Aydın Evlere Ek İş Veren Firmalar Evde İş İlanları

Aydın’da ziyaretçi turist sayısının yoğun olması ve turizmin güçlü olması sebebiyle, turistik eşya satışı yapılan firmalardan, ürünlerin paketlenmesi, süslenmesi ve el yapımı ürünlerin yapılıp, satılması için evlere ek iş verilir.

Aynı zamanda, Aydın’da yetişen tarım ürünlerinin fabrikalara gönderilmesi öncesi temizlenmesi ve ayıklanması işlemleri için aracı tarım firmaları evde ek iş olanağı sunarlar. Fabrikalar gönderilmek üzere hazırlanan tarım ürünlerinin temizlenmesi ve aracı tarım firmalarına iletilmesi ile ek gelir kazancı sağlanır.

Aydın’da eve iş veren firmalar şu şekilde sıralanırlar:

 • Hediyelik ve turistik eşya firmaları,
 • Tarım ürünlerinin fabrikalara satışını sağlayan aracı tarım firmaları,
 • Organizasyon firmaları, Aydın’da evlere ek iş olanağı sunan firmalardır.

Evlere Ek İş Veren Firmalar İle Hangi İşler Yapılır?

Aydın’da evlere ek işveren firmalar ile yapılan işler şu şekilde sıralanırlar:

 • Aydın’da eve ek iş veren firmalar ile el işi kolye yapımı,
 • Turistik ürünlerin paketlenmesi,
 • Nikah şekeri, davetiye paketleme,
 • Kereviz bitkisi sapı temizleme,
 • Kolye, bileklik, toka ürünleri paketleme ve süsüleme işlemleri evlerde ek iş olarak yapılır.

Kolye, toka, bileklik, turistik ürünleri paketleme işleri, hediyelik eşya firmaları tarafından evde yapılacak işler olarak verilirler. Evde nikah şekeri ve davetiye paketleme, süsleme işleri, organizasyon firmaları tarafından sağlanır. Kereviz bitkisi saplarının evde temizlenmesi işi ise aracı tarım firmaları tarafından verilir.

Aydın’da kereviz bitkisi yetiştiriciliğinin fazla olması sebebiyle, Aydın merkez yerleşkesinde bulunan tarım firmaları, kereviz bitkilerinin saplarının evde temizlenmesi için ek iş olanağı sunarlar. Ek iş sayesinde firmalar zamandan tasarruf ederken, evde çalışma olanağı yakalayanlar, ek gelir elde ederler. Temizlenen kereviz bitkileri, tarım firmalarına teslim edilip, tarım firmalarınca, fabrikalara, kerevizlerin satışı gerçekleştirilir.

Evlere Ek İş Veren Firma İlanları

Aydın’da evlere ek iş sağlayan organizasyon firmaları, tarım firmaları, hediyelik eşya firmaları, ek kazanç elde edilmesi için evde iş ilanları bilgileri ileterek, ek iş olanağı sunarlar. Evde iş ilanları ile nikah şekeri paketleme, davetiye süsleme, el yapımı kolye tasarlama işlerine ulaşılır.

Aydın merkez yerleşkesinde, Bozdoğan’da, Buharkent’te ve Çile’de bulanan organizasyon firmaları, hediyelik eşya firmaları, tarım aracı firmaları ile evlere ek iş alınır. Bu yerlerde ek iş olarak sunulan el yapımı kolye tasarlama, davetiye süsleme ve paketleme, kereviz sapı temizleme ek işleri, evden yapılarak, ek gelir elde edilir.

Evlere Ek İş Sunan Fabrikalar

Aydın’da evlere ek iş veren fabrikalar için çeşitler şu şekilde sıralanırlar:

 • Aydın’da bulunan tekstil fabrikaları,
 • Aydın’da bulunan yan sanayi ürünleri üreticisi fabrikalar, evlere ek iş verirler.

