2020 Avea İnternet Paketleri

Günümüzde internet ortamında ya da televizyon ortamında gördüğümüz bir çok internet paketine rastlamaktayız. Hiç şüphe yoktur ki rakiplerine karşı her zaman bir adım önde olan gsm operatörü Avea dır. Avea mobil kullanıcılarına sunmuş olduğu internet paketleri ile tüm kullanıcılarını mesh etmektedir. Her yaşa ve kişiye özellikle de her bütçeye uygun internet paketi üreten Avea hatta devlet memurlarına dahi ayrı internet paketi üretmektedir. Avea bu özelliğiyle diğer tüm rakiplerini geride bırakacak bir şekilde kullanıcı ağını da sahiptir. Bu denli kullanıcı ağına sahip olması Aveanın çok çeşitli internet paketleri üretmesine zorlamıştır. Gelin avea faturasız internet paketleri, avea ek internet paketleri, avea haftalık internet paketleri ile birlikte tüm paketleri birlikte en ince ayrıntısına kadar inceleyelim.

 • Ayda sadece 7TL’ye 4.5G hızında ek 2GB cepten internet keyfi!
 • Kamu 1GB Cepten İnternet Paketi ayda sadece 9,83 TL!
 • Kamu 2GB Cepten İnternet Paketi ayda sadece 16,38 TL!
 • Kamu 4GB Cepten İnternet Paketi ayda sadece 18,57 TL!
 • Kamu 8GB Cepten İnternet Paketi ayda sadece 31,67 TL!
 • Aylık 1GB Cepten İnternet Paketi ayda sadece 19 TL!
 • İçişleri 1GB Cepten İnternet Paketi ayda sadece 6 TL
 • Aylık 2GB Cepten İnternet Paketi ayda sadece 29 TL!
 • İçişleri 4GB Cepten İnternet Paketi ayda sadece 17 TL!
 • Aylık 4GB Cepten İnternet Paketi ayda sadece 40 TL!
 • Aylık 5GB Cepten İnternet Paketi ayda sadece 45 TL!
 • Aylık 6GB Cepten İnternet Paketi ayda sadece 50 TL!
 • 4.5G Aylık 1GB Cepten İnternet Paketi ayda sadece 12 TL!
 • 4.5G Aylık 2GB Cepten İnternet Paketi ayda sadece 15 TL!
 • 4.5G Aylık 4GB Cepten İnternet Paketi ayda sadece 19 TL!
 • 4.5G Aylık 6GB Cepten İnternet Paketi ayda sadece 29 TL!
 • 4.5G Aylık 10GB Cepten İnternet Paketi ayda sadece 39 TL!
 • Avea ailesine yeni katılanlara özel 2GB cepten internet paketi ayda sadece 12TL!
 • Yurt dışındayken internet paketiniz olmasa da size özel kademeli data tarifesinden faydalanırsınız. Üstelik yurt dışında ilk 60 dakika aranma da ücretsiz!
 • Kademeli ses ve data paketleri ile paket aşımı yaşamadan rahat rahat konuşup internete girebilirsiniz.
  Yukarıda yer alan bu internet paketleri Avea nın en seçkin internet paketleridir. Daha fazla internet paketi incelemek isteyen Avea mobil kullanıcılarını Avea nın resmi internet sitesini ziyaret etmesini öneririz.

Şimdi bu internet paketlerinin detaylarını ve kullanım şekillerini açıklamak adına Ayda sadece 7TL’ye 4.5G hızında ek 2GB cepten internet keyfi! İnternet paketinin detaylarını ve kullanım şeklini açıklayacağım.

