İş fırsatları

Bakırköy Evlere İş Veren Firmalar Evde Ek İş İmkanları


Ağır iş temposundan yoruldunuz mu? İş hayatınız size sosyal bir yaşantı bırakmıyor mu ? Şimdi size tanıtacağımız iş tam da sizlere göre. Bakırköy çevresinde oturuyorsanız bu iş sizin için daha kolay. Bakırköy Evlere İş Veren Firmalar sizlere çeşitli iş imkanları sunuyor. Hemde çalışacağınız saatleri sizin karar vereceğiniz şekilde. Bakırköy bölgesi, bu iş tipi için oldukça elverişli. Kalabalık nüfusu ve her iş sektöründen bir şeyler barındırdığı gibi, iş arayan bireylere de daha da geniş bir iş yelpazesi sunuyor. Gelin hep beraber bu işlere bakalım ve bakırköy evlere iş verilir ilanı yayınlayan firmaları inceleyelim. Bakırköy evlere iş veren firmalar son zamanlarda artış gösteriyor.

Evde Halı Yıkama

Bu iş için profesyonel olmanıza gerek yok. Halı yıkama fırçası veya makinesi, arap sabunu ve su sizler için yeterli olacaktır. Halı yıkamak için illa geniş bir balkona veya bahçeli bir eve sahip olmanız gerekmiyor. Teknolojinin ilerlemesiyle, su kullanarak hem en iyi şekilde temizleyen hemde ardında ıslak bir zemin bırakmayan halı yıkama makineleri mevcut. Bakırköy Evlere İş Veren Firmalar, bu cihazı sizin evinize teslim ediyor ve size sadece halıları yıkamak kalıyor. Bu makine ile kendi halınızı yıkar gibi müşterilerinizin halılarını rahatlıkla yıkayabilirsiniz. Asgari ücretin bile üzerine çıkan maaş dolgunluğu ile hem boş zamana sahip olabilir, hemde normal bir işte kazana bileceğinizden daha fazlasını kazanabilirsiniz.

Evde Oyuncak Bebek Yapımı

Bu iş diğerine göre biraz el becerisi istiyor. Ama bu işle uğraşması hem zevkli hemde kazançlı. İhtiyacınız olan malzemeler silikon tabancası, kumaş, kumaş boyası ve bebekler için kıyafetler olacaktır. Bebekleri yapmadan önce kalıplarını oluşturmak sizin faydanıza olacaktır. Kalıplar çıkarıldıktan sonra kumaşlar ona göre çıkarılıp bebek şekil olarak oluşturulacak. Sonrasında içi elyafla doldurulup tam bir bebek şekli ortaya çıkacak. Temel olarak oluşturulduğunda ise kumaş boyası ile ağız, burun, gözler, kaşlar çizilerek müşterinin istediği renkte oluşturulabilir. Tabii bebek için kıyafetler de gerekiyor. Bu kıyafetleri de dikiş makinesi yardımı ile bedenine göre dikerek oluşturuyoruz. Giydirdikten sonra da bebeğimiz müşterimiz için hazır oluyor. Bebeklerin fiyatları firma tarafından belirleniyor. Ona göre satışa sunuluyor ve sağlanan kardan bir kısım pay da size düşüyor.

Evde Küçük Mobilya Boyama

Bu iş de diğerlerine benzer şekilde bir yetenek veya beceri istemiyor. Bakırköy Evlere İş Veren Firmalar tarafından gönderilen kırık, çatlak veya boyası sıyrılmış küçük mobilyaları yenileme işidir. Gönderilen küçük mobilyaları öncelikle sorununa göre küçük tamirler yapıyoruz ve sonrasında boyama işine geçiyoruz. Hepimizin bildiği gibi mobilyalar ağırlıklı olarak ahşaptan yapıldığından boyama için ahşap boyası, eski boyayı da çıkarmak için zımpara kağıdı gerekiyor. Eskimiş boyayı öncelikle zımpara kağıdı ile zımparalıyoruz ve eski boyayı çıkarıyoruz. Sonrasında ise ahşap boyası ile müşterinin istediği renklere boyuyoruz ve firma yetkilileri iş tamamlandıktan sonra hazır olan mobilyaları sizden alıyor ve müşterilere teslimatını yapıyor. Bu işin ortalama çalışma süresi 4-5 saat civarında. Normal bir işte olan çalışma süresinden 3 saat daha kısa.

Özetle; bu sektör size iş imkanı ve çalışma süresinde sizlere esneklik sunuyor. Evinizden çalışarak iş stresinden de uzak kalmış oluyorsunuz. Sevdiğiniz işleri yaparak para kazanmak kadar da güzel bir şey yoktur. Eğer siz de bu işlerden birine sahip olmak isterseniz, bu metnin altındaki kutucuğa kişisel bilgilerinizi yazınız. Mesai saatinizi siz kendiniz belirliyorsunuz ve ayda yaklaşık 3500 TL kazanıyorsunuz. Hadi, siz de bize katılın ve bu fırsatı kaçırmayın.

Sponsorlu Reklamlar

İlanlar Gizlidir, var olan iş ilanlarını görmek için lütfen aşağıdan yorum yapınız.

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.
Etiketler

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

4 Yorum

  1. bakırköy de evden yapılacak mobilya tamiri işleri yapabilirim ,dikiş işide olabilir

  2. Bakırköy de ikamet ediyorum 2 kişiyiz bu işe ihtiyacım var Bakırköy evlere iş veren firmalar yardımcı olursanız sevinirim poşetleme, paketleme, katlama, sarma sarma, nikah şekeri, evde dikiş işi gibi ek işler yapabiliriz İstanbul avrupa yakası evlere iş veren firmalardan iş istiyorum saygılar

  3. Bakırköy de ikamet ediyorum bende evde ek iş yapmak istiyorum ev hanımıyım bayanlara evde iş imkanı sağlayan Bakırköy evlere iş veren firmalar yardımcı olursanız sevinirim saygılar

  4. İstanbul bakırköy de oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum 2kişiyiz bu işe ihtiyacım var cevap verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.