İş fırsatları

Aydın Evlere Ek İş Veren Firmalar Evde İş İlanları


Aydın’da ziyaretçi turist sayısının yoğun olması ve turizmin güçlü olması sebebiyle, turistik eşya satışı yapılan firmalardan, ürünlerin paketlenmesi, süslenmesi ve el yapımı ürünlerin yapılıp, satılması için evlere ek iş verilir.

Aynı zamanda, Aydın’da yetişen tarım ürünlerinin fabrikalara gönderilmesi öncesi temizlenmesi ve ayıklanması işlemleri için aracı tarım firmaları evde ek iş olanağı sunarlar. Fabrikalar gönderilmek üzere hazırlanan tarım ürünlerinin temizlenmesi ve aracı tarım firmalarına iletilmesi ile ek gelir kazancı sağlanır.

Aydın’da eve iş veren firmalar şu şekilde sıralanırlar:

 • Hediyelik ve turistik eşya firmaları,
 • Tarım ürünlerinin fabrikalara satışını sağlayan aracı tarım firmaları,
 • Organizasyon firmaları, Aydın’da evlere ek iş olanağı sunan firmalardır.

Evlere Ek İş Veren Firmalar İle Hangi İşler Yapılır?

Aydın’da evlere ek işveren firmalar ile yapılan işler şu şekilde sıralanırlar:

 • Aydın’da eve ek iş veren firmalar ile el işi kolye yapımı,
 • Turistik ürünlerin paketlenmesi,
 • Nikah şekeri, davetiye paketleme,
 • Kereviz bitkisi sapı temizleme,
 • Kolye, bileklik, toka ürünleri paketleme ve süsüleme işlemleri evlerde ek iş olarak yapılır.

Kolye, toka, bileklik, turistik ürünleri paketleme işleri, hediyelik eşya firmaları tarafından evde yapılacak işler olarak verilirler. Evde nikah şekeri ve davetiye paketleme, süsleme işleri, organizasyon firmaları tarafından sağlanır. Kereviz bitkisi saplarının evde temizlenmesi işi ise aracı tarım firmaları tarafından verilir.

Sponsorlu Reklamlar

Aydın’da kereviz bitkisi yetiştiriciliğinin fazla olması sebebiyle, Aydın merkez yerleşkesinde bulunan tarım firmaları, kereviz bitkilerinin saplarının evde temizlenmesi için ek iş olanağı sunarlar. Ek iş sayesinde firmalar zamandan tasarruf ederken, evde çalışma olanağı yakalayanlar, ek gelir elde ederler. Temizlenen kereviz bitkileri, tarım firmalarına teslim edilip, tarım firmalarınca, fabrikalara, kerevizlerin satışı gerçekleştirilir.

Evlere Ek İş Veren Firma İlanları

Aydın’da evlere ek iş sağlayan organizasyon firmaları, tarım firmaları, hediyelik eşya firmaları, ek kazanç elde edilmesi için evde iş ilanları bilgileri ileterek, ek iş olanağı sunarlar. Evde iş ilanları ile nikah şekeri paketleme, davetiye süsleme, el yapımı kolye tasarlama işlerine ulaşılır.

Aydın merkez yerleşkesinde, Bozdoğan’da, Buharkent’te ve Çile’de bulanan organizasyon firmaları, hediyelik eşya firmaları, tarım aracı firmaları ile evlere ek iş alınır. Bu yerlerde ek iş olarak sunulan el yapımı kolye tasarlama, davetiye süsleme ve paketleme, kereviz sapı temizleme ek işleri, evden yapılarak, ek gelir elde edilir.

Evlere Ek İş Sunan Fabrikalar

Aydın’da evlere ek iş veren fabrikalar için çeşitler şu şekilde sıralanırlar:

 • Aydın’da bulunan tekstil fabrikaları,
 • Aydın’da bulunan yan sanayi ürünleri üreticisi fabrikalar, evlere ek iş verirler.

Aydın tekstil fabrikaları evlere, tekstil ürünlerinin ambalajlanması ve üretim sırasında ürünler üzerinde kalan ipliklerin temizlenmesi için ek iş olanağı sunarlar. Fabrikalardan teslim alınan ürünler, belirlenen süre içerisinde temizlenip, paketlenerek fabrikalara teslim edilir.

Aydın yan sanayi ürünleri üreticisi fabrikalar, ürettikleri ürünlerin ambalajlanması ve kartonlanması için evlere ek iş veririler. Aydın’da yan sanayi ürünlerinin üretici konumunda yer alan fabrikaların geniş ağa sahip olması sebebiyle, ürünlerin kartonlama ve ambalajlama işlemleri, evlere ek iş olarak sunulup, ürün hazırlama maliyetleri uygun koşullarda ayarlanır.

Evlere Ek İş Veren Firmaların Bulunduğu Yerler

Aydın’da evde iş veren firmaların bulunduğu yerler şu şekilde sıralanırlar:

 • Aydın merkez yerleşkesi,
 • Aydın Bozdoğan,
 • Aydın Çine,
 • Aydın Didim,
 • Aydın Kuşadası,
 • Aydın Germencik yerleşkelerinde evlere ek iş sunan firmalar yer alır.

Bu yerleşim yerlerinde bulunan evde iş yatıran firmalar, organizasyon firmaları, hediyelik ve turistik ürün satışı yapan firmalar, aracı tarım firmaları, Aydın’ın her ilçesine evde ek iş olanağı sunarlar. Sunulan evde iş imkanı çalışma alanları paketleme, ürün süsleme, tarım ürünü temizleme işlemlerini içerirler. Bu yerleşim yerlerinde bulunan turistik ürün satışı firmaları tarafından, el işi ürünlerin evden yapılması ve firmaya satılması için evlere iş verilir. El yapımı hediyelik eşyalar, el işi oyalar, el yapımı toka ve kolyeler, firmalara iletilerek ürün başına kazanç elde edilmesi koşulları sağlanır.

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.

3 Yorum

 1. 6 kişilik grubum var ise ihtiyacımız vardır Elimiz hızlıdır işimizi güzel yaparız. Evde yapılabilecek her türlü iş alabiliriz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.