İş Fırsatları

Beşiktaş Evlere İş Veren Firmalar

Çalışan bayanlar özellikle doğum yaptıktan sonra ev hanımlığı yapmak durumunda kalmakta ve belli bir süre çalışamamaktadır. Bu dönemde eşlerine yardım ve aile bütçesine katkı için değişik işler aramaktadırlar. Elbette evden iş yapabilmek için disiplinli ve devamlı bir çalışma halinde olmak gerekmektedir. Evde yapılabilecek pek çok iş de bulunmaktadır. Bu yazımızda evde kokulu taş yapımı, evde kapı süsü yapımı, evde magnet yapımı, evde bebek elbisesi yapımı ve evde örgü örme gibi alanlardan bahsedeceğiz.

Siz de kendinize güveniyorsanız, küçük bir ekibiniz varsa Beşiktaş ya da çevre illerde ikamet ediyorsanız Beşiktaş evlere iş veren firmalar arasında yerinizi alabilirsiniz. Aylık kazancınızı kendiniz belirlemek istiyor, patrona hesap vermek istemiyorum hatta kendi işimin patronu olmak istiyorum diyorsanız bu işler tam size göre. Şimdi bahsettiğimiz işleri biraz detaylandıralım.

Evde Kokulu Taş Yapımı

Evde kokulu taş yapımı son dönemlerin en çok konuşulan işleri arasında yer almaktadır. Hatta pek çok ev hanımı bu işten yüksek kazançlar elde edebilmektedir. Yalnızca kalıp ve kokulu taş tozu gerektiren bu iş ile aylık 3000 ile 4000 TL arası gelir elde edebilirsiniz. İşverenler kendilerine gelen sipariş modelini ve adedini çalışmak için anlaştıkları kişilere iletmektedir. Siparişin hazır olması gerektiği gün ve saat de ekibe ya da kişiye iletilir ve işin tesliminden sonra ödemeler gerçekleştirilir.

Evde Kapı Süsü Yapımı

Son dönemlerin modası halinde olan evde kapı süsü yapımı Beşiktaş evlere iş veren firmalar tarafından da verilmektedir. Kadınların iş hayatına yönlendirilmesini sağlamak, para kazanmaya teşvik etmek gibi etkenler sonucu pek çok firma bu işler için genelde ev hanımlarını seçmektedir. Öğrenciler, emekliler, bir işte çalışan ancak; ekstra gelir elde etmek isteyen kişiler de bu iş kolundan yararlanabilmektedir. Siz de kendinize kokulu taş yapımı konusunda güveniyorsanız hemen bu alanda ilerlemeye başlayabilir, kendi kazancınızı kendiniz belirleyebilirsiniz.

Evde Magnet Yapımı

Ev hanımı ve emeklilerin en çok gelir sağladığı iş alanından bahsedeceğiz. Keçeden, alçıdan, kumaştan ya da taştan magnet yapımı hem kolay hem de zevkli bir iştir. Kendi hayal gücünüze güvenerek değişik modellerde magnetler yaparak hem satışını gerçekleştirebilir hem de büyük kazançlar elde edebilirsiniz. Beşiktaş evlere iş veren firmalar ile anlaşarak toplu satış da gerçekleştirebilirsiniz.

Evde Bebek Elbisesi Yapımı

Son dönemde Baby Shower gibi organizasyonların patlama yaratması ile birlikte değişik bebek elbiselerine ilgi artmıştır. Hanımlar bebek kıyafelerinin üstüne yazılar ya da desenler işleyerek bu ürünlerin satışlarını sosyal medya üzerinden de gerçekleştirmektedir. Birkaç kişiden oluşan ekip ile kısa sürede yüksek rakamlara ulaşmak oldukça mümkündür. Siz de sevdiğiniz arkadaşlarınızla anlaşarak evinizde ya da küçük bir ofiste bu tarz işleri yaparak ekstra gelir elde edebilirsiniz.

Tüm bu işlerin yanında Beşiktaş evlere iş veren firmalar arasında farklı iş kollarına da göz atabilirsiniz. Evde davetiye katlama, evde turşu işi, evde tarhana işi, evde mandal paketleme işi, evde kına paketleme işi, evde örgü örme işi gibi işlerden birini seçebilir ekstra geliri bu işlerden de sağlayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey sayfamızın altında bulunan yorum kısmına bilgilerinizi bırakmak ve firmaların sizinle iletişime geçmesini beklemek!

İlanlar Gizlidir, var olan iş ilanlarını görmek için lütfen aşağıdan yorum yapınız.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)