Aydın tekstil fabrikaları evlere, tekstil ürünlerinin ambalajlanması ve üretim sırasında ürünler üzerinde kalan ipliklerin temizlenmesi için ek iş olanağı sunarlar. Fabrikalardan teslim alınan ürünler, belirlenen süre içerisinde temizlenip, paketlenerek fabrikalara teslim edilir.

Aydın yan sanayi ürünleri üreticisi fabrikalar, ürettikleri ürünlerin ambalajlanması ve kartonlanması için evlere ek iş veririler. Aydın’da yan sanayi ürünlerinin üretici konumunda yer alan fabrikaların geniş ağa sahip olması sebebiyle, ürünlerin kartonlama ve ambalajlama işlemleri, evlere ek iş olarak sunulup, ürün hazırlama maliyetleri uygun koşullarda ayarlanır.

Evlere Ek İş Veren Firmaların Bulunduğu Yerler

Aydın’da evde iş veren firmaların bulunduğu yerler şu şekilde sıralanırlar:

 • Aydın merkez yerleşkesi,
 • Aydın Bozdoğan,
 • Aydın Çine,
 • Aydın Didim,
 • Aydın Kuşadası,
 • Aydın Germencik yerleşkelerinde evlere ek iş sunan firmalar yer alır.

Bu yerleşim yerlerinde bulunan evde iş yatıran firmalar, organizasyon firmaları, hediyelik ve turistik ürün satışı yapan firmalar, aracı tarım firmaları, Aydın’ın her ilçesine evde ek iş olanağı sunarlar. Sunulan evde iş imkanı çalışma alanları paketleme, ürün süsleme, tarım ürünü temizleme işlemlerini içerirler. Bu yerleşim yerlerinde bulunan turistik ürün satışı firmaları tarafından, el işi ürünlerin evden yapılması ve firmaya satılması için evlere iş verilir. El yapımı hediyelik eşyalar, el işi oyalar, el yapımı toka ve kolyeler, firmalara iletilerek ürün başına kazanç elde edilmesi koşulları sağlanır.

Related Posts

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı 2019

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı

İsviçre iş ilanları incelenerek bu ülkenin birçok farklı şehrinde iş bulabilir ve çalışabilirsiniz. Sitemizde İsviçre de iş veren birçok firma ve bu firmaların ilanları konu altında yer…

kredi kartı yapılandırması

Kredi Yapılandırma Yapmak Kredi Notunu Düşürür mü?

Kredi kartı yapılandırması hakkında çıkan haberler beraberinde birçok sorunun ortaya çıkmasına neden oldu. Bugün sizlere merak ettiğiniz sorulardan olan Kredi kartı yapılandırma sicili etkiler mi? Sorusunun cevabını…

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Faiz Oranları

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Dilekçesi Örneği

Kredi kartı borçlarınızın her geçen gün giderek artması beraberinde ciddi sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu yüzden de yapacağınız hamleler ile kredi kartı borçlarınızdan uzun süreli bir…

Cinsel çapalama nedir?

Esma Ezmeci tarafından anlatılan cinsel çapalama oldukça dikkat çekmekte. Birçok kişi arama motorlarında cinsel çapalama nedir sorusunu araştırıyor. İşte detaylar… Cinsel çapalama nedir? Çapalama, duyuları harekete geçirme…

Johnny Sins neden öldü?

Birçok kişi tarafından tanınan yetişkin içerikli film sektöründe yer alan tanınmış oyuncunun ölüp ölmediği merak konusu olmuş durumda. Birçok kişi arama motorlarında johnny sins neden öldü sorusunu…

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları 2019

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları

Bu yazımız da sizlere güncel tefeci hakkında bilgiler sunacağız. Günümüz de bankalar ve finans şirketlerinden kırmızı çizgi yediği için kredi alamayan kişi ve firmalar soluğu tefecilere başvurarak…

This Post Has 4 Comments

 1. 6 kişilik grubum var ise ihtiyacımız vardır Elimiz hızlıdır işimizi güzel yaparız. Evde yapılabilecek her türlü iş alabiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir