Bayilik Franchise

Bayilik Veren Camcılar 2018

Ülkemiz de farklı farklı bir çok iş kolu ve sektörü bulunmaktadır, bunlardan birisi de camcılık sektörüdür, camcılık sektörü kentsel dönüşümleri artmasıyla, eski binaların onarılmasıyla beraber bir artış yaşamıştır. Hemen hemen her yaşanabilir alanda cam ve pencere kullanılmaktadır, o yüzden sürekli artan inşaat sektörüyle birlikte eş zamanlı olarak camcılık sektörü de büyümektedir. Büyüyen bu sektör için de iş yapmak isteyenlerin yardımına da camcı dükkanı açmak gelmektedir. Camcılık işine girmek isteyenlerin diğer sektörler de olduğu gibi yapması gereken ilk işlerden biri olarak da bir bayilik alması geliyor. Bir çok camcı firması sektörde geniş alanlar ulaşmak için bayilik vermektedir.

Bayilik veren firmaların araştırılıp şartları uygun olan bir tanesiyle bayilik anlaşması yapılabilmektedir. Firmalar sektörde rekabet içerisinde mücadele ederken markaya kazanç sağlayacak her türlü franchise işlerine açık oluyorlar. Camcılık sektörün de geçmişi olan, işi en iyi şekilde yapabileceğine inanan insanlar için verilen, bayilikler hem markaya, hem de markanın franchisena katılanlar için avantaj sağlamaktadır. Her geçen büyüyen inşaat sektörüyle birlikte, camcı dükkanı açmak da işi hakim olanlar için cazip teklif haline gelmiştir.

Camcılık bayilikleri

Ülke genelinde irili ufaklı olmak üzere bir çok camcılık firması bulunmaktadır. Bunların büyük bir kısmı da sektöre girmek isteyen, bir camcı dükkanı açmak niyetinde olanlar için franchiselık vermektedir. Burada, bayilik veren belli başlı bir kaç firmaya ve şartlarına göz atacağız. Aymina kompozit cam, sektör içerisinde farklı alanlar da kullanılmak üzere cam üretimi sağlayan bu şirketin bayiliğini almanız için, maliyetler için 30.000, makineler için 10.000 ve katkı payları, isim hakkı gibi ücretler ile beraber 75.000 dolar gibi bir maliyete Aymina kompozit cam’dan bayilik alabilirsiniz.

Aymina’nın dışında sektör de bayilik veren bir diğer firma ise Fıratpen’dir, Fıratpen uzun bir sürede sektörün içinde, kalitesiyle yer etmiş bir firmadır. Bayilik şartlarını açıklamamış olan Fıratpen, franchise isteyen kişiler ile yüz yüze görüşerek şartlarını sunmayı tercih etmektedir.Fıratpen sadece camcılık alanında değil , plastik inşaat malzemeleri, otomotiv, tarım gibi bir çok alanda da faaliyet göstermektedir. O nedenle camcı  dükkanı açmak niyetinde olanların Fıratpen’den bayilik talep etmesi genel olarak rastlanan bir durumdur.

Camcılık sektöründe isim yapmış ve bayilik veren bir diğer firma ise Egepen Deceuninck  oluyor. Egepen  camcılık sektöründe ülkemiz de ve dünya üzerinde çok kaliteli işlere imza atarak adından övgüyle söz ettirmeyi hak eden bir firma olmuştur. Camcı dükkanı açmak isteyen yeni işletmecilerin de bayiliğine sıkça talip olduğu firma, şartlarını Fıratpen gibi yüz yüzeyken açıklamayı tercih etmiştir. Fıratpen, Egepen gibi yüksek cirolara sahip ülke ve dünya genelinde bir çok işe imza atan firmaların şartları aynı oranda fazla olabiliyor. Kaliteyi kendilerine misyon edinmiş olan bu firmalar, bayilik verecekleri zamanda ince eleyip sık dokuyorlar. Markanın oluşturmuş olduğu ismi en iyi şekilde  taşıyabilecek olan yatırımcılara bayilik vermeyi hedefleyen firmalar, bu konular da risk almamaya çalışıyor.

Camcılık sektörü günümüz şartların da ilgi çeken ve iyi iş olanağı sunan bir iş kolu, bu nedenle de yeni yatırımcıları camcı dükkanı açmak için kolaylıkla kendine çekebilmektedir. Sektöre bir firmanın bayiliğini alarak başlamak isteyenler için de bir çok seçenek oluyor. Bu seçenekler arasından şartları size uyan firmalar ile iletişime geçebilir ve bayiliklerine talip olabilirsiniz. Camcılık sektörü ilerlemeye devam ederken, siz de bunun bir parçası olabilirsiniz.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)