek istiyorum

 10. Acil evde paketleme işi yapmam lazım lütfen donus yaparmis iniz atasehir de oturuyorum

 11. Bende ek iş istiyorum evde yapa bileceğim bir iş olursa sevinirim bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim

 12. ataşehirde ikamet ediyorum evlere iş veriliyorsa kütfen geri dönüş sağlarmısınız

 13. Merhaba ev hanımıyım evde paketleme işi yapmak istiyorum küçük çocuğum olduğu için çalışamıyorum bu konuda yardımcı olurmusunuz lütfen

 14. merhaba,
  ataşehir inönü mahllesinde oturuyorum. Acil olarak boş zamanlarımda evde her türlü sabun nikah, nikah şekeri vs… paketleme yapabilirim.
  geri dönüş rica olunur.

 15. Merhaba;

  Ataşehir Küçükbakkalköy’de ikamet etmekteyim.Evde ek olarak yapabileceğim paketleme, nikah şekeri, kalem vs. gibi iş aramaktayım.

  Teşekkürler,

 16. Acil ek gelire ihtiyacım var. Evde ek iş yapıyoruz iş veren firmalar bize dönüş yaparsanız sevinirim.

 17. Kayışdağında öturyorum ismim Zara evde paketleme boncuk dikme yani ne iş varsa yaparım dönüş yaparsanız sevinirim 0537445****

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir