İş Fırsatları

Avcılar Evlere İş Veren Firmalar

İstanbul, nüfus bakımından oldukça kalabalık bir ilimiz olduğundan dolayı, refah seviyesi de oldukça düşüktür. İşsizlik oranı ya da ihtiyaçları karşılamayan aylık ücretleri de düşünecek olursak insanlar belli bir süre sonra ek iş aramaya başlamaktadır. İşte bu esnada herkes Avcılar evlere iş veren firmalar alanında arayışlara başlamaktadır. Sanayi bölgelerinin fazlalığını düşünecek olursak ek iş imkanları da İstanbul ili için oldukça yüksektir. Şimdi Avcılar ilçesi için ek iş imkanlarını hep birlikte inceleyeceğiz.

Avcılar Evde Davetiye Katlama İşi

Özellikle emeklilerin çok ilgi gösterdiği bu iş kolu, genellikle nikah şekeri dükkanları, matbaalar ya da organizasyon şirketleri tarafından verilmektedir. Tane başı fiyatlandırma ile davetiyeler çalışacak olan ekibe teslim edilmektedir. Genellikle 3-4 kişilik ekipler tercih edilmektedir. Daha önceden farklı firmalar ile ek iş yapılmış olması da tercih sebepleri arasında yer almaktadır. Elbette işin zamanında teslim edilmesi, işin özenle yapılması gibi nedenler de devamlılık açısından büyük önem teşkil etmektedir.

Avcılar Evde Kalem Montaj İşi

Kalem montaj işi için de talep oldukça fazladır. Öğrencilerin çokça tercih ettiği bu iş, hem kolaydır hem de kısa sürede teslim edilebilmektedir. Genellikle 10.000 ile 20.000 arası paketleme işi verilmektedir. Kalemler 5’erli ya da 10’arlı olacak şekilde paketlenir ve zımbalanır. Zımba ve poşet şirket tarafından teslim edilmektedir. İş tamamlandıktan sonra, şirket yetkilisi ya da çalışanlardan biri araç ile paketlenen ürünleri teslim alır ve ödemeyi gerçekleştirir.

Avcılar Evde Turşu Yapım İşi

Ev hanımları tarafından çok rağbet gören bu iş, Avcılar evlere iş veren firmalar arasında üst sıralarda yer almaktadır. Zaten her sene kış için turşu kuran ev hanımları, aynı zamanda evden yüksek kazançlar elde edebilmektedir. Bunun için yine turşu malzemeleri şirket tarafından teslim edilir ve belli bir kiloya kadar turşu talep edilir. Birden fazla kişi sayısının önemi burada başlamaktadır. Çünkü turşu kurmak meşakkatli bir iştir ve firmalar için aynı tadın yakalanması oldukça önemli bir kavramdır. Ödemeler firma tarafından kişilere ödenir ve ürünler kapıdan araçlarla teslim alınır.

Avcılar Evde Tarhana İşi

Ev yapımı tarhanalar, günümüzde daha çok ilgi görmektedir. Organik ürünler sağlıklı olduğundan dolayı pek çok kişi ev yapımı tarhana aramakta ancak; bulamamaktadır. Bu talepleri karşılayabilmek için de firmalar ev yapımı tarhana üretimini ev hanımlarına devretmektedir. Ev hanımları evden ek kazanç sağlama imkanına da sahip olabilmektedir. Evde tarhana işi ile ilgileniyor ve ek gelir sağlamak istiyorsanız Avcılar evlere iş veren firmalarla bilgilerinizin paylaşılabilmesi için yorum bırakabilirsiniz.

İlanlar Gizlidir, var olan iş ilanlarını görmek için lütfen aşağıdan yorum yapınız.

Etiketler

57 Yorumlar

  1. Merhabalar ev hanimiyim evde iş arıyorum paketleme süsleme gibi işler olursa sevinirim teşekkürler ihtiyacım var gerçekten

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)