İş Fırsatları

Başakşehir Evlere İş Veren Firmalar

Organize sanayi bölgelerinin üst seviyede olduğu İstanbul Başakşehir bölgesinde evlere iş veren firamaların sayısı da oldukça fazladır. Evinizde kendi belirleyeceğiniz saatler arasında çalışıp para kazanmak istemez misiniz? Bahsedeceğiniz rakamlar beni ne kadar tatmin edecek diyebilirsiniz ancak; bahsi geçen aylık geliriniz 3000 TL civarında desek cevabınız ne olurdu? Evet, yanlış duymadınız dilediğiniz saatler arasında, patron baskısı olmadan her ay bu rakamları kazanma fırsatını sizlere sunuyoruz.

Başakşehir evlere iş veren firmalar arasında en üst seviyede diyebiliriz. Evde ufak bir silikon tabancası ile yapıştırma yapma, ürün paketleme, ürün montajı gerçekleştirme, ürün boyama gibi pek çok alanda evinizden para kazanabilirsiniz. Bu alanda çalışmaya başlayabilmek için sayfamızın en altında yer alan iletişim bölümüne bilgilerinizi bırakabilir, firmaların sizlerle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Şimdi bu alanda ne gibi iş kolları bulunduğu hakkında detaylı bir inceleme yapacak, size en uygun işi seçmeniz konusunda yardımcı olacağız.

Evde Halı Yıkama

Kadın erkek fark etmeksizin pek çok kişi bu alanda çalışabilmektedir. Başakşehir bölgesindeki firmalar halı yıkama konusunda zamanı bol olan kişilerden yardım almakta ve kazanç desteği vermektedir. İşi yapacak olan ekip herhangi bir sermayeye gerek duymaksızın bu iş alanında çalışabilmektedir. Tüm ekipmanlar firma tarafından anlaşılan kişilere teslim etmektedir. Halı başına ücret belirlenmekte, ödemeler aylık ya da haftalık olacak şekilde yapılmaktadır.

Evde Takı Yapımı

Özellikle takı alanında Başakşehir evlere iş veren firmalar sayı bakımından fazladır. Takı yapımı için gerekli olan malzeme ve modeller ekiplere teslim edilmektedir. İşin teslimatı ile ilgili tarih belirlenmekte ve teslimatın yapılmasının ardından ödeme sağlanmaktadır. Takı başı ücret belirlemesi firmalara göre değişiklik göstermektedir. Zamanında teslim yapılması, firmalar için çok önemli bir etkendir. Bu nedenle devamlı iş alabilmeniz için disiplinli çalışma sürdürmeniz gerekecektir.

Evde Nakış İşi

Eli nakış ve dikiş gibi alanlara yatkın olan kişilerin kesinlikle tercih etmesi gereken bir iş koludur. Biraz zahmetli bir iş olmasının yanında gerçekten elle tutulur gelirler elde etmeye yöneliktir. Yastık kılıfı, kırlent, elbise, çeyiz, havlu gibi ev tekstili ürünlerinin işlemesi yapılmaktadır. Makineden ipliğe kadar her şey firma tarafından temin edilmekte ve herhangi bir sermaye gerektirmemektedir. Daha çok kadınların tercih edildiği bu alanda erkekler de iş talebinde bulunabilmektedir.

Evde Anahtarlık Yapımı

Pek çok iş alanından bahsetmiştik. Evde anahtarlık yapımı da evde yapılabilecek işler arasında yer almaktadır. Özellikle firmaların müşterilerine hediye vermesi nedeniyle bu alanda iş daimidir. Erkek ya da kadın fark etmeksizin bu alanda her zaman iş bulma olasılığı yüksektir. Siz de anahtarlık tasarımı yapabilir, zamanında teslim edebilirim diyorsanız Başakşehir evlere iş veren firmalar ile iletişime geçebilmek için bilgilerinizi yorum kısmında paylaşmayı unutmayın. Bu sayede hayalini kurduğunuz iş fırsatını hemen yakalayabilirsiniz.

Tüm bu işlerin yanı sıra davetiye katlama, evde turşu kurma, evde mandal paketleme, evde kına paketleme, evde nikah şekeri işi, evde tarhana yapımı, evde kalem montajı, evde sabun paketleme, evde tespih yapımı, evde poşet katlama gibi değişik iş kollarında da şansınızı deneyebilirsiniz. Unutmayın aylık 3000 TL kazanç sağlamak ve oturduğunuz yerden rahat bir şekilde para kazanabilmek sizin elinizde. Haydi hemen mesai saatlerinizi belirleyin, Başakşehir evlere iş veren firmalar ile hemen kazanmaya başlayın!

İlanlar Gizlidir, var olan iş ilanlarını görmek için lütfen aşağıdan yorum yapınız.

Etiketler

15 Yorumlar

  1. Kayaşehirde oturuyorum ek iş istiyorum çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim

    1. Bayramtape oturuyorum kiracıyım çocuklarım okula gidiyor eşimin işim tek çalışması yetmiyor rica etsem bana da iş verin.

  2. Merhaba Başakşehir 2.etapta oturuyorum evde iş yapmak istiyorum ilgilenirseniz mail atabilirsiniz.Teşekkürler..

  3. Merhaba bende evimde çalışmak istiyorum elim her türlü işe yatkındır terzilik işleme boyama katlama yapıştırma ne iş olursa olsun

  4. Kayaşehir de oturuyorum evde bende iş yapmak istiyorum ve istediğiniz süreden önce teslimat da yaparım.donusunuxu bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)