İş fırsatları

Bayrampaşa Evlere İş Veren Firmalar


Günümüzde aylık gelirin yeterli gelmemesi ile birlikte pek çok insan ekstra gelir elde etme çabasına girmiştir. Bunların başında çalışan kişiler yer almaktadır. Gelirin gideri karşılayamaması sonucunda bir çok kişi bu alanda arayışlar içindedir. Özellikle İstanbul’da sanayinin oldukça gelişmesi nedeniyle evlere iş imkanı da oldukça fazladır. Bayrampaşa civarında oturan kişiler bu firmalara başvuru yapabileceği gibi, iletişime geçerek iş talebinde de bulunabilmektedir. Bu alanda sizlere pek çok işten bahsedeceğiz.

Bayrampaşa evlere iş veren firmalar, evde salça yapımı, evde reçel yapımı, evde pırlanta montajı, evde davetiye katlama, evde nikah şekeri yapımı, evde kalem montajı, evde mandal paketleme, evde konserve yapımı gibi pek çok alanda iş imkanı sunmaktadır. Bayrampaşa evde iş ilanları ve bayrampaşa civarında evlere iş veren firmalara iletişim yollarını sizin için aşağıda yazdık.

Evde Konserve Yapımı

Özellikle çalışan bayanların yemek yapma konusunda sorun yaşaması nedeniyle firmalar konserve yapımı ile ilgili ev hanımlarına iş vermektedir. Bu sayede ev yapımı konserveler hem sağlıklı olmakta, hem de pişirilmeye hazır duruma getirilmektedir. Türlü, taze fasulye, barbunya, patlıcan gibi sebzeler iş ekibine teslim edilmektedir. Kavanoz gibi ekstra gerekli malzemeler de işveren tarafından teslim edilmektedir. Anlaşılan ekip hazırlamış olduğu konserveleri kavanozlara doldurur ve talep edilen sayıya ulaşıldığında işverene teslimini gerçekleştirir. Ödemeler haftalık ya da aylık olarak ekibin isteğine bağlı bir şekilde yapılmaktadır.

Evde Reçel Yapımı

Özellikle ev hanımlarının çok talep ettiği bir iştir. Reçel yapımı kolay olduğundan hanımlar fazla efor sarf etmeden aylık 3000 TL’ye kadar ek gelir kazanıp aile bütçesine katkıda bulunabilmektedir. Bu iş için küçük bir ekibiniz olması gerekmektedir. Reçele ait kavanoz miktarı fazla olacağından, bir kaç kişi ile yapılması daha uygun olacaktır. Yine tüm malzemeler işveren tarafından ekiplere teslim edilir. Vişne, çilek, ayva, gül, erik, portakal, incir, üzüm gibi reçeller genellikle talep edilen reçel türleri arasında yer almaktadır. Elbette aynı kıvamı ve tadı yakalayabilmek çok önemlidir. Eğer siz de reçel yapımı konusunda kendinize güveniyorsanız Bayrampaşa evlere iş veren firmalar ile iletişime geçebilir, bu alanda kendinizi deneyebilirsiniz.

Evde Pırlanta Montaj İşi

Pek çok iş kolunun yanında yeni yeni rağbet görmeye başlayan işler arasında evde pırlanta montajı da yer almaktadır. Genelde kuyum işi ile uğraşan firmalar taşların yüzük, küpe ya da bilezik gibi takılara monte edilmesi için bu işi evlere vermektedir. İnce bir iş olduğu için zamanın oldukça geniş olması gerektiğinden, kuyum firmaları detaylarla çok fazla uğraşmak istemez. Yine işveren size taşların monte edileceği takılar ile birlikte taşları teslim eder. Bu iş tek kişi ile yapılabileceği gibi ekip halinde de yapılabilmektedir. Ürünler oldukça hassas olduğundan hata yapma oranı 0 olmalıdır. Bu nedenle bu işe talip olan kişiler ince iş konusunda kendine güveni olan kişiler olmalıdır.

Sponsorlu Reklamlar

Bayrampaşa evlere iş veren firmalar arasında siz de kendinize güveniyorsanız sayfanın en altında bulunan yorum bölümüne bilgilerinizi yazarak firmaların sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. Aylık kazancınızı kendiniz belirleyebilir, mesai saati kaygısı olmadan çalışabilirsiniz. Bunu tamamen kendinize meslek olarak seçebilir ya da işinizden arta kalan zamanlarda tamamen ek gelir fırsatı olarak da değerlendirebilirsiniz.

İlanlar Gizlidir, var olan iş ilanlarını görmek için lütfen aşağıdan yorum yapınız.

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.
Etiketler

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

22 Yorum

 1. Merhaba
  İstanbul bayrampaşa terazidere de oturuyoruz evde 3 kişiyiz
  Ek gelir olarak terlik/mandal paketleme etiket/ davetiye katlama gibi iş yapmak istiyoruz
  İlginize teşekkürler

 2. Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim

 3. Bayrampaşada oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum benimle iletişime geçer misiniz

 4. Evde ek iş yapmak istiyorum daha önce çok yaptım hızlı ve temiz çalışırım çalışan birisiyim ihtiyaçtan dolayı evde ekstra çalışmak istiyorum bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

 5. Bayrampaşa Kocatepe’de oturuyorum etiket , paketleme,nikah şekeri işleri yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 6. Evde nikah sekeri paketleme işi istiyorum lütfen geri donus yapar mısınız??

 7. Bayrampaşa Kartaltepe’ de oturuyorum. Evden çalışmak istiyorum. Yardımcı olmanızı rica ediyorum.

 8. Bayrampaşa da oturuyorum evde beş kişiyiz ek iş almak istiyoruz lütfen evlere iş veren firmalar iletişime geçin

 9. Bayrampaşa merkezde oturuyorum ev hanımıyım poşetleme, katlama, paketleme, dizme nikah şekeri, sarma sarma ve telefon kılıfı süsleme işleri yaptım bayanlara evde iş imkanı sağlyan firmalardan ek iş istiyorum. Bayrampaşa evlere iş veren firmalar elim hızlıdır 3 kişi kaliteli şekilde işinizi teslim edebilirim 0535923****

 10. Bayrampaşada oturuyorum evlere iş veren firmalar lütfen benimle iletişime geçin evde ek iş istiyorum.

 11. Bayrampaşa Evde ek iş ariyoruz yeni iş fikirlerinizi okuduk acil işe ihtiyacımız var


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.