İş Fırsatları

Beyoğlu’nda Evlere İş Veren Firmalar

Ev kazancına katkıda bulunmak isteyen ev hanımları ya da normal çalışarak kazandığından fazlasına ihtiyaç duyan kişiler. Artık rahatça yapabileceğiniz bir ek işiniz var. Ev hanımları, çocuklarınıza bakıp, ev işlerini yaparak aynı zamanda da ek bir gelir sağlayabilirsiniz. Ya da siz çalışanlar, işinizden geri kalan zamanlarda ev rahatlığında rahatça ikinci bir iş yapabilirsiniz. Esnek çalışma saatleri ve evde olmanın verdiği rahatlıkla çalışmak gerçekten mümkün mü peki? Evet Beyoğlu evlere iş veren firmalar sayesinde  bu artık hayal değil… Gerçek. Ama biz evde ne gibi işler yapabiliriz? Gelin bunları inceleyelim.

Evde Dikiş İşi

Evlenen kişilerin ya da bu kişilerin ailelerinin en çok önemsediği şeydir çeyiz. Ama bunların hazır alınmasındansa el emeği olması tercih edilir. Her birinin özenle yapılmış olması insanlara ayrı bir his verir. Süslü mutfak eşyaları (Örneğin; mutfak önlüğü, poşet koymalık vb.) ve ya yatak örtüleri en çok gördüğümüz sipariş çeşitleridir. Bu işe yeteneğiniz varsa ve ek bir gelir istiyorsanız neden bekleyesiniz ki? Hemen aşağıya yorum bırakarak başvuru yapın ve sizde bu yeteneğinizi artık bir gelir kaynağı haline getirin.

Evde İğne Oyası İşi

Narin görüntüsüyle göz dolduran bu iş yapımı yetenek ister. Bu yüzden herkes yapamaz ya da öğrenmesi zaman alır. Peki ya siz bu seçilmiş kişiyseniz? Eşarp kenarları, havlu kenarları ya da havlunun üstüne direk yapılan pek çok iğne oyası modeli vardır. Ya da buna benzer pek çok yer. Evleneceklerin çeyizlerinde olmazsa olmaz olan bir iğne oyası modeli yapımının zorluğundan dolayı çoğunlukla yapabilen kişilere sipariş üzerine yaptırılır. Yani sizlere… Bu yeteneğinizin size ek gelir getirebileceğini bu zamana kadar düşünmüş müydünüz bilinmez ama düşünmediyseniz düşünmeye başlamalısınız. Özellikle Beyoğlu ya da yakınlarında oturuyorsanız Beyoğlu evlere iş veren firmalar a hemen başvurun ve sizde bu yeteneğinizden faydalanarak ek bir kazanç sağlayın.

Evde El İşi Hediyeler İşi

Pek çok kişi hediyeleşmeyi sever. Ama bazılarının en çok dikkat ettiği şeydir el emeği. Hazır bir şeyi almaktansa el emeği içeren şeyleri sever ve daha anlamlı bulur. Çünkü hazır alınan şeyler aynı anda birden fazla olarak üretilir ve özelsin duygusunu yansıtmaktan yoksundur. Bu yüzden el emeği hediyeler satın dahi alınsa hepsi ayrı ayrı özenle yapılmasından dolayı daha değerli olacaktır. Kişiler bunu kendileri yapmak isteyebilirler fakat akıllarına fikirler gelmez ya da bunu yapacak yeteneğe sahip olmaya bilirler. Bu yüzden yapamasalar bile yaptırırlar ve bu hediyenin değerini düşürmez. Özel yapılmış olmasıdır önemli olan. Peki biz bunu nasıl yapabiliriz? Küçük şeyleri bile bir el emeğinizi katarak hazır bir eşya halinden çıkarır, bunu bir iş haline getirebiliriz. Bunları kategorilere ayırıp kişiye özel hale getirmekse çok daha güzel bir sonuç verir.

Bunu yapmak mantıklı geldiyse şimdi aşağıdaki bölüme yorum yaparak başvurun ve bu şansı kaçırmayın.

Beyoğlu ve ya yakınlarında oturuyorsanız daha fazla beklemeyin. Beyoğlu evlere iş veren firmalar a başvurmak için aşağıdaki bölüme yorumla kişisel bilgilerinizi gönderin ve firmalarla iletişime geçme şansını yakalayın. Rahat çalışma saatleri ve koşullarıyla ikinci bir iş olarak ya da ev hanımlarının rahatça faydalanabileceği bu fırsat ek gelir sağlamak için mantıklı ve rahat bir yol. El emeği gerektirdiğini de düşünürseniz kazancınızı da olumlu etkileyecek, geçiminizi büyük ölçüde rahatlatacaktır. Peki siz neden hala bekliyorsunuz? Yeteneğinizi kullanarak, rahatça çalışarak, yüksek kazanç sağlayarak çalışabileceğiniz en olumlu bu iş fırsatını kaçırmayın.

İlanlar Gizlidir, var olan iş ilanlarını görmek için lütfen aşağıdan yorum yapınız.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)