İş fırsatları

Balıkesir Evlere Ek İş Veren Firmalar Evde İş İlanları


Bu firmalar ile Balıkesir’de evde ürün paketleme, ürün süsleme, ambalajlama, el işi ürünleri meydana getirme işleri yapılır. Evde paketlenen ürünler veya el işi ile yapılan kolye, masa örtüsü, havlu kenarı gibi ürünler, firmalara teslim edilerek ek gelir kazanılır.

Balıkesir’de zeytin yetiştiriciliğinin geniş sahaya sahip olmasına bağlı olarak zeytinlerin satış öncesi paketlenmesi şi evlere ek iş olarak sunulur. Zeytin ve yem paketleme işleri hem firmalardan hem de fabrikalardan, evde ek iş yapılmak üzere alınır.

Balıkesir’de eve iş veren firmalar şu şekilde sıralanırlar:

 • Zeytin üreticisi ve satıcısı firmalar,
 • Balıkesir’e özgü kolonya üreticisi ve satıcısı firmalar,
 • El işi ürünleri satan turistik firmalar,
 • Yem satışı ve üretimi yapan firmalar,
 • Organizasyon firmaları, Balıkesir’de evelere ek iş sunan firmalardır.

Firmaların Evlere Sağladığı Ek İş Alanları

Balıkesir’de firmaların evlere ek iş olarak sunduğu çalışma alanları şu şekilde sıralanırlar:

 • Zeytin paketleme işi,
 • Kolonya paketlerinin ambalajlanması işi,
 • El işi oya, masa örtüsü, battaniye gibi ürünlerin yapılıp, firmalara satılması işi,
 • Davetiye, nikah şekeri süsleme ve paketleme işi, Balıkesir’de evde iş olanağı olarak sunulan çalışma alanlarıdır.

Evde zeytin paketleme işi, Balıkesir merkez ve ilçe yerleşkelerinde yer alan zeytin satıcısı firmalar ve fabrikalar yoluyla evde yapılacak işler arasında yer alır.. Evde kolonya paketlerinin ambalajlanması işi kolonya üreticisi fabrikalar ve Balıkesir’e özgü kolonya çeşitlerin satışını yapan firmalar yoluyla yapılır.

Sponsorlu Reklamlar

Evde el işi oya, battaniye, masa örtüsü yapımı sağlayanlar, Balıkesir’de yer alan el işi ürün satışı firmaları ile ürünlerinin satışını gerçekleştirerek, evden ek iş imkanı sayesinde, ek gelir elde ederler.

Evlere Ek İş Veren Firmaların İlanları

Balıkesir’de evlere ek iş veren organizasyon firmaları, el işi ürün satışı firmaları, zeytin üreticisi ve satıcısı firmalar, yem firmaları evde iş ilanları verirler. Firmaların verdiği ilanlar kapsamında, evde paketleme ve evde el işi ürün yapımı alanlarında çalışma fırsatı yakalanır.

Balıkesir’de iş veren firmalara ek olarak iş veren fabrikalar yer alır. Zeytin üreticisi fabrikaların ilanları kapsamında evde zeytin ambalajlama ve paketleme işi sunulur. Yem üreticisi konumda olan Balıkesir yem fabrikalarının ilanları, fabrikalarda üretilen yem ürünlerinin kartonlaması ve ambalajlanması üzerine evde ek iş olanaklarını içerirler.

Hangi Yerlerde Firmalarla Eve Ek İş Alınır?

Balıkesir’de firmalardan eve ek iş alınan yerler şu şekilde sıralanırlar:

 • Balıkesir merkez yerleşkesi,
 • Balıkesir Altıeylül,
 • Balıkesir Balya,
 • Balıkesir Ayvalık,
 • Balıkesir Bandırma ve Edremit yerleşkelerinde bulunan firmalar ile evlere ek iş alınır.

Özellikle, bu yerleşim yerlerinde bulunan hediyelik, turistik ve el yapımı ürün satıcısı konumunda yer alan evde iş yaptıran firmalar, evlerde ürün süsleme, paketleme ve el işi ürün yapımı olanakları sunarlar. Evde yapılan el yapımı kolye, bileklik, oya işi, toka, ahşap süs eşyaları gibi ürünler hediyelik ürün satışı firmaları yoluyla satılır. Ürünler evden ek iş olarak yapılarak, firmalara teslim edilir.

Evlere Ahşap Boyama İşi Veren Firmalar

Balıkesir merkez ve Ayvalık yerleşim yerlerinde bulunan turistik ürün satış firmaları, ahşap ürünlerin tasarlanması ve boyanması için evde iş imkanı sunarlar. Balıkesir Ayvalık’ta bulunan turistik ürün satış firmalarından ahşap hediyelik eşyalar alınıp, evde ahşap boyama işi yapılır.

Boyama işine ek olarak ahşap hediyelik eşyalar, evde ahşap oymacılık sanatı yapılarak, firmalara ürünler sunulur. Evde ahşap oymacılığı ve boyamacılığı alanlarında, Balıkesir merkez, Ayvalık ve Didim’de bulunan turistik ürün satıcısı firmalarca evlere iş verilir. Firmalara iletilen boyanmış ve tasarlanmış ürünler üzerinden evde yapılan ek işin gelir kazancı sağlanır.

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.