İş fırsatları

Beykoz Evlere İş Veren Firmalar


Uzun saatler boyunca çalışmaktan usandınız mı ? Kendi işinizin patronu mu olmak istiyorsunuz ? O zaman Beykoz Evlere İş Veren Firmalar tam size göre. Çevre semtlerde oturuyorsanız bile üzülmeyin. Bu firmanın çalışmak isteyen herkese kapısı açık. Verilecek işlerin tamamı evinizde yapabileceğiniz kapasitede. Ayrıca kazanacağınız para da asgari ücretin fazlasıyla üzerinde. Mesai saatlerinizi kendiniz belirleyin ve çalışmaya başlayın. İstediğiniz zaman çalışın, istediğiniz zaman tatil yapın. Çeşitli iş imkanlarına sahip olan bu sektör, her işçi kitlesine hitap ediyor. İster erkek olun ister bayan, herkese göre iş var diyebiliriz. Beykoz evlere iş veren firmalar beykoz civarında evlere iş verilir ilanları yayınlayarak evde iş imkanı sağlıyor. Beykoz evde ek iş ilanları ve yapabileceğiniz işleri aşağıda yazdık.

Evde Toka Kutusu Yapma

Bu iş beceri istemeyen bir iş diyebiliriz. Fakat ahşaptan olacağı için biraz özen istiyor. Gerekli olan malzemeler boyasız küçük ahşap kutular, ahşap boyaları ve boya fırçası. Müşteri eğer süsleme isterse de dileğine göre süslemeler yapabilirsiniz. Öncelikle ahşap kutular müşterinin isteği doğrultusunda, istedikleri renge boyanır. Sonrasında desenler ile süslemeler yapılır ve boya kurumaya bırakılır. Kuruduktan sonra ise vernik ile toka kutusu parlatılır. Tekrardan kurutulmaya bırakılır. Yaklaşık 4-5 saat civarı kurutulduktan sonra bir kat daha vernik yapılır ve ardından kurutulmaya bırakılır. 5 saat sonra vernik tamamen kendini çeker ve sertleşir. Kutular tamamlandıktan sonra yetkililer kutuları almaya gelir ve müşteriye kutular teslim edilir. Müşteriler ortalama olarak günde 5-6 civarında kutu siparişi verir. Tasarımına göre kutuların yapım süresi değişmektedir. Kutulardan kazanılan para ise yaklaşık 2700 TL civarındadır.

Evde Kilim Dokuma

Kilim dokuma işi, Anadolu’da uzun yıllardır var olan bir meslek. Kırsal kesimde bu işin hala yapıldığını görebiliyoruz. Bazı insanlar da el dokuması olan kilim ve halılara ilgi gösteriyor. Şimdi anlatacağımız iş ise kilim dokuma işi. Kilim dokumak için dokuma atölyesi, Beykoz Evlere İş Veren Firmalar tarafından kuruluyor. Yapılacak işin özü, bu atölyede haftalık süreçler içinde hedef kilim sayısını yakalamak. Sipariş usulü olan bu işte, çalışanlarımızın çalışma süresi ortalama 6-7 saati buluyor. Ama karşılığında ise el dokuması olan bu kilimlerden kazanılacak para ise dudak uçuklatıyor. Bu işle uğraşan kimseler, çalışma saatlerini kendileri belirliyorlar, istedikleri zaman kendilerine gelen siparişleri Beykoz Evlere İş Veren Firmalar’a bildirip iptal edebiliyorlar. İstedikleri zaman tatil yapabiliyorlar. Bir kilimi bitirme süresi 4 gün civarında oluyor. Tüm siparişler tamamlandıktan sonra, yetkililer bu siparişleri, işçiden alıp müşterilere teslim ediyorlar. Aysonu geldiğinde ise sipariş adedine göre belirlenen bir maaş oluşturuluyor. Hem evden çalışıp, hemde istediğiniz zaman tatil yapabileceğiniz iş bu devirde bulmak oldukça zor. Bu işimiz bayanların ilgisini fazlasıyla çekecektir. Kendilerinin başvurularını bekliyor olacağız.

Evde Keçeden Süs Yapımı

Keçe, Türk tarihinde uzun yıllardan beri kullanılan ve hayatın her bölümünde sık sık ihtiyaç duyulan bir madde. Keçeden süs yapımı olan işimiz, evde 1-2 saatinizi alacak şekilde planlanmış bir meslek. Fakat müşterilerden alacağınız sipariş yelpazeniz oldukça geniş olacak. Çünkü sipariş çeşitleri birbirinden oldukça farklı oluyor. Beceri gerektirmeyen bu işte keçe ile oyuncaklar, süs eşyaları v.b nesneler için süs hazırlayabilirsiniz.

Firmalarımızın bulunduğu çevrede ikamet ediyorsanız ve iş arıyorsanız, bu işler tam size göre. Başvuru için yazımızın altındaki kutucuğa kişisel bilgilerinizi yazarak bize başvurunuzu yapabilir, bizimle çalışarak yüksek miktarda para kazanarak, kendinize daha rahat bir yaşam sağlayabilirsiniz.

Sponsorlu Reklamlar

İlanlar Gizlidir, var olan iş ilanlarını görmek için lütfen aşağıdan yorum yapınız.

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.
Etiketler

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

23 Yorum

  1. Merhaba ben istanbulda beykozda oturuyorum ek iş istiyorum çok ihtiyacim var lütfen iletişime gecerseniz cok sevinirim cep. 0534 584 3* **

  2. Beykoz Tokatköy de oturuyorum Evde iş yapmak istiyorum. Lütfen dönüş yaparsanız sevinirim

  3. İsmim Özge Güldemir, İstanbul Beykoz Kavacik’da yașıyorum, evliyim 1 çocuğum var, 2 bucuk yildir işsizim ve işe ihtiyacım var. Bu tarz islere elim yatkın ve hızlıdır .. Sizden dönüş bekliyorum..

    1. Merhaba ben istanbul beykoz Cumhuriyette oturuyorum paketleme iş istiyorum ekibim var 2 çocuk annesiyim calismaya çok ihtiyacim var çok acil rica ediyorum geri dönüş bekliyorum

  4. Evde iş yapmak istiyorum Beykoz da oturuyorum evde yapılacak ek iş fırsatlarını sitenizden takip ediyorum ev hanımlarına iş imkanı veren firmalardan iş alarak evde iş yaparak para kazanmak istiyorum haber verirseniz sevinirim teşekkürler

  5. Eger ilan aktif ise tarafımca evde ek iş yapmak istiyorum beykoz kavacık civarında ikamet ediyorum beykoz evlere iş getiren veren firmalardan iş istiyorum.

  6. Acil evde iş arıyorum tüm vaktim boş beykozda ikamet ediyorum beykoz evlere iş veren firmalar veya evde iş imkanı sağlayan yerler benimle iletişime geçsin.

  7. Beykozda evde ek iş yapmak istiyorum beykoz evlere iş veren yerler firmalar elim çok hızlıdır 2 kişiyiz tüm evde ek işlere talibiz.

  8. Evde iş yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim beykoz da oturuyorum


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir