BankalarKredi

Beyaz Eşya Kredisi Veren Bankalar (TAKSİTLE BEYAZ EŞYA)

Beyaz eşya kredisi veren bankalar, İhtiyacınız ne olursa olsun bankalar sizlere gerekli desteği sunmaya devam ediyor. Bankaların verdiği kredi türlerinden bir tanesi de beyaz eşya kredisidir. Bu kredi imkanı kredi kartı taksit yasağı yüzünden beyaz eşya alamayan yeni nişanlanan ve yeni evlenecek kişilerin, vatandaşların ilgisini çekti. Beyaz eşya kredisi veren bankalar evlilik ya da başka nedenlerden dolayı beyaz eşya satın alabilmek için ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini size sunuyor.

Diğer kredi türlerinden farklı olarak beyaz eşya kredisinden yararlanacak kişilerin beyaz eşyaya ait bir fatura belgesi ile başvurmaları gerekir. Bu şekilde kredi kartsız taksitli beyaz eşya alma şansınız oluyor.  Ayrıca taksitle beyaz eşya İstanbul ilinde birçok mağazanın sunduğu avantajdır. Bu kredi türünde ödeme krediyi kullanan kişiye yapılmamaktadır. Ödeme ürünü satan ya da faturayı kesen firmaya yapılır. Bu yüzden krediyi sadece beyaz eşya finansmanına ihtiyaç duyduğunuzda kullanmanız tavsiye edilir. Faturalı beyaz eşya kredisi özellikle kredi kartlarına getirilen taksit yasağı nedeniyle daha fazla tercih edilmeye başlandı. Senetle beyaz eşya satanlar da birçok nişanlı olan veya evlenecek çiftler için mantıklı oluyor. Ev eşyası mobilya ve beyaz eşya kredisi çekmek mi mantıklı yoksa senetle satan yerlerden almak mı?

Beyaz Eşya Kredisi Veren Bankalar

Yeni evlenecekler düğünü olanlar veya nişanlananlar peşin parayla beyaz eşya ve ev mobilyası almakta zorlanıyor. Çeyiz hazırlanırken nakit para ihtiyaçlarında beyaz eşya kredisi veren bankalar yardıma koşuyor. Taksitle beyaz eşya için kredi çekebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Çiftçi Kredisi Veren Bankalar (8 BANKA - FAİZ ORANLARI)

Hangi bankalar beyaz eşya kredisi veriyor?

  • Koçfinans (Beyaz Eşya ve Ev Elektroniği Kredisi)
  • Aktifbank (Taksitli Alışveriş Kredisi)
  • Akbank Kredi Ekspres
  • Albaraka Katılım Bankası (Beyaz Eşya ve Mobilya Kredisi)
  • Ziraat Katılım Bankası (Ev Eşyaları Kredisi)
  • İş Bankası
  • Şekerbank
  • Anadolu Bank
  • Bankalar dışında taksitle beyaz eşya satanları yazının devamında paylaşacağız.

İş Bankası Beyaz Eşya Kredisi

İş Bankası, anlaşmalı olarak yer aldığı mağazalar üzerinden beyaz eşya kredisini müşterilerine sunuyor. 48 ay vadeli beyaz eşya kredisi sunan banka, fatura bedeli tutarını direkt olarak alacaklı olan firmaya ödemektedir. Fatura kesilmeden önce satıcı kredi kullanılacak bankayla irtibata geçerek teyit alır ve faturayı keser. Krediyi almak için bankanın şubelerine başvurabilirsiniz.

Şekerbank Beyaz Eşya Kredisi

Evlenmeye hazırlananlar için son derece önemli olan beyaz eşyalar için Şekerbank cazip faiz oranları üzerinden kredi desteği veriyor. A sınıfı beyaz almayı düşünen müşterilerine kredi sunan Şekerbank, şubeleri üzerinden kredi başvurularını kabul ediyor. Şekerbank beyaz eşya kredisinin en büyük avantajları arasında kredi sırasında sizlerden hiçbir masraf istememesidir.

Anadolubank Beyaz Eşya Kredisi

Anadolubank beyaz eşya kredisi konusunda da müşterilerine destek olmaya devam ediyor. Kredi başvuruları faturalı beyaz eşya alışverişleri için yapılmaktadır. Düşük kredi notu ortalaması bulunan kişiler bu kredi türünden yararlanamamaktadır.

Bankalar Dışında Kredi Kartsız Taksitle Beyaz Eşya Nasıl Alınır?

Beyaz eşya kredisi veren bankalar dışında taksitle beyaz eşya satışı yapan mağazalardan destek alabilirsiniz. Bu mağazalar genelde senetle beyaz eşya satanlardır. Senetle beyaz eşya İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük illerimizde bulunan mağazalarda satılıyor. Senetle beyaz eşya satanlar ve taksitle mobilya satışı yapanları evkur, çelik kardeşler, özşanal, bayraktar gibi mağazaları söyleyebiliriz. Bazı mağazalar kredi kartına 12 ay vade üzerinden kredi kartı olmayan kişilere taksitli satış gerçekleştirmektedir. Büyük elektronik perakende zincirleri üzerinden düşük fiyatlar üzerinden taksitle beyaz eşya satın almak için 18 yaşından büyük ve aylık düzenli bir gelire sahip olmanız gerekir. Düşük kredi notu bulunan kişiler genellikle kredi onayı alamamaktadır. Bu nedenle alışveriş yapılmadan önce bankalarla görüşerek kredi durumunu değerlendirilmeli ve buna göre alışveriş yapılmalıdır. Aynı zamanda Evkur gibi mağazalardan senetle ev eşyaları, mobilya, cep telefonlarıda alınabiliyor.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)