 • Bu paketi satın almak isteyen Avea kullanıcıları 12 ay boyunca bu pakette kalarak ödeme yapmak zorundalar. 12 ay boyunca imza vererek bu internet paketine abone olup aylık 2 gb cepten interneti 7 Türk Lirası karşılığında alabileceklerdir.
 • İlk bir yıllığına fatura ücreti aylık 7 Türk lirası olarak , sonraki yıllık fatura ücreti ise 15 Türk Lirası olarak yapılandırılacaktır.
 • Bu paket kullanıcının alması halinde 4,5 g internet hızının da kullanımına açıldığını kabul etmiş olduğunu beyan eder. Fakat isteyen Avea kullanıcıları 4,5 g servisini iptal etme hakkını da ellerinde bulundururlar. Bu sistem Bilişim Teknoloji Kurumu tarafınca kullanıma açılır. Hiçbir ek ücret istemez ve faturaya ek ücret çıkarılmaz.
 • Bu paketi hem internet üzerinden hem de Avea bayilerinden kolaylıkla yükleyebilirsiniz. İnternet yüklemelerinde Avea nın ortak kullanım alanına sahip olmuş olduğu bayilerce de yükleme sağlanır. Bunlara PTT, BİM, SEÇ, TEKNOSA, POCELL dahildir.
 • 12 aya taksitlendirilmiş olan fatura 1 yıl sonunda yine 12 aya taksitlendirilerek aylık fatura tahsili 15 Türk Lirası olacaktır.
 • Fatura tahsilatı yıl içerisinde 12 aya bölünerek tahsis edilecektir ve fatura tahsis dönemi boyunca internet kullanım hakkı fatura sahibinindir. Fatura tahsisi bitene kadar devam eder.
 • Kullanıcı satın almış olduğu internet paketinin kullanım süresine bağlı olarak ya da kullanım miktarına bağlı olarak bitmesi halinde başka bir data paketi bulunması halinde ondan eğer data paketi yoksa mevcut kullanım şekline göre ücretlendirilecektir.
 • Kullanıcının sahip olmuş olduğu yani satın almış olduğu internet paketi içeriği olan 2 gb bir sonra ki fatura dönemine kadar devam eder ve mobil hatta nakit bulunması halinde bir sonraki fatura dönemine kadar olan ki süreç için de paket aynı miktar ve aynı ücret olarak yenilenir.
 • Paketi alan kullanıcılar paketi bir fatura dönemi içerisinde yalnızca bir kez alabilirler. 2. bir defa tekrar alınamaz.
 • Paketin faturasına katma değer vergisi ve özel iletişim vergisi dahildir. Başka bir ücret yansıtılmaz.
 • Paketlerin kullanımına sahip olan kullanıcı paket içerisindeki hizmetlerini başkasına devredemez, devretmesi teklif dahi edilemez.
 • Kullanıcı eğer aksi bir durumda paketini iptal ederse paket içerisindeki kullanımları içerisinde bulunmuş olduğu fatura dönemince geçerli olur. Kalan kullanım olursa paket iptal edildiği için bir sonra ki fatura dönemine kesinlikle aktarılmaz.
 • Avea kullanıcıları bu internet paketini sms ile de alabilir. Yaması gereken 2GB EK yazıp 5555 kısa numarasına SMS göndermektir. Bu işlem ardından paket kaydı yapılacak ve paket bilgilendirme mesajı sonrasında aktif hale gelecektir. Kullanıcı bu mesajdan sonra paket içerisindeki data hakkını kullanabilir.
 • Eğer paketin yenilenmesini istemeyen kullanıcılar yine sms yoluyla IPTAL 2GB EK yazıp 5555’e SMS göndererek ve yahut da müşteri hizmetlerini arayarak iptal edebilir. Eğer paket kullanımı daha varken paket iptal edilirse yine kalan kullanımları kullanıcı kullanmaya devam eder. Bu durum bir sonraki fatura dönemine kadar devam eder. İsteyen kullanıcılar kalan tüm data kullanımlarını da iptal edebilirler.
 • Eğer kullanıcı hangi nedenden dolayı olursa olsun eğer bu pakete üyeyse taahhüdü hiçe sayıp, paketi iptal ederse, telefon hattını her hengi bir nedenden dolayı kapatıp ya da iptal ederse, hattını diğer gsm operatörlere taşırsa kullanıcı yine de 12 ay olarak imzalamış olduğu faturanın tamamını ya yine taksit taksit ya da komple ödemek zorundadır. Ödeme talimatı verilen kullanıcı ödeme yapmasa iş hukuksal sürece girer ve hala ödenmemesi halin de iş mahkeme sürecine girer. Kullanıcı nedeni fark etmeksizin kalan data kullanımlarını kullanma hakkını da elinde bulundurur. Kullanıcı faturanın tamamını eksiksiz bir şekilde taahhütte belirtildiği gibi ödediği an özgür bırakılacaktır. Taraflar karşılıklı olarak anlaşmış sayılacaktır.
 • Eğer kullanıcı hangi nedenden dolayı olursa olsun eğer bu pakete üyeyse taahhüdü hiçe sayıp, paketi iptal ederse, telefon hattını her hangi bir nedenden dolayı kapatıp ya da iptal ederse, hattını diğer gsm operatörlere taşırsa kullanıcının sahip olmuş olduğu aboneliği sona erdirilecek ve fatura ödenmesi istenmiştir. Kullanıcı faturayı ödemesi halinde kalan data kullanımları kullanıcının hakkıdır ve kullanıcı isterse bu hakkını kullanır. Fakat ola ki kullanıcı yukarıda sayılan nedenlerden dolayı aboneliği bulunan paketten men edilirse ve sahip olmuş olduğu data paketini ödemez ise suçlu sayılacaktır, paketi iptal edilecektir. Hukuksal anlamda maddi dava açılma talebinde bulunularak cezai işlemi başlatacaktır. İsteyen kullanıcılar paketini normal yollardan kapatarak hiçbir cezai yaptırıma uğramayabilir.

Avea faturalı internet paketleri, avea yeni internet paketleri, avea konuşma ve internet paketleri, avea faturasız haftalık internet paketleri, avea günlük internet paketlerini sizin için listeledik.

Avea Bedava İnternet Nasıl Yapılır?
Turk Telekom Bedava İnternet Kampanyası Ve Paketleri
Turkcell Bedava İnternet 2019
Vodafone Bedava İnternet Paketleri Ve Kampanyaları

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Related Posts

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı 2019

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı

İsviçre iş ilanları incelenerek bu ülkenin birçok farklı şehrinde iş bulabilir ve çalışabilirsiniz. Sitemizde İsviçre de iş veren birçok firma ve bu firmaların ilanları konu altında yer…

kredi kartı yapılandırması

Kredi Yapılandırma Yapmak Kredi Notunu Düşürür mü?

Kredi kartı yapılandırması hakkında çıkan haberler beraberinde birçok sorunun ortaya çıkmasına neden oldu. Bugün sizlere merak ettiğiniz sorulardan olan Kredi kartı yapılandırma sicili etkiler mi? Sorusunun cevabını…

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Faiz Oranları

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Dilekçesi Örneği

Kredi kartı borçlarınızın her geçen gün giderek artması beraberinde ciddi sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu yüzden de yapacağınız hamleler ile kredi kartı borçlarınızdan uzun süreli bir…

Cinsel çapalama nedir?

Esma Ezmeci tarafından anlatılan cinsel çapalama oldukça dikkat çekmekte. Birçok kişi arama motorlarında cinsel çapalama nedir sorusunu araştırıyor. İşte detaylar… Cinsel çapalama nedir? Çapalama, duyuları harekete geçirme…

Johnny Sins neden öldü?

Birçok kişi tarafından tanınan yetişkin içerikli film sektöründe yer alan tanınmış oyuncunun ölüp ölmediği merak konusu olmuş durumda. Birçok kişi arama motorlarında johnny sins neden öldü sorusunu…

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları 2019

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları

Bu yazımız da sizlere güncel tefeci hakkında bilgiler sunacağız. Günümüz de bankalar ve finans şirketlerinden kırmızı çizgi yediği için kredi alamayan kişi ve firmalar soluğu tefecilere başvurarak…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir