İş Fırsatları

Balıkesir Evlere Ek İş Veren Firmalar Evde Ek İş İlanları

Turizm atağıyla canlanan özellikle yerli turist çekerek harekete geçen balıkesir de geçim sıkıntısı çeken veya ek gelir elde etmek isteyenlerin yapabileceği güzel para kazandıran birçok ek iş imkanı bulunuyor. Emekli, okuyan öğrenci veya ev hanımı olarak boş vakitlerinizi değerlendirmek, aile bütçesine katkı sağlamak, kazancını arttırmak isteyen herkesin yapabileceği evde ek iş ilanları ve evlere ek iş veren firmaları yazdık.

Hediyelik Kutu Yapımı ile 1500 TL Kazanç

Doğum günlerinde, anneler günü veya sevgililer günü hemen hemen çoğu özel günlerde hediyeleri koyduğumuz hediyelik kutu yapımı, montajı yaparak para kazanamak ister misiniz? Evden yapılabilecek kolay işler arasında bulunan hediyelik eşya kutusu montajı aynı zamanda fazla yetenek gerektirmeyen bir iştir. Karton mukavvaları kesip şekil vererek (küp, dikdörtgen, üçgen) üstünü renkli folyo ve kurdale vb süsler kullanarak rengarenk kutular hazırlayabilirsiniz. Hediyelik karton paket yapımı ile 400-1000 TL arası para kazanarak aynı zamanda ek gelir elde edebilirsiniz.

Buzdolabı Süsü Yaparak Para Kazan

Çoğunuz mıknatıslı süs veya ingilizce adıyla magnet süsleri duymuşsunuzdur. Fotoğraflı, yıl dönümü tarihli gibi birçok çeşit dolap süsü var. Ucuz olarak alınabilen magnet yapışkan süsleri hediyelik olarak oldukça revaçta. Hazır üretilmiş magnet süslerin ufak montajlarını yaparak bu işten para kazanabilirsiniz. Süse göre değişen bu işte genellikle mıknatısların arasına fotoğraf veya özel anlam ifade eden yazı yerleştirerek tamamlarsınız. Hem iş aldığınız yerden para kazanabilir hem de kendiniz yakınlarınıza pazarlayarak güzel gelir elde edebileceğiniz sermayesi düşük bir iştir. Eğer iyi satış yaparsanız 2500 TL’ye kadar gelir elde edebilirsiniz.

Evde Kalem Montajı İşi

Hemen hemen hepimiz bir kezde olsa herhangi bir kalemi söküp içine bakmışızdır ve geri takıp kapatmışızdır. Canınız sıkıldığında ücretsiz yaptığınız kalem montajı ile para kazanmak kulağa güzel geliyor değil mi? Eğer ilginizi çektiyse hemen bilgi verelim Tükenmez veya pilot kalem farketmez üretimden sonra montajı için evde ek iş yapanlara geliyor. Evde kalem montajı işi verenleri en aşağıda listeledik.

Balıkesir Evlere Ek İş Veren Yerler
Altıeylül, karesi, bandırma, edremit, ayvalık, gönen, bigadiç, burhaniye, erdek, manyas

Evde Ek İş Veren Firmalar Balıkesir
Balıkesir evlere ek iş veren firma telefonlarına ve adres bilgilerini görebilmek için lütfen aşağıdan yorum yapınız.

Etiketler

6 Yorum

  1. Balikesir altıeylül deyim küçük çocuğum olduğu için çalışamıyorum eve ek is istